×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Ryanair (FR)


 5.9

/10

RyanairIrlandzkie linie lotnicze Ryanair powstały w 1985 roku i są największą tanią linią lotniczą w Europie. Pierwsze połączenie z irlandzkiego Waterford do Londynu odbyło się w lipcu 1985 samolotem Bandeirante.

W Polsce Ryanair obecny jest od marca 2005 i lata z 10 polskich lotnisk w większości na Wyspy Brytyjskie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń RyanairZalety: samlot lata
Wady: niezrozumiała nieludzka, nastawiona na zysk polityka bagazowa. Oszukańcza polityka sprzedaży biletów! Uwaga pomimo ze miałem rachunek na 1500zł z karty ściągneli mi ponad 1700 !! Dlaczego ? bo sprzedawali mi w PLN a ściągneli sobie EUR po kursie banku. W 6 godzinnym locie siedzenia sie nie rokładają !!! Ludzie , przeciez my nie jesteśmy jakims bydłem, choć i jemu należy się humanitarne traktowanie. Priority check to komedia do oporu. w moim locie wykupilo go z 95% pasażeów - czyli w zasadzie nikt go nie miał a wszyscy zapłacili. Ogólnie to polecam tę linię UNIKAĆ !!! Tego rodzaju biznes jest szkodliwy dla zdrowia i wypoczynku. Współczuję pasażerom i pracownikom.
2

/10

6 dni, 22 godziny temu,  
 - Profil
Zalety: "szybko sprzedają bilety i jeszcze szybciej przyjmują przelewy zazwyczaj od większej ilości pasażerów niż mogą zabrać na pokład" - napisane z ironią, ale prawdziwe...
Wady: RYANAIR z góry ukierunkowany jest na oszukanie pasażera, stały punkt okradania pasażerów to pobieranie opłaty na lotnisku aktualnie 760 PLN za poprawienie literówki w karcie pokładowej w imieniu lub nazwisku. Wystarczy, że wpiszesz źle 3 litery i już musisz zapłacić na lotnisku 760 PLN za zmianę w karcie pokładowej przed odlotem bo inaczej nie polecisz. Nie ważne, że możesz nie mieć akurat na lotnisku tych 760 PLN, nie lecisz i koniec, co bezsprzecznie łamie podstawowe prawa konsumenta --- JESZCZE RAZ ODRADZAM LATANIE RYANAIR - lepiej dopłacić i lecieć normalną linią szanującą swoich klientów. Zresztą czego wymagać od linii i zarządu takiej linii, która nawet swoich pracowników nie potrafi szanować. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa - reszta się nie liczy...
1

/10

18/10/2019 17:21,  
Zalety: Przystępne ceny biletów, dobre samoloty, wiele kierunków połączeń lotniczych.
Wady: Brak znajomości języka polskiego przez pracowników firmy. Na wakacje leciałem czarterem Ryanair Sun. Na pokładzie samolotu stewardesa naliczyła mi podwójną opłatę za złożone zamówienie, które płaciłem kartą bez autoryzacji. Po przelocie złożyłem reklamację za pośrednictwem email. Reklamacja nie została przyjęta ponieważ napisana była w języku polskim. W zestawie 14 języków w których można złożyć reklamację w Ryanair nie ma języka polskiego. Bilet kupowałem w Polsce, płacąc w PLN, czy jest to zgodne z prawem aby Ryanair nie respektował polskiego języka działają na terytorium RP? Chyba zapytam UOKiK.
1

/10

03/10/2019 20:45,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie