Gość pasażera

Gość Pasażera: dr hab. Jakub Kociubiński
01 kwietnia 2020 09:00
Gość Pasażera: dr hab. Jakub Kociubiński O aspektach pomocy publicznej dla branży lotniczej w Europie rozmawiamy z drem hab. Jakubem Kociubińskim, specjalizującym się w zagadnieniach związanych z prawem konkurencji i pomocy publicznej.
Gość Pasażera: Leszek Chorzewski (Warszawa/Modlin)
31 marca 2020 09:30
Gość Pasażera: Leszek Chorzewski (Warszawa/Modlin) - Za kilka tygodni utrata płynności zacznie zaglądać w oczy wszystkim lotniskom regionalnym w Polsce - twierdzi Leszek Chorzewski, szef portu lotniczego w Modlinie.
Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki (Enter Air)
17 marca 2020 10:00
Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki (Enter Air) W trakcie branżowego armagedonu rozmawiamy z Grzegorzem Polanieckim, prezesem Enter Air, o osiągnięciach, wyzwaniach i przyszłości jego firmy.
Gość Pasażera: Ireneusz Kołodziej (Arup)
23 grudnia 2019 09:15
Gość Pasażera: Ireneusz Kołodziej (Arup) - Patrząc z perspektywy czasu, wady Modlina, które przyczyniły się do rekomendacji Radomia są nadal aktualne - mówi Ireneusz Kołodziej, Associate Director w firmie Arup w rozmowie z Pasazer.com.
Gość Pasażera: Mariusz Szpikowski (PPL)
30 września 2019 09:00
Gość Pasażera: Mariusz Szpikowski (PPL) - Robimy wszystko, żeby móc zostać operatorem Centralnego Portu Komunikacyjnego - mówi Mariusz Szpikowski, prezes Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze"
Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT)
20 września 2019 12:00
Gość Pasażera: Rafał Milczarski (LOT) - Pracuję nad tym, aby kryzys był wielką szansą dla LOT-u - powiedział Rafał Milczarski, prezes narodowego przewoźnika w rozmowie z Pasazer.com, podczas powrotu z uroczystości otwarcia nowego połączenia dalekiego zasięgu do Delhi.
Gość Pasażera: Vincent Hus (Flymble)
10 lipca 2019 10:00
Gość Pasażera: Vincent Hus (Flymble) W czerwcu br. wystartowała w Polsce platforma Flymble - usługa nowej generacji, która umożliwia zakup biletów lotniczych i rozłożenie ich ceny na raty.
Goście Pasażera: R. Ludera i K. Siemiński (LOT) - część 2.
14 czerwca 2019 09:00
Goście Pasażera: R. Ludera i K. Siemiński (LOT) - część 2. W drugiej części rozmowy z Robertem Luderą i Krzysztofem A. Siemińskim rozwijamy temat ekspansji LOT-u w innych azjatyckich krajach. Na koniec zagłębiamy się w problematykę związaną z bazą w Budapeszcie.
Goście Pasażera: Robert Ludera i Krzysztof A. Siemiński (LOT) - część 1.
10 czerwca 2019 09:00
Goście Pasażera: Robert Ludera i Krzysztof A. Siemiński (LOT) - część 1. Rynek chiński i rynek indyjski to dwa zupełnie inne i skomplikowane przestrzenie działalności. Każdy z nich ma swoje łatwiejsze i trudniejsze strony. W przypadku Państwa Środka dużym ograniczeniem jest restrykcyjna umowa bilateralna. To ona ogranicza plany LOT-u.
Gość Pasażera: Tomasz Tabakiernik (Baltic Ground Services)
22 stycznia 2019 09:00
Gość Pasażera: Tomasz Tabakiernik (Baltic Ground Services) Baltic Ground Services (BGS) to jedyny duży agent obsługi naziemnej w Polsce należący do prywatnych inwestorów. W rozmowie z Pasazer.com dyrektor operacyjny opowiada jak wygląda prowadzenie działalności handlingowej nad Wisłą.
Gość Pasażera: Marcin Opaliński (LS Airport Services)
02 stycznia 2019 09:00
Gość Pasażera: Marcin Opaliński (LS Airport Services) W rozmowie z Pasazer.com prezes agenta handlingowego LS Airport Services przedstawia swój punkt widzenia w sprawie podwyżki dla Ryanaira, ale przede wszystkim opowiada o wyzwaniach polskiego rynku naziemnej obsługi lotniskowej.
Gość Pasażera: Piotr Wieczorek (WELCOME)
05 grudnia 2018 09:00
Gość Pasażera: Piotr Wieczorek (WELCOME) Prezes agenta handlingowego WELCOME należącego do Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze" (PPL) opowiedział nam o wyzwaniach stojących przed jego spółką i przyszłości rynku obsługi lotniskowej w Polsce
Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki i Andrzej Kobielski (Enter Air)
23 października 2018 09:08
Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki i Andrzej Kobielski (Enter Air) Polski rynek czarterowy zmienia się jak w kalejdoskopie. Do gry wkroczył Ryanair Sun, który rozpycha się na nim łokciami, nad Small Planet zbierają się czarne chmury. Jak radzi sobie Enter Air? Zapraszamy na rozmowę z Grzegorzem Polanieckim i Andrzejem Kobielskim z zarządu Enter Aira.
Gość Pasażera: Dariusz Kuś (PL Wrocław)
01 października 2018 09:00
Gość Pasażera: Dariusz Kuś (PL Wrocław) Heathrow, Amsterdam i Helsinki to kierunki, które najchętniej widziałby na wrocławskim lotnisku jego prezes. Wskazuje też na potencjał ruchu do Azji, a szczególnie do Korei, do której ruch rośnie w sposób prawie geometryczny.
Gość Pasażera: Bartosz Czajka (Small Planet)
19 września 2018 09:30
Gość Pasażera: Bartosz Czajka (Small Planet) Small Planet Airlines, zeszłoroczny lider polskiego rynku czarterowego, zmaga się z sezonowością i chce stabilizować program rejsów. Pasazer.com rozmawiał o wyzwaniach stojącym przed spółką z Bartoszem Czajką, dyrektorem generalnym Small Planet Airlines w Polsce
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama