Kadry

Drastyczne zwolnienia w Booking.com
05 sierpnia 2020 10:00
Drastyczne zwolnienia w Booking.com Booking Holding, właściciel największej serwisu noclegowego Booking.com, zwolni 25 proc. z 17 tys. pracowników.
eSky zwalnia ponad 15 proc. pracowników
17 kwietnia 2020 09:49
eSky zwalnia ponad 15 proc. pracowników W szeregach pośrednika internetowego dochodzi do redukcji etatów, jednak platforma zapowiada, że zwolnieni będą mogli wrócić prawdopodobnie już na jesieni.
PGL poszukuje członka zarządu
06 marca 2020 18:05
PGL poszukuje członka zarządu Polska Grupa Lotnicza rozpoczęła rekrutację na stanowisko członka zarządu ds. ekonomiczno-finansowych.
American Airlines: Nowy kierownik sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią
11 lutego 2020 11:00
American Airlines: Nowy kierownik sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią Linia American Airlines mianowała Christiana Weissa na stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią.
Kenny Jacobs odchodzi z Ryanaira
11 lutego 2020 08:15
Kenny Jacobs odchodzi z Ryanaira Dyrektor marketingu Ryanaira, Kenny Jacobs, odejdzie z linii lotniczej po sześciu latach pracy na tym stanowisku.
Willie Walsh odchodzi z Grupy IAG. Przejdzie na emeryturę
10 stycznia 2020 08:00
Willie Walsh odchodzi z Grupy IAG. Przejdzie na emeryturę Willie Walsh, dyrektor generalny Grupy IAG zdecydował się przejść na emeryturę. Ustąpi ze stanowiska pod koniec marca br., a zastąpi go Luis Gallego, obecny dyrektor generalny Iberii.
Boeing ma nowego prezesa. Ma rozwiązać problem maxów
30 grudnia 2019 08:00
Boeing ma nowego prezesa. Ma rozwiązać problem maxów Dennis Muilenburg złożył rezygnację z funkcji dyrektora generalnego i dyrektora zarządu Boeinga ze skutkiem natychmiastowym. Jego następcą został mianowany David Calhoun, który będzie odpowiedzialny m.in. przywrócenie maxów do służby i odbudowanie pozycji producenta.
PAŻP chce osiągnąć kompromis z kontrolerami z warszawskiej wieży
11 grudnia 2019 08:29
PAŻP chce osiągnąć kompromis z kontrolerami z warszawskiej wieży Spór zbiorowy pracowników warszawskiej wieży kontroli lotniska z pracodawcą nadal trwa, choć Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP) informowała w poniedziałek (9.12), że to właśnie tego dnia miało dojść do spotkania wieńczącego konflikt.
United: Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego
10 grudnia 2019 08:11
United: Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego Przewodniczący United Airlines, Scott Kirby, obejmie w maju 2020 r. stanowisko dyrektora generalnego, w którym to momencie obecny urzędujący Oscar Munoz zostanie przewodniczącym rady dyrektorów amerykańskiego przewoźnika.
PAŻP: Spór kontrolerów warszawskiej wieży i kierownictwa wciąż trwa
09 grudnia 2019 08:30
PAŻP: Spór kontrolerów warszawskiej wieży i kierownictwa wciąż trwa Nie widać końca trwającego od 2 grudnia br. otwartego sporu zbiorowego pomiędzy kierownictwem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP) a kontrolerami ruchu lotniczego z wieży Lotniska Chopina. Nie pomagają nawet rozmowy w stołecznym Centrum Dialogu Społecznego.
Protest kontrolerów z wieży Lotniska Chopina
04 grudnia 2019 09:00
Protest kontrolerów z wieży Lotniska Chopina Od poniedziałkowego (2.12) wieczoru na wieży kontroli Lotniska Chopina trwa kryzys związany z protestem pracujących tam kontrolerów ruchu lotniczego. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej zapewnia, że bezpieczeństwo ruchu lotniczego jest zachowane.
Norwegian wybrał nowego prezesa. Poprowadzi restrukturyzację
21 listopada 2019 10:19
Norwegian wybrał nowego prezesa. Poprowadzi restrukturyzację Rada nadzorcza Norwegiana wyznaczyła Jacoba Schrama na stanowisko dyrektora generalnego. Zastąpi on Bjoerna Kjosa, założyciela linii i będzie odpowiedzialny za skuteczną restrukturyzację przewoźnika.
Embraer powołał nowego dyrektora finansowego i operacyjnego
08 listopada 2019 10:30
Embraer powołał nowego dyrektora finansowego i operacyjnego Embraer mianował Antonia Carlosa Garcię nowym dyrektorem finansowym i dyrektorem ds. relacji z inwestorami. Zastąpi on Nelsona Salgado, który obejmie na stanowisko dyrektora operacyjnego brazylijskiego producenta samolotów.
Air New Zealand: Nowy szef z Walmartu
12 października 2019 20:58
Air New Zealand: Nowy szef z Walmartu Air New Zealand powołał na stanowisko prezesa zarządu Grega Forana, obecnego szefa oddziału Walmartu na Stany Zjednoczone, amerykańskiego giganta handlu detalicznego.
UIA: Zmiana na stanowisku prezesa
11 września 2019 09:45
UIA: Zmiana na stanowisku prezesa Jurij Mirosznikow, obecny prezes UIA ustąpi ze stanowiska w związku z wygaśnięciem kontraktu. Zastąpi go Jewhenia Dykhne, która skupi się na przywróceniu rentowności oraz zapewnieniu zrównoważonego rozwoju siatki połączeń.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama