×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Recenzja: GOL Premium Lounge w São Paulo-GuarulhosOblatywacz: Lao AirlinesDzień Kobiet na pokładach PLL LOTPoradnik: Pies lub kot na pokładzie samolotuPodróże małe i duże. W marcu polecamy...
Recenzja: GOL Premium Lounge w São Paulo-Guarulhos
Należący do brazylijskich linii GOL Premium Lounge to standardowa, nieźle wyposażona poczekalnia biznesowa w najstarszym terminalu lotniska São Paulo-Guarulhos.
24 marca 10:22    Marek Stus    0
Oblatywacz: Lao Airlines
Lao Airlines to historycznie najstarsze laotańskie linie lotnicze i główny międzynarodowy państwowy przewoźnik kraju. Testowaliśmy go na dwóch trasach krajowych: z Luang Prabang do Pakse i z Pakse do stolicy - Wientianu.
9 marca 10:35    Miroslaw Pachowicz    0
Dzień Kobiet na pokładach PLL LOT
Prawie 1200 kobiet pracuje na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT. 42 spośród nich to piloci. Na co dzień zasiadają za sterami boeingów 787 Dreamliner, boeingów 737 w wersji 400, 800 i MAX, embraerów i bombardierów Q400.
8 marca 08:00    Paweł Cybulak    4
Poradnik: Pies lub kot na pokładzie samolotu
W kolejnym odcinku "Poradnika Pasażera", radzimy jak wybrać się w podróż samolotem ze swoim czworonogiem. Na wstępie należy pamiętać, że nie każda linia zabierze na pokład Wasze zwierzątka. Linie lotnicze zezwalają na podróż z naszymi pupilami na pewnych określonych zasadach.
6 marca 07:56    Anna Żuchlińska    13
Podróże małe i duże. W marcu polecamy...
Weekend lub gala The CEESAR Awards organizowana przez Pasazer.com w Poznaniu. W marcu wciąż można pojeździć na nartach w austriackim Zillertal. A na dalszą wyprawę świetnie sprawdzi się Wyspa Świętego Tomasza.
3 marca 11:11    Miroslaw Pachowicz    0

Świat Pasażera. Zainspirujemy Cię na kolejną podróż!


  • Reklama

  • Newsletter

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie