×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Lufthansa (LH)


 6.6

/10

LufthansaLufthansa to największy niemiecki przewoźnik lotniczy. Główna baza Lufthansy znajduje się we Frankfurcie nad Menem. Jest to jednocześnie główny węzeł komunikacyjny Lufthansy. Kolejnymi bazami jest Monachium i Düsseldorf. Lufthansa jest liderem międzynarodowego porozumienia przewoźników Star Alliance.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń LufthansaZalety: Bogata siatka połączeń, dobre samoloty ZA WYJĄTKIEM CRJ900. Jedzenie- dobre tylko na lotach długodystansowych, na trasach europejskich MASAKRA!(kanapka z twarogiem i sałatą śmierdząca starością) Dosyć dobry system rozrywki pokładowej, działa jak trzeba. Niestety latam z Gdańska na przesiadki do Monachium lub Frankfurtu, więc nie ma do wyboru innej lini... ryanair to zło zła więc zostaje lufthansa.
Wady: jedzenie, obsługa(wredne stare niemki), satn samolotów.
7

/10

06/05/2019 23:18,  
Zalety: W ostatnim czasie się nie doszukałem.
Wady: Notoryczne opóźnienia i odwołania lotów, uchylanie się od wypłaty odszkodowania, kłamstwa w zakresie przyczyn opóźnień i odwołań lotów, opóźnienia w przelewach odszkodowań i posługiwanie się fałszywymi potwierdzeniami przelewów (za takie uważam potwierdzenia, na których nie widnieje numer konta odbiorcy).
1

/10

11/04/2019 17:46,  
Zalety: +
Wady: -
10

/10

29/01/2019 22:28,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie