×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Start "nowego Maléva" już w przyszłym roku?Polski paszport wśród 15 najmocniejszych na świecieMadryt będzie miał drugie lotnisko?Związkowcy PLL LOT poinformowali o dacie strajkuWizz Air likwiduje duży bagaż podręczny
Start "nowego Maléva" już w przyszłym roku?
Pierwsze doniesienia o nowej węgierskiej linii pojawiły się w lecie ubiegłego roku. Wiele osób jest przekonanych, że projekt podzieli los upadłego w październiku 2013 r. Sólyom Airways, podczas gdy główny inwestor i założyciel przekonuje, że linia rozpocznie operacje już w lecie przyszłego roku.
3 listopada 09:30    Jakub Kolanko    9
Polski paszport wśród 15 najmocniejszych na świecie
Polski paszport po raz trzeci z rzędu trafił do 15 najmocniejszych na świecie wynika z rankingu The Henley Passport Index. W zestawieniu przoduje paszport japoński, który wyprzedza paszport singapurski.
26 października 11:43    Bartłomiej Morga    10
Madryt będzie miał drugie lotnisko?
Nowe madryckie lotnisko dla tanich przewoźników może być gotowe do 2023 roku, jeżeli władze wydadzą zgodę na jego budowę. W pierwszym roku działalności ma obsłużyć 300 tys. pasażerów.
22 października 09:35    Jakub Kolanko    3
Związkowcy PLL LOT poinformowali o dacie strajku
Strajk w Warszawie rozpocznie się o 5. rano, w czwartek 18 października - poinformował Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego.
12 października 21:53    Paweł Cybulak    12
Wizz Air likwiduje duży bagaż podręczny
Wizz Air ogłosił wprowadzenie nowej polityki bagażowej, która ma na celu ułatwienie pasażerom wejścia na pokład i gwarantuje wszystkim pasażerom wniesienie jednego, bezpłatnego bagażu podręcznego podczas wszystkich lotów.
10 października 10:37    Anna Żuchlińska    20

Świat Pasażera. Zainspirujemy Cię na kolejną podróż!


  • Reklama

  • Newsletter

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie