Cargo i inne usługi

CMA CGM kupi pięć airbusów A350 w wersji cargo CMA CGM kupi pięć airbusów A350 w wersji cargo
22 listopada 2021 09:35
Grupa spedycyjno-logistyczna CMA CGM podpisała z Airbusem wiążące porozumienie (MoU) w sprawie zakupu czterech samolotów towarowych A350F.
FedEx Express uruchamia nowe połączenie między Europą a Japonią FedEx Express uruchamia nowe połączenie między Europą a Japonią
06 października 2021 12:23
FedEx Express Europe uruchomi nowe połączenie między Europą a Japonią, umożliwiające klientom – także z Polski - jeszcze lepsze bezpośrednie połączenie i dodatkową przepustowość zarówno do Japonii, jak i północnych Chin.
DHL Express zamówił dwanaście w pełni elektrycznych samolotów towarowych DHL Express zamówił dwanaście w pełni elektrycznych samolotów towarowych
03 sierpnia 2021 14:29
DHL Express jako pierwszy na świecie, zamówił dwanaście w pełni elektrycznych samolotów towarowych „Alice” firmy Eviation.
Nowa trasa cargo Amazona z Katowic Nowa trasa cargo Amazona z Katowic
03 sierpnia 2021 09:32
Dziś (3.08) w Pyrzowicach miała miejsce inauguracja nowej regularnej trasy towarowej realizowanej na zlecenie firmy Amazon. Nowe połączenie cargo Mediolan-Malpensa – Katania – Katowice – Madryt – Mediolan będzie realizowane codziennie.
CEVA Logistics uruchamia dwie nowe usługi lotnicze CEVA Logistics uruchamia dwie nowe usługi lotnicze
28 kwietnia 2021 12:33
CEVA uruchamia nowe usługi lotnicze. SkyCapacity, gwarantująca dostęp do globalnej sieci air cargo o zwiększonej zdolności przewozowej. CEVA zainwestowała też w dedykowane rozwiązanie premium - Time Critical Solution, które ma zapewnić transport dla przesyłek pilnych i niestandardowych.
Emirates Sky Cargo przewiózł 5 milionów szczepionek Emirates Sky Cargo przewiózł 5 milionów szczepionek
28 kwietnia 2021 12:28
Jedna na 20 szczepionek przeciwko COVID-19 podawanych na całym świecie przeleciała przez Dubaj samolotem Emirates.
Francuski, morski gigant przewozowy wchodzi na rynek lotniczy Francuski, morski gigant przewozowy wchodzi na rynek lotniczy
15 lutego 2021 13:13
Francuska grupa CMA CGM, specjalizująca się w morskich przewozach kontenerowych, postanowiła wejść na rynek transportu lotniczego. W marcu br. mają wystartować pierwsze samoloty CMA CGM Air Cargo.
Fracht FWO zwiększa wolumeny aircargo Fracht FWO zwiększa wolumeny aircargo
13 listopada 2020 10:06
Fracht FWO Polska rozwija obszary usług transportu lotniczego towarów drobnicowych i spaletyzowanych, w tym przesyłek specjalnych i ekspresowych.
Polska linia lotnicza planuje loty do USA i Chin Polska linia lotnicza planuje loty do USA i Chin
10 września 2020 09:09
Polski przewoźnik czarterowy SkyTaxi zaaplikował o pozwolenia na wykonywanie połączeń z Polski do Stanów Zjednoczonych i Chin. Linia chce wykonywać czarterowe loty cargo do obu państw.
IATA: Spada popyt i podaż na lotnicze cargo IATA: Spada popyt i podaż na lotnicze cargo
03 czerwca 2020 11:30
Światowy popyt na lotnicze przewozy towarowe spadł w kwietniu o prawie 28 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim - podaje IATA - jest to najostrzejszy spadek w historii.
Emirates SkyCargo dostarczył do Polski sprzęt medyczny Emirates SkyCargo dostarczył do Polski sprzęt medyczny
28 maja 2020 12:00
Emirates SkyCargo zrealizował w maju specjalny lot z Szanghaju do Warszawy, który dostarczył najpotrzebniejsze przedmioty i sprzęt medyczny.E
LOT Cargo rozszerza ofertę kierunków LOT Cargo rozszerza ofertę kierunków
04 maja 2020 11:19
Przewozy towarowe pod szyldem Polskich Linii Lotniczych LOT wkrótce będą obsługiwały cztery nowe kierunki. Władze spółki stawiają na Amerykę Północną i Azję.
W przyszłości możliwe łączone loty pasażerskie i cargo W przyszłości możliwe łączone loty pasażerskie i cargo
21 kwietnia 2020 13:24
Firma zajmująca się wyposażeniem samolotów, zaprezentowała nową linię produktów, która ma ułatwić pogodzenie lotów cargo i pasażerskich w ramach jednego rejsu. Rozwiązania firmy zostały zaprojektowane zaledwie w miesiąc, jako odpowiedź na coraz częstsze przewozy na pokładach maszyn pasażerskich.
CEVA Logistics otwiera kolejne oddziały w Azji Południowej CEVA Logistics otwiera kolejne oddziały w Azji Południowej
01 kwietnia 2020 09:52
CEVA Logistics w ramach ekspansji na wschodzących rynkach Azji Południowo-Wschodniej, otworzyła dwa swoje biura w Bangladeszu. Mieszczą się one w Dhace i Chittagong.
Fracht uruchamia regularne loty cargo na trasie Europa - USA Fracht uruchamia regularne loty cargo na trasie Europa - USA
18 marca 2020 14:26
Grupa Fracht uruchomiła regularne cotygodniowe loty cargo między Europą a Stanami Zjednoczonymi.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama