Gość pasażera

Budapeszt radzi sobie bez Maleva Budapeszt radzi sobie bez Maleva
08 kwietnia 2016 09:35
Po rekordowym 2015 r. lotnisko w Budapeszcie liczy na dalsze wzrosty. Mają w tym pomóc m.in. trasy do Kanady, a być może już w 2017 r. także do Stanów Zjednoczonych. Przedstawiciele spółki twierdzą, że bankructwo Maleva nie wyszło im na złe.
Gość Pasażera Pro: Kam Jandu (Budapest Airport) Gość Pasażera Pro: Kam Jandu (Budapest Airport)
01 kwietnia 2016 09:07
Jest życie po Malevie - mówi w rozmowie z Pasazer.com Kam Jandu, dyrektor handlowy lotniska w Budapeszcie. Przekonuje, że z punktu widzenia finansów lotniska i korzyści dla gospodarki, brak hubu nie jest problemem, a wręcz przeciwnie.
Adrij Pavlenko (UIA): Koncentrujemy się na Warszawie Adrij Pavlenko (UIA): Koncentrujemy się na Warszawie
10 marca 2016 08:31
Linia Ukraine International Airlines nie planuje lotów w Polsce poza Warszawą. Będzie jednak starała się zainteresować swoją ofertą podróżnych spoza stolicy - stwierdził w wywiadzie dla Paszer.com Adrij Pavlenko, dyrektor ds. handlowych na Europę i Amerykę Północą w UIA.
Gość Pasażera Pro: Andrij Pavlenko (UIA) Gość Pasażera Pro: Andrij Pavlenko (UIA)
07 marca 2016 10:17
Z początkiem sezonu letniego linie Ukraine International Airlines zwiększą liczbę lotów z Kijowa do Warszawy. Linia nie planuje jednak lotów do innych polskich miast - mówi w rozmowie z Pasazer.com Andrijem Pavlenko, dyrektor sprzedaży na Europę i Amerykę Północą.
Gość Pasażera: Pekka Vauramo (prezes Finnaira) Gość Pasażera: Pekka Vauramo (prezes Finnaira)
15 lutego 2016 09:38
Więcej lotów do Polski i ich lepsze dopasowanie do siatki połączeń przesiadkowych z Helsinek - takie nowości dla podróżnych zapowiada w rozmowie z Pasazer.com Pekka Vauramo, prezes Finnaira.
Gość Pasażera Pro: Pekka Vauramo (Finnair) Gość Pasażera Pro: Pekka Vauramo (Finnair)
30 stycznia 2016 08:34
Finnair jest zadowolony z nowych airbusów A350, przygotowuje się do podwojenia ruchu do Azji, a w Polsce chce utrzymać swoją stabilną i pewną ofertę - mówi w rozmowie z Pasazer.com prezes Finnaira, Pekka Vauramo. Przedstawia także plany i obecną sytuację linii.
Gość Pasażera: Frank Wagner (Lufthansa) Gość Pasażera: Frank Wagner (Lufthansa)
16 grudnia 2015 08:46
Nigdzie na świecie nie mamy tak gęstej siatki połączeń jak w Polsce. Wszystkie nasze trasy mają dobre wyniki, a jeśli będziemy zwiększać ofertę w Polsce, to na te lotniska, dokąd już latamy - mówi w rozmowie z Pasazer.com Frank Wagner, country manager Lufthansy w Polsce.
Gość Pasażera Pro: Frank Wagner (Lufthansa) Gość Pasażera Pro: Frank Wagner (Lufthansa)
14 grudnia 2015 10:26
Nigdzie na świecie nie mamy tak gęstej siatki połączeń jak w Polsce. Wszystkie nasze trasy mają dobre wyniki, a jeśli będziemy zwiększać ofertę w Polsce, to na te lotniska, dokąd już latamy - mówi w rozmowie z Pasazer.com Frank Wagner, country manager Lufthansy w Polsce.
Gość Pasażera: Thomas Haagensen (easyJet) Gość Pasażera: Thomas Haagensen (easyJet)
20 listopada 2015 12:10
W Polsce stawiamy na Kraków, ale rynek Europy Środkowo-Wschodniej nie jest dla nas priorytetem - mówi w rozmowie z Pasazer.com Thomas Haagensen, menedżer linii easyJet na ten region. Przewoźnik na razie nie poleci do Warszawy.
Gość Pasażera: Kayah Gość Pasażera: Kayah
07 listopada 2015 21:02
O Kayah było niedawno głośno w świecie lotniczym przez "aferę buraczkową". Ale mało kto pomyślał, by porozmawiać z artystką o jej podróżach - i tych muzycznych, i samolotowych. Za lataniem Kayah zresztą... nie przepada.
Gość Pasażera: David Gomes (Travelport) Gość Pasażera: David Gomes (Travelport)
22 października 2015 08:38
Czy po wprowadzeniu przez Lufthansę opłaty za rezerwację przez globalne systemy dystrybucji (GDS) rozpocznie się kryzys tych firm? Według Davida Gomesa, dyrektora handlowego ds. lotnictwa w Travelporcie, GDS-y są dla linii zbyt cenne, by z nich zrezygnować.
Prezes lotniska w Radomiu: Pasażerów będzie przybywać Prezes lotniska w Radomiu: Pasażerów będzie przybywać
15 października 2015 08:15
Lotnisko w Radomiu to inwestycja na lata, a z czasem pasażerów na pewno będzie więcej - przekonuje prezes tego portu, Dorota Sidorko. Dodaje, że lotnisko zabiega o loty do Wielkiej Brytanii i Skandynawii, a za słabe wyniki połączeń wini m.in. media i trwającą kampanię wyborczą.
Gość Pasażera: Dorota Sidorko (Port Lotniczy Radom) Gość Pasażera: Dorota Sidorko (Port Lotniczy Radom)
14 października 2015 15:20
Musimy przekonać potencjalnych pasażerów, że radomskie lotnisko działa i śmiało można korzystać.  Brak promocji zaś wynika z braku powierzchni reklamowych w związku z trwającą kampanią wyborczą - przekonuje Dorota Sidorko, prezes Portu Lotniczego w Radomiu.
Gość Pasażera: Temel Kotil (Turkish Airlines) Gość Pasażera: Temel Kotil (Turkish Airlines)
01 września 2015 08:49
Nie mamy czasu, by kupować inne linie, bo jesteśmy zajęci rozwojem - mówi w rozmowie z Pasazer.com Temel Kotil, prezes Turkish Airlines. Zdradza, że widzi olbrzymi potencjał w Afryce, ale spośród krajów europejskich interesuje go Polska.
Gość Pasażera: Mikko Turtiainen (Finnair) Gość Pasażera: Mikko Turtiainen (Finnair)
31 lipca 2015 09:51
Finnair jest zadowolony z polskiego rynku i chce rozwijać swoją ofertę. Być może już wkrótce w Warszawie pojawi się większy samolot, a w Krakowie nowy rozkład - mówi w rozmowie z Pasazer.com wiceprezes Finnaira, Mikko Turtiainen. Przedstawia także plany i obecną sytuację linii.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama