×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


12 zasad jak kupić tani biletUOKIK wydał zgodę na przejęcie Baltony przez PPLWydarzenie i fiasko 2019 roku!Analiza: Seul, czyli azjatycki sukces LOT-uCeesar Awards: Wybieramy najlepszych przewoźników w CEE
12 zasad jak kupić tani bilet
Jak znaleźć tanie bilety lotnicze? Jak tanio podróżować samolotem? Jak nie przegapić najatrakcyjniejszych ofert? Tanie latanie z Pasazer.com, czyli poradnik jak za niewielkie pieniądze zwiedzać świat.
22 stycznia 10:21    Anna Żuchlińska    25
UOKIK wydał zgodę na przejęcie Baltony przez PPL
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na przejęcie przez Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" Baltony.
22 lutego 10:17    Paweł Cybulak    1
Wydarzenie i fiasko 2019 roku!
Jak co roku Czytelnicy Pasazer.com wybiorą "Wydarzenie i Fiasko" ostatnich dwunastu miesięcy. Co według Was zasługuje na takie uhonorowanie w tegorocznej edycji głosowania?
21 stycznia 09:00    Piotr Golianek    6
Analiza: Seul, czyli azjatycki sukces LOT-u
344 tys. pasażerów i ponad 13 tys. ton cargo przewiózł LOT o do początku uruchomienia połączeń do Seulu. Po sześciu sezonach operacji ocena kierunku koreańskiego jest jednoznaczna.
7 stycznia 09:00    Krzysztof Loga Sowiński    10
Ceesar Awards: Wybieramy najlepszych przewoźników w CEE
Po raz 16. wybieramy najlepszych przewoźników lotniczych na europejskim niebie. Pasażerowie z Europy Środkowo-Wschodniej przyznają najlepszym przewoźnikom "lotnicze Cezary". Rozpoczynamy głosowanie.
3 stycznia 13:00    Paweł Cybulak    0


  • Reklama

  • Newsletter