×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Umowa Baltony z PPL bez tarczy antykorupcyjnej CBARecenzja: Bolero Executive Lounge w WarszawieRecenzja: Oman Air First & Business Class Lounge w BangkokuEasyJet ponownie poleci do GdańskaBaltona inwestuje 40 milionów złotych w sklepy na Okęciu
Umowa Baltony z PPL bez tarczy antykorupcyjnej CBA
Jak podaje Business Insider transakcja pomiędzy Baltoną a Przedsiębiorstwem Państwowym "Porty Lotnicze" (PPL) na wynajem powierzchni handlowych na Lotnisku Chopina nie miała tarczy antykorupcyjnej Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA).
18 stycznia 13:29    Krzysztof Loga Sowiński    0
Recenzja: Bolero Executive Lounge w Warszawie
Recenzja salonu biznesowego Bolero Executive Lounge, jednej z trzech poczekalni prowadzonych bezpośrednio przez warszawskie Lotnisko Chopina.
18 stycznia 09:00    Marek Stus    1
Recenzja: Oman Air First & Business Class Lounge w Bangkoku
Nieduża, ale przyjemnie urządzona poczekalnia Oman Air stanowi doskonałą alternatywę dla przeważnie mocno zatłoczonych salonów biznesowych większości innych przewoźników dostępnych na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku.
6 stycznia 10:02    Marek Stus    0
EasyJet ponownie poleci do Gdańska
Już 2 kwietnia 2019 r. brytyjski przewoźnik uruchomi loty z Gdańska do Berlina-Tegel, które obsługiwane będą trzy razy w tygodniu.
13 grudnia 14:21    Jakub Kolanko    34
Baltona inwestuje 40 milionów złotych w sklepy na Okęciu
Wczoraj (5.12) Piotr Kazimierski, prezes zarządu Baltony wspólnie z Andrzejem Grabowskim, dyrektorem operacyjnym Forbis Groupprzedstawili postępy prac adaptacyjnych w 14 sklepach na Lotnisku Chopina.
6 grudnia 09:33    Krzysztof Loga Sowiński    4


  • Reklama

  • Newsletter