×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PPL ogłosił kolejny przetarg na rozbudowę lotniska w RadomiuWizz Air może polecieć na BiałoruśW ciągu 20 lat potrzeba będzie ponad 40 tys. samolotów Boeing wydał ostrzeżenie dla operatorów B737 MAX LOT: Związkowcy i zarząd lecą w nieznane
PPL ogłosił kolejny przetarg na rozbudowę lotniska w Radomiu
Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) ogłosiło przetarg na rozbudowę lotniska w Radomiu. Tym razem chodzi o wydłużenie drogi startowej oraz zainstalowanie systemu lądowania.
13 listopada 16:51    Krzysztof Loga Sowiński    1
Wizz Air może polecieć na Białoruś
Wizz Air może polecieć na Białoruś - informuje białoruski portal BelTA powołując się na słowa Csaba Balogha, sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Handlu Węgier.
13 listopada 10:35    Piotr Golianek    3
W ciągu 20 lat potrzeba będzie ponad 40 tys. samolotów
UAC szacuje, że zapotrzebowanie na nowe samoloty w latach 2018-2037 sięgnie 43,6 tys. egzemplarzy o wartości ponad 6 bilionów dolarów amerykańskich.
8 listopada 09:00    Bartłomiej Morga    1
Boeing wydał ostrzeżenie dla operatorów B737 MAX
Katastrofa indonezyjskiego samolotu Boeing 737 MAX mogła być spowodowana błędnymi odczytami jednego z czujników. Boeing wydał ostrzeżenie skierowane do wszystkich operatorów tego typu samolotów.
7 listopada 11:12    Krzysztof Loga Sowiński    1
LOT: Związkowcy i zarząd lecą w nieznane
Zarząd LOT-u i związki zawodowe personelu lotniczego lecą dziś w nieznane. Lepiej jednak wystartować nawet we mgle, niż pozostać na płycie lotniska, wyrywając sobie na przemian wolant i kłócąc się o port docelowy rejsu.
7 listopada 09:56    Krzysztof Loga Sowiński    4  • Reklama

  • Newsletter
Statystyki polskich lotnisk

Kalendarz lotniczy