×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


12 zasad jak kupić tani biletPoradnik: Bilety kolejowe w UzbekistanieWydarzenie i fiasko 2019 roku!Oblatywacz: Transatlantycka klasa biznes w Alitalii ESTA krok po kroku
12 zasad jak kupić tani bilet
Jak znaleźć tanie bilety lotnicze? Jak tanio podróżować samolotem? Jak nie przegapić najatrakcyjniejszych ofert? Tanie latanie z Pasazer.com, czyli poradnik jak za niewielkie pieniądze zwiedzać świat.
22 stycznia 10:21    Anna Żuchlińska    26
Poradnik: Bilety kolejowe w Uzbekistanie
Podróżowanie koleją po Uzbekistanie może być całkiem dobrym i wygodnym rozwiązaniem. Zakup biletów przez stronę internetową jest możliwy, chociaż bywa nieco kłopotliwy. Nasz poradnik z pewnością Wam w tym pomoże.
8 lutego 11:01    Miroslaw Pachowicz    0
Wydarzenie i fiasko 2019 roku!
Jak co roku Czytelnicy Pasazer.com wybiorą "Wydarzenie i Fiasko" ostatnich dwunastu miesięcy. Co według Was zasługuje na takie uhonorowanie w tegorocznej edycji głosowania?
21 stycznia 09:00    Piotr Golianek    6
Oblatywacz: Transatlantycka klasa biznes w Alitalii
W kolejnym "Oblatywaczu" testujemy klasę biznes oferowaną na lotach transatlantyckich przez Alitalię. Na pokładzie boeinga 777-200ER podróżujemy z Los Angeles do Rzymu-Fiumicino.
12 stycznia 11:20    Marek Stus    4
ESTA krok po kroku
Polska stała się członkiem programu Visa Waiver w listopadzie 2019 r. Dzięki temu do USA wjedziemy bez dodatkowych formalności wizowych. Trzeba jednak pamiętać, aby przed podróżą zarejestrować się w systemie Electronic System for Travel Authorization (ESTA).
10 stycznia 10:01    Miroslaw Pachowicz    7

Świat Pasażera. Zainspirujemy Cię na kolejną podróż!  • Reklama

  • Newsletter

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Ostatnio na forum