×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


25 milionów miejsc pracy w branży jest zagrożonych likwidacjąKuś: Obsłużymy 40-50 proc. ruchu zeszłorocznegoOstre cięcia w Grupie LufthansaBlaski i cienie akcji #LOTdoDomu. PodsumowanieRynek lotniczy w Polsce po pandemii
25 milionów miejsc pracy w branży jest zagrożonych likwidacją
Nawet 25 milionów miejsc pracy w branży lotniczej na całym świecie może być zagrożonych w związku z pogorszeniem się koniunktury w transporcie lotniczym w związku z koronawirusem.
8 kwietnia 15:10    Paweł Cybulak    2
Kuś: Obsłużymy 40-50 proc. ruchu zeszłorocznego
- W całym roku 2020 obsłużymy 40-50 proc. ruchu zeszłorocznego. I do takiej sytuacji od strony kosztowej staramy się przygotować firmę - mówi Dariusz Kuś, prezes lotniska we Wrocławiu.
8 kwietnia 09:15    Paweł Cybulak    3
Ostre cięcia w Grupie Lufthansa
Grupa Lufthansa zapowiada ostre cięcia we flocie wszystkich swoich linii, redukcje siatki oraz rezygnację z marki Germanwings.
7 kwietnia 18:32    Paweł Cybulak    8
Blaski i cienie akcji #LOTdoDomu. Podsumowanie
Przedwczoraj (5.04) oficjalnie zakończyła się akcja #LOTdoDomu. Przewieziono ponad 55 tys pasażerów i wykonano blisko 800 lotów. Repatriacja polskich obywateli miała słodko-gorzki charakter.
7 kwietnia 09:30    Krzysztof Loga Sowiński    12
Rynek lotniczy w Polsce po pandemii
Jak będzie wyglądał rynek lotniczy w Polsce po pandemii koronawirusa? Jak szybko branża stanie na nogi? Czy szybki powrót do tego co było przed pandemią jest możliwy?
6 kwietnia 09:00    Marek Serafin    27  • Reklama

  • Newsletter
Statystyki polskich lotnisk

Kalendarz lotniczy