Gość pasażera

Gość Pasażera: Andrzej Ilków (PPL) Gość Pasażera: Andrzej Ilków (PPL)
7 maja 2024 09:00
Z nowym prezesem Polskich Portów Lotniczych, Andrzejem Ilkowem, rozmawiamy o wyzwaniach lotnisk w Radomiu i na Okęciu oraz trochę o sytuacji w Modlinie.
Gość Pasażera: Tomasz Kloskowski. 50-lecie gdańskiego lotniska Gość Pasażera: Tomasz Kloskowski. 50-lecie gdańskiego lotniska
2 kwietnia 2024 09:00
Port Lotniczy Gdańsk świętuje 50-lecie swojego istnienia. W 1974 roku z lotniska w Rębiechowie odleciał pierwszy rejsowy samolot. Dziś gdańskie lotnisko odprawia niemal 6 milionów pasażerów w skali roku plasując się na trzecim miejscu w Polsce wśród najruchliwszych polskich portów.
Gość Pasażera: Alicja Wójcik-Gołębiowska (Ryanair) Gość Pasażera: Alicja Wójcik-Gołębiowska (Ryanair)
16 lutego 2024 09:00
- Rozważamy możliwość uruchomienia lotów z Radomia - mówi Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics linii Ryanair, z którą rozmawiamy na temat planów rozwoju irlandzkiego przewoźnika w Polsce.
Gość Pasażera: Michał Kaczmarzyk (BUZZ - Ryanair) Gość Pasażera: Michał Kaczmarzyk (BUZZ - Ryanair)
19 stycznia 2024 11:30
O podsumowaniu 2023 r., planach na rok 2024 oraz sytuacji w Modlinie i na Okęciu rozmawiamy z Michałem Kaczmarzykiem, prezesem zarządu BUZZ, polskiej spółki Ryanaira.
Gość Pasażera: Radosław Włoszek (Kraków Airport) Gość Pasażera: Radosław Włoszek (Kraków Airport)
11 stycznia 2024 09:00
O osiągnięciach 2023 r. i planach na następne lata rozmawiamy z Radosławem Włoszkiem, prezesem zarządu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jan Pawła II Kraków-Balice.
Gość Pasażera: Marzena German (Wakacje.pl) Gość Pasażera: Marzena German (Wakacje.pl)
22 grudnia 2023 09:00
Z Marzeną German, ekspertem Wakacje.pl, największego multiagenta na polskim rynku turystycznym, rozmawiamy na temat mijającego sezonu letniego oraz aktualnego zimowego. Poruszamy temat najpopularniejszych destynacji, ale też preferencji i zmian upodobań wyjazdowych polskiego turysty.
Gość Pasażera: Maciej Szczechura (Rainbow) Gość Pasażera: Maciej Szczechura (Rainbow)
15 grudnia 2023 09:00
Z Maciejem Szczechurą, prezesem zarządu Rainbow rozmawiamy na temat rozwoju oferty egzotycznych wyjazdów, upodobaniach polskiego klienta oraz możliwościach rozwinięcia siatki wylotów na mniejszych lotniskach.
Gość Pasażera: József Váradi (Wizz Air) Gość Pasażera: József Váradi (Wizz Air)
27 października 2023 09:15
Z Józsefem Váradim, dyrektorem generalnym Wizz Air rozmawiamy na temat wejścia tego przewoźnika na lotnisko w Radomiu, a także planach rozwoju w portach lotniczych wokół aglomeracji warszawskiej i centralnej Polski.
Gość Pasażera: Cezary Pacamaj (Port Lotniczy Wroclaw) Gość Pasażera: Cezary Pacamaj (Port Lotniczy Wroclaw)
16 października 2023 09:00
O wynikach i przyszłości dolnośląskiego lotniska rozmawiamy z prezesem zarządu spółki Port Lotniczy Wrocław, Cezarym Pacamajem.
Gość Pasażera: Piotr Malepszak (ekspert infrastruktury i transportu) Gość Pasażera: Piotr Malepszak (ekspert infrastruktury i transportu)
5 października 2023 09:15
- Do końca 2028 r. nie jest możliwe oddanie do eksploatacji lotniska jak i żadnego elementu nowej infrastruktury kolejowej - twierdzi Piotr Malepszak, ekspert infrastruktury i transportu oraz były członek zarządu spółki Centralny Port Komunikacyjny.
Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki (Enter Air) Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki (Enter Air)
15 września 2023 09:10
O dyskryminacji, z jaką spotykał się Enter Air ze strony spółki Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, rozmawiamy z prezesem największej polskiej linii czarterowej.
Gość Pasażera: Aleksandra Juda (LOTAMS) Gość Pasażera: Aleksandra Juda (LOTAMS)
4 września 2023 09:05
Z prezeską zarządu spółki LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS), Aleksandrą Judą, rozmawiamy o wynikach finansowych, strategii rozwoju, inwestycji w Rzeszowie i wyzwaniach, jakie czekają tę jedną z firm wchodzących w skład Polskiej Grupy Lotniczej.
Gość Pasażera: Wiktor Wójcik (Olsztyn-Mazury) Gość Pasażera: Wiktor Wójcik (Olsztyn-Mazury)
30 sierpnia 2023 09:00
O wyzwaniach portu lotniczego Olsztyn-Mazury rozmawiamy z Wiktorem Wójcikiem, który piastuje stanowisko prezesa spółki Warmia i Mazury zarządzającej lotniskiem w Szymanach od września 2021 r.
Gość Pasażera: Wojciech Czernek (Baltona) Gość Pasażera: Wojciech Czernek (Baltona)
30 czerwca 2023 09:00
Z Wojciechem Czernkiem, prezesem Baltony Krzysztof Loga Sowiński rozmawia o wynikach finansowych spółki, powodach zamknięcia sklepów w Estonii i Włoszech, inwestycji w Radomiu oraz relacjach z nowym właścicielem - Polskimi Portami Lotniczymi.
Gość Pasażera: Evelin Jeckel (Wizz Air) Gość Pasażera: Evelin Jeckel (Wizz Air)
5 czerwca 2023 09:10
Gościem Pasażera jest Evelin Jeckel, szefowa siatki Wizz Aira, z którą rozmawiamy o turbulencjach z uruchomieniem lotów do Armenii, planach dla aglomeracji warszawskiej oraz rekrutacji personelu latającego w Polsce.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy