Nowy sklep 1Minute na lotnisku w Łodzi

10 czerwca 2024 08:55
Lotnisko w Łodzi ma nowy punkt usługowy. Na terenie portu lotniczego został dziś (10.06) otwarty foodvenience’owy sklep 1Minute.
Reklama

Łódzkie lotnisko boryka się w ostatnim czasie z niedoborem punktów usługowych. Na Lublinku działa m.in. kawiarnia Coffee House oraz salonik prasowy Relay. Nowy sklep 1Minute jest zlokalizowany w hali odlotów na pierwszym piętrze.

"Jeszcze trwają ostatnie przygotowania, ale już mamy potwierdzenie: w poniedziałek 10 czerwca zostanie otwarty dla pasażerów nowy lokal "1Minute". Znajduje się w hali odlotów na I piętrze (po kontroli bezpieczeństwa). Można w nim będzie przed podróżą coś przekąsić i napić się kawy"
– poinformował w sobotę (8.06) na Facebooku Port Lotniczy Łódź.1Minute jest należącą do Lagardère Travel Retail siecią sklepów typu convenience, która oferuje m.in. gotowe do spożycia produkty spożywcze, napoje, prasę, a także artykuły tytoniowe i nikotynowe.


Obecność najemców i punktów usługowych jest ważna dla władz portu lotniczego w kontekście problemów finansowych lotniska. Władze Lublinka przewidują, że w 2024 roku sytuacja będzie lepsza dzięki wzrostom liczby połączeń i pasażerów, które mogą przyczynić się do rozwoju działalności gospodarczej na lotnisku.

- Na koniec bieżącego roku straty będą niższe, a przychody rekordowe. Wpływ na to będzie miała wysoka dynamika przychodów przy kosztach zbliżonych do poprzedniego roku, wzrost liczby połączeń i pasażerów
- powiedziała w rozmowie z money.pl Wioletta Gnacikowska, rzeczniczka prasowa łódzkiego lotniska.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy