×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Recenzja: Bolero Executive Lounge w WarszawieNa trasie: Z Warszawy do Londynu-CitySorry Airbnb, więcej nie skorzystam z twoich usługUzbekistan: Turyści z Polski wjadą bez wizRecenzja: Oman Air First & Business Class Lounge w Bangkoku
Recenzja: Bolero Executive Lounge w Warszawie
Recenzja salonu biznesowego Bolero Executive Lounge, jednej z trzech poczekalni prowadzonych bezpośrednio przez warszawskie Lotnisko Chopina.
18 stycznia 09:00    Marek Stus    1
Na trasie: Z Warszawy do Londynu-City
Zainaugurowane kilka dni temu loty z Warszawy na londyńskie lotnisko City to kolejne połączenie europejskie dostępne w siatce Polskich Linii Lotniczych LOT. Testujemy je w ramach cyklu "Na trasie".
12 stycznia 14:16    Marek Stus    12
Sorry Airbnb, więcej nie skorzystam z twoich usług
Idea ekonomii współdzielenia (tzw. collaborative economy) popularyzowana przez Airbnb niestety nie sprawdza się w praktyce, szczególnie w miejscach gdzie lokalne prawo mocno w nią ingeruje. Tam Airbnb naraża swoich klientów na przykre doświadczenia.
9 stycznia 14:51    Sebastian Guśliński    12
Uzbekistan: Turyści z Polski wjadą bez wiz
Od 1 lutego br. turyści z 45 krajów, w tym z Polski, udający się do Uzbekistanu nie będą musieli przed wyjazdem aplikować o wizę. Na pobyt w kraju zwiedzający będą mieli maksymalnie 30 dni.
7 stycznia 15:35    Piotr Golianek    5
Recenzja: Oman Air First & Business Class Lounge w Bangkoku
Nieduża, ale przyjemnie urządzona poczekalnia Oman Air stanowi doskonałą alternatywę dla przeważnie mocno zatłoczonych salonów biznesowych większości innych przewoźników dostępnych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku.
6 stycznia 10:02    Marek Stus    0

Świat Pasażera. Zainspirujemy Cię na kolejną podróż!


  • Reklama

  • Newsletter

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Ostatnio na forum