×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Recenzja: GOL Premium Lounge w São Paulo-GuarulhosW Poznaniu rozdano nagrody CEESAR AwardsSpór Lagardere z lotniskiem we WrocławiuProkuratura zajęła się umową PPL z BaltonąFinavia: Aukio, nowa część lotniska w Helsinkach
Recenzja: GOL Premium Lounge w São Paulo-Guarulhos
Należący do brazylijskich linii GOL Premium Lounge to standardowa, nieźle wyposażona poczekalnia biznesowa w najstarszym terminalu lotniska São Paulo-Guarulhos.
24 marca 10:22    Marek Stus    0
W Poznaniu rozdano nagrody CEESAR Awards
Wszystko jasne! Tegoroczne "lotnicze Cezary" dla najlepszych linii lotniczych otrzymali: PLL LOT, Lufthansa i Wizz Air. W głosowaniu wyróżniono również przewoźników w siedmiu kategoriach szczegółowych. Swoje nagrody przyznała także ekspercka kapituła.
19 marca 21:28    Miroslaw Pachowicz    3
Spór Lagardere z lotniskiem we Wrocławiu
Lagardere domaga się unieważnienia umowy z nowym operatorem strefy wolnocłowej lotniska we Wrocławiu - spółką Baltona. Francuski koncern argumentuje swoją decyzję błędnymi procedurami wyłonienia nowego najemcy.
28 lutego 09:25    Paweł Cybulak    0
Prokuratura zajęła się umową PPL z Baltoną
Prokuratura w Warszawie zajęła się umową pomiędzy Baltoną o Przedsiębiorstwem Państwowym "Porty Lotnicze" (PPL). Wniosek do prokuratury złożył Lagardere Travel Retail (LTR).
20 lutego 12:12    Krzysztof Loga Sowiński    0
Finavia: Aukio, nowa część lotniska w Helsinkach
W piątek (08.02) fińska spółka skarbu państwa zarządzająca wieloma lotniskami w Finlandii ogłosiła, że oddała do użytku pasażerów nową część terminala portu w Helsinkach, która nosi nazwę Aukio, czyli po prostu „plac”.
11 lutego 09:10    Mateusz Gałabuda    0


  • Reklama

  • Newsletter