Gość pasażera

Gość Pasażera: Ján Tóth (Czech Airlines) Gość Pasażera: Ján Tóth (Czech Airlines)
21 lipca 2015 07:54
Czeskie linie kierują ofertę lotów z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga głównie do polskich emigrantów. Liczą też na duży ruch na trasie z Pragi do Łodzi, a w Radomiu - na wsparcie agencji turystycznych. W rozmowie z Pasazer.com mówi o tym Ján Tóth, dyrektor ds. handlowych i marketingu Czech Airlines.
Gość Pasażera: Yugo Fukuhara (MRJ) Gość Pasażera: Yugo Fukuhara (MRJ)
03 czerwca 2015 12:00
Mistubishi Regional Jet chce sprzedać pierwsze maszyny w Europie. Nowa maszyna może być także zaoferowana Polsce - mówi w rozmowie z Pasazer.com wiceprezes Mitsubishi Regional Jet, Yugo Fukuhara. Przedstawia także plany na przyszłość i podsumowanie obecnego stanu programu MRJ.
Gość Pasażera: Mark Nogal (Hilton) Gość Pasażera: Mark Nogal (Hilton)
29 maja 2015 08:19
Polska to bardzo atrakcyjny rynek dla Hilton Worldwide. Sieć ma w Polsce już 11 hoteli, w tym trzy przy lotniskach - kolejne są w budowie lub przygotowaniu. Amerykańska sieć chce skorzystać na rosnącej liczbie gości w Polsce, a dzięki wielu markom chce trafiać do różnych grup klientów.
Gość Pasażera: Sebastian Magadzio (Airbus) Gość Pasażera: Sebastian Magadzio (Airbus)
31 marca 2015 09:55
Zmodernizowana wersja Orlika, samolot rolniczy Kruk i gaśniczy Pelikan - to plany Airbus Group, dzięki którym polskie małe samoloty mogą trafić na cały świat. M.in. o inwestycjach europejskiego koncernu w Polsce mówi w rozmowie z Pasazer.com Sebastian Magadzio, prezes Airbus Group Polska.
Gość Pasażera: Nicholas Ionides (Singapore) Gość Pasażera: Nicholas Ionides (Singapore)
24 lutego 2015 09:23
Singapore Airlines stawiają na rozwój w Azji i nie planują na razie lotów do Polski - mówi w rozmowie z Pasazer.com wiceprezes Singapore Airlines, Nicholas Ionides. Wyjaśnia także podejście linii do klasy premium oraz odnowy floty, a także podkreśla znaczenie produktu pokładowego dla przewoźnika.
Gość Pasażera: József Váradi (Wizz Air) Gość Pasażera: József Váradi (Wizz Air)
23 grudnia 2014 21:19
Więcej Wizz Aira w Polsce, nowe kierunki lotów, w tym na południe i wschód, oraz utrzymanie najniższych taryf na rynku - takie kroki zapowiada w rozmowie z Pasazer.com prezes węgierskiej linii, József Váradi. Szybko nie zobaczymy za to połączeń krajowych tej linii w Polsce.
Gość Pasażera Pro: József Váradi (Wizz Air) Gość Pasażera Pro: József Váradi (Wizz Air)
23 grudnia 2014 09:57
Jak najniższe taryfy podstawowe i szeroki wachlarz płatnych dodatków - w tę stronę będzie rozwijać się Wizz Air. József Váradi, prezes tej linii, zapowiada w rozmowie z Pasazer.com odejście od modelu latania wyłącznie pomiędzy nową a starą UE.
Gość Pasażera Pro: Martin Gauss (airBaltic) Gość Pasażera Pro: Martin Gauss (airBaltic)
26 listopada 2014 20:04
Martin Gauss sam o sobie mówi, że uwielbia restrukturyzować linie. Gdy 3 lata temu przychodził do airBaltic, spółka była na krawędzi upadku. W rozmowie z Dominikiem Sipinskim z Pasazer.com opisuje, jak zmieniła się linia i jakie są plany na przyszłość.
Gość Pasażera: Martin Gauss (airBaltic) Gość Pasażera: Martin Gauss (airBaltic)
26 listopada 2014 07:38
Niższe koszty, ale z zachowaniem oferty dla pasażerów biznesowych oraz przesiadek w Rydze - tak opisuje swoją linię Martin Gauss, prezes airBaltic. W rozmowie z Dominikiem Sipinskim Gauss dodaje, że Polska jest obiecującym, ale jednym z wielu rynków dla łotewskiej linii.
Gość Pasażera: Tomasz Kloskowski Gość Pasażera: Tomasz Kloskowski
03 listopada 2014 10:10
Rozwój północnych kierunków ma zapewnić mocny rozwój Gdańska. - Jesteśmy Wikingami, którzy mają zdobywać tutaj pasażerów - mówi Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Na rozmowę zaprasza Paweł Cybulak.
Gość Pasażera: Michael O'Leary Gość Pasażera: Michael O'Leary
24 września 2014 23:55
Zbyt długo próbowaliśmy być tylko linią lotniczą - mówi Michael O'Leary, szef Ryanaira w rozmowie z Dominikiem Sipinńskim z Pasazer.com. Szef irlandzkiej linii zapowiada, że będzie ona jedną z pięciu, które przetrwają w Europie, a poza biletami będzie też dostarczać wiele innych usług.
Gość Pasażera: Mariusz Jachimek Gość Pasażera: Mariusz Jachimek
18 lipca 2014 17:02
Gościem Pasażera jest Mariusz Jachimek, szef marketingu łódzkiego lotniska i jednocześnie osoba odpowiedzialna za marketing i rozwój siatki połączeń w nowych liniach lotniczych 4You Airlines. O nowym projekcie, jego finansowaniu oraz skojarzeniach z OLT Express rozmawia z naszym gościem Tomasz Wyszyński.
Gość Pasażera: Tomasz Balcerzak Gość Pasażera: Tomasz Balcerzak
27 czerwca 2014 08:51
Eurolot ma być elastycznym przewoźnikiem regionalnym szukającym różnych możliwości zwiększenia przychodu. Taką wizję rozwoju linii ma szefujący jej od kilku miesięcy Tomasz Balcerzak.
Gość Pasażera: Jesus Blanco (Vueling) Gość Pasażera: Jesus Blanco (Vueling)
22 kwietnia 2014 08:59
Od 27 kwietnia hiszpański .
Gość Pasażera: Stefan Eiche (SAS) Gość Pasażera: Stefan Eiche (SAS)
04 kwietnia 2014 12:28
Wyniki skandynawskiego SAS-u w Polsce są bardzo satysfakcjonujące. Przewoźnik osiąga swoje cele szczególnie w Gdańsku, ale także w pozostałych portach lotniczych w naszym kraju, dokąd lata - Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama