Felietony

Felieton: Prawda sponsorowana CPK Felieton: Prawda sponsorowana CPK
18 września 2023 09:00
Kiedyś, wśród różnych rodzajów prawdy występowała "góralska prawda". Teraz zastępuje ją prawda sponsorowana.
Felieton: Obywatelu, zaufaj! To pisze ekspert! Felieton: Obywatelu, zaufaj! To pisze ekspert!
24 sierpnia 2023 09:00
"Obywatelu, miej zaufanie! Pisze do ciebie ekspert!" Czy oby na pewno? Temat dzisiejszego felietonu jest prowokacyjny. Autor, nazywający siebie ekspertem od spraw rynku lotniczego, kwestionuje status wielu wypowiedzi i komentarzy.
Felieton: Erystyczne wybiegi wiceministra Horały Felieton: Erystyczne wybiegi wiceministra Horały
28 lipca 2023 09:03
Gdy brak merytorycznych argumentów jest jeszcze Arthur Schopenhauer.
LOT spółką osieroconą LOT spółką osieroconą
27 lutego 2023 09:30
Z tygodnia na tydzień ubywa członków zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT. A ich następców nie widać.
Felieton: Cegiełka wiary czyli pożycz pieniądze CPK i LOT-owi Felieton: Cegiełka wiary czyli pożycz pieniądze CPK i LOT-owi
4 listopada 2022 08:55
Oczekuje się od nas inwestowania w CPK i pożyczania pieniędzy LOT-owi "na wiarę". To niech najpierw entuzjaści projektu CPK udowodnią, że sami w niego wierzą. Jak? Pożyczając spółce pieniądze.
Felieton: Młot na konkurencję czyli LOT przyjacielem Radomia jest Felieton: Młot na konkurencję czyli LOT przyjacielem Radomia jest
3 października 2022 09:21
Inauguracja rejsów LOT-u z lotniska w Radomiu to przykład bezinteresownej przyjaźni i poświęcenia.
Felieton: Cepem w "cepeka" Felieton: Cepem w
9 listopada 2021 09:00
Spółce CPK udało się nietrafioną komunikacją stworzyć bezwiednie mema na swój temat. Jest to bez wątpienia jedno z osiągnięć firmy budującej lotnisko w Baranowie.
Panowie z CPK, czas najwyższy! Kwity na stół! Panowie z CPK, czas najwyższy! Kwity na stół!
25 września 2021 20:35
Mikołaj Wild woli kłócić się z Michaelem O’Learym zamiast udowodnić, że projekt CPK ma niezachwiane, merytoryczne podstawy. Takie mamy czasy.
Felieton: Medialne objawienie prezesa LOT-u Rafała Milczarskiego Felieton: Medialne objawienie prezesa LOT-u Rafała Milczarskiego
2 czerwca 2021 09:00
Na tę chwilę czekaliśmy od dawna. Pierwszy raz od 15 miesięcy czyli od wybuchu pandemii w marcu 2020 r. z mediami spotkał się Rafał Milczarski, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT. Niestety nie powiedział nic konkretnego.
LOT: Wywiad, który już dawno powinien się odbyć, ale się nie odbył LOT: Wywiad, który już dawno powinien się odbyć, ale się nie odbył
21 grudnia 2020 09:00
Piszemy prawie o wszystkim, co chcielibyśmy wiedzieć o sytuacji i przyszłości LOT-u, ale nie mamy możliwości zapytać. Od miesięcy mnożą się pytania, na które nikt z LOT-u nie chce odpowiadać.
Felieton: Gra w pomidora czyli komunikacja LOT-u i PGL Felieton: Gra w pomidora czyli komunikacja LOT-u i PGL
6 sierpnia 2020 09:00
Ani baśń o małym husarzu, ani tym bardziej gra w pomidora nie zastąpi rzetelnej informacji o sytuacji i przyszłości Polskich Linii Lotniczych LOT. Najwyższy czas, drogi Locie, zacząć mówić coś więcej niż tylko "pomidor".
Felieton: CPK czyli Cyrk Propagandowo-Kampanijny Felieton: CPK czyli Cyrk Propagandowo-Kampanijny
12 czerwca 2020 09:27
3 czerwca 2020 r. projekt budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK) osiągnął apogeum upolitycznienia. Uprzedmiotowić politycznie tej inwestycji już się chyba bardziej nie uda.
Felieton: Nie obniżajmy płac zarządowi LOT-u. Mleko już się rozlało Felieton: Nie obniżajmy płac zarządowi LOT-u. Mleko już się rozlało
20 kwietnia 2020 09:00
Po informacji o propozycji obcięcia płac załogom lotniczym rośnie presja na zarząd LOT-u, aby zrobił to samo ze swoim uposażeniem. Dziś nie ma to już jednak sensu. Mleko już się rozlało...
Felieton: Koronawirus groźniejszy niż uziemienie 737 MAX Felieton: Koronawirus groźniejszy niż uziemienie 737 MAX
7 marca 2020 12:00
Efekty wywołane przez koronawirusa dokonały większego spustoszenia ofercie przewoźników niż uziemienie boeingów 737 MAX. Czy rychły powrót tych samolotów do eksploatacji będzie pomocy dla branży?
CPK choruje na brak integralności CPK choruje na brak integralności
4 listopada 2019 09:00
Największy projekt infrastrukturalny w historii Polski cierpi na brak integralności. Po wyborach przyszedł chyba ostatni moment, żeby Centralny Port Komunikacyjny z tej ciężkiej choroby uleczyć.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy