×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Condor nie boi się konkurencji. PGL pomoże w rozwoju PGL ma zgodę na przejęcie CondoraWizz Air: Z Gdańska do Skellefteå, z Katowic na MajorkęBarometr świat: Lekka poprawa w grudniuBudapeszt chce lotów do Miami i Los Angeles
Condor nie boi się konkurencji. PGL pomoże w rozwoju
Condor nie obawia się rosnącej konkurencji na niemieckim rynku przewozów turystycznych. Przewoźnik wypełnił już lukę po klientach Thomasa Cooka i liczy na dynamiczny rozwój ze wsparciem PGL.
21 lutego 09:00    Piotr Golianek    5
PGL ma zgodę na przejęcie Condora
Niemiecki urząd antymonopolowy wydał zgodę na przejecie linii lotniczej Condor przez Polską Grupę Lotniczą.
20 lutego 13:22    Krzysztof Loga Sowiński    15
Wizz Air: Z Gdańska do Skellefteå, z Katowic na Majorkę
Węgierska linia niskokosztowa Wizz Air połączy Gdańsk z Skellefteå w północno-wschodniej Szwecji oraz Katowice z hiszpańską Majorką.
20 lutego 11:08    Paweł Cybulak    7
Barometr świat: Lekka poprawa w grudniu
W grudniu 2019 r. dynamika wzrostu rynku była dodatnia, choć jej wartość była niższa niż wieloletnia średnia trendu. Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz od ostatniego kryzysu finansowego.
19 lutego 09:00    Piotr Golianek    0
Budapeszt chce lotów do Miami i Los Angeles
Port lotniczy w Budapeszcie chce kontynuować swój dynamiczny rozwój i zwiększać ruch lotniczy, dzięki turystyce. Węgrzy planują również rozszerzenie siatki połączeń długodystansowych m.in. o Miami i Los Angeles.
18 lutego 09:15    Piotr Golianek    11  • Reklama

  • Newsletter
Statystyki polskich lotnisk

Kalendarz lotniczy