×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Ryanair (FR)


 5.8

/10

RyanairIrlandzkie linie lotnicze Ryanair powstały w 1985 roku i są największą tanią linią lotniczą w Europie. Pierwsze połączenie z irlandzkiego Waterford do Londynu odbyło się w lipcu 1985 samolotem Bandeirante.

W Polsce Ryanair obecny jest od marca 2005 i lata z 10 polskich lotnisk w większości na Wyspy Brytyjskie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń RyanairZalety: Tanie bilety, brak opóżnień.
Wady: Mało miejsca na nogi, mały asortyment i twarde lądowania.
4

/10

06/04/2020 22:12,  
Zalety: Tanie bilety
Wady: Niemiły personel naziemny i pokładowy, mało miejsca na nogi, głośna kabina.
1

/10

23/03/2020 12:20,  
Zalety: nie widzę
Wady: Oprócz niskiego standardu, starych samolotów i okropnej polityki bagażowej, ta linia odepchnęła mnie na zawsze. Na początku lutego kupiłam bilety do Mediolanu, w momencie kiedy coronavirus szaleje w tym mieście, obiekty publiczne są zamknięte, szaleje panika, półki sklepowe świecą pustkami - pisze do Ryanair z zapytaniem czy anulują mi bilet, bo boję się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo i rezygnuje z lotu. Dostałam odpowiedź, że oni nie widzą problemu, wszystkie loty odbędą się wg planu. Na zapytanie czy w sytuacji epidemiologicznej i zbliżającej się pandemii, osoby decyzyjne będą odstępować od swojego standardowego regulaminu. Dostałam obcasową odpowiedź, że nie zmienią swojego stanowiska. Od wielu innych pasażerów czytałam, że nawet ich ubezpieczone bilety nic nie pomogły. Scenariusz może być taki, że polecimy tam, ale już nie wrócimy do kraju przez kwarantannę. W okresie #coronavirusa nie kupujcie biletów od tej linii lotniczej, lepiej kupić od zaufanej, która w sytuacji epidemii anuluje loty osobom, które boją się o zdrowie. Ja zdecydowanie nie chce mieć już nigdy do czynienia z Ryanair.
1

/10

25/02/2020 15:40,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie