×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dwóch chętnych do zaprojektowania terminala w Radomiu LOT: Dwa oblicza pekińskiej zrzutkiCzy CPK okaże się "berlińską katastrofą 2.0"?Kolejny raz LOT przywraca trasę Warszawa-BejrutTrzy miliony pasażerów we Wrocławiu
Dwóch chętnych do zaprojektowania terminala w Radomiu
Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" (PPL) ujawniło wykonawców, którzy zgłosili chęć zaprojektowania terminala na lotnisku w Radomiu.
19 listopada 09:30    Krzysztof Loga Sowiński    1
LOT: Dwa oblicza pekińskiej zrzutki
Afera ze zbieraniem pieniędzy od pasażerów na naprawę usterki lotowskiego dreamlinera uziemionego w Pekinie obiegła polskie media niczym błyskawica. Na przedstawicieli narodowego przewoźnika wylało się wiadro pomyj i powszechnego oburzenia. Czy zasłużenie?
16 listopada 09:30    Krzysztof Loga Sowiński    23
Czy CPK okaże się "berlińską katastrofą 2.0"?
W dyskusji o Centralnym Porcie Komunikacyjnym (CPK) powraca opinia, że będzie to fiasko porównywalne z budową lotniska berlińskiego. Ta dobrze sprzedająca się teza nie broni się jednak po porównaniu obu projektów.
15 listopada 09:30    Krzysztof Loga Sowiński    21
Kolejny raz LOT przywraca trasę Warszawa-Bejrut
Od 14 czerwca 2019 roku LOT zacznie ponownie latać do stolicy Libanu. Trasa została wznowiona pod koniec marca a zawieszona w grudniu 2016 roku.
15 listopada 08:40    Paweł Cybulak    23
Trzy miliony pasażerów we Wrocławiu
To historyczne wydarzenie, wrocławskie lotnisko jeszcze nigdy dotąd nie osiągnęło takiej liczby podróżnych w jednym roku. Pasażerów przyciąga coraz bogatsza sieć połączeń, zarówno tradycyjnych, jak i niskokosztowych. Rośnie ponadregionalne znaczenie lotniska.
14 listopada 16:52    Paweł Cybulak    5  • Reklama

  • Newsletter
Statystyki polskich lotnisk

Kalendarz lotniczy