×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


IATA: Brexit bez umowy poważnie zagraża lotnictwu Analiza: Co Szczecin zyska dzięki połączeniu do Kopenhagi?LOT poleci do Indii. Od września loty do DelhiWstępny szacunek wyników finansowych LOT-u za 2018 r.LOT poleci z Krakowa do Bukaresztu i Dubrownika
IATA: Brexit bez umowy poważnie zagraża lotnictwu
Mimo że po odrzuceniu umowy dotyczącej brexitu, ruch lotniczy odbywa się normalnie, rośnie niepewność, co stanie się z liniami i pasażerami za dwa miesiące - stwierdziło IATA. Poważne ograniczenie liczby lotów staje się coraz bardziej realne.
17 stycznia 10:51    Piotr Golianek    0
Analiza: Co Szczecin zyska dzięki połączeniu do Kopenhagi?
W sezonie letnim 2019 roku SAS uruchomi rejsy ze Szczecina do Kopenhagi. To kolejne podejście do tej trasy. Wcześniejsze okazały się one niestety nieudane. O tym, jakie są perspektywy dla rozwoju połączenia w obecnym wydaniu, staramy się odpowiedzieć w naszej analizie.
16 stycznia 09:00    Miroslaw Pachowicz    3
LOT poleci do Indii. Od września loty do Delhi
Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie nowego dalekodystansowego połączenia - od września polecimy bezpośrednio z Polski do Indii.
15 stycznia 09:47    Anna Żuchlińska    29
Wstępny szacunek wyników finansowych LOT-u za 2018 r.
Z cząstkowych informacji o wynikach finansowych PLL LOT SA za 2018 r., które zostały przekazane mediom można pokusić się o bardzo wstępną ocenę minionego roku naszego narodowego przewoźnika.
15 stycznia 09:00    Krzysztof Loga Sowiński    10
LOT poleci z Krakowa do Bukaresztu i Dubrownika
Polski przewoźnik rozpoczął dziś sprzedaż biletów na nowe połączenia z Krakowa do chorwackiego Dubrownika. To druga po Bukareszcie ogłaszana dziś trasa z Balic.
10 stycznia 12:02    Paweł Cybulak    9  • Reklama

  • Newsletter
Statystyki polskich lotnisk

Kalendarz lotniczy