×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


3 godziny, 22 minuty temu
Air France zainaugurował loty z Krakowa
W piątek (3.07) uruchomiono loty na trasie Kraków - Paryż-CDG.
Mieszkańcy Małopolski zyskali dostęp do globalnej siatki połączeń lotniczych Air France.
7 godzin, 40 minut temu
American nie poleci na trasie Kraków - Chicago w 2021 roku
American aktualizuje międzynarodowy harmonogram lotów dalekodystansowych w sezonie Zima 2020/21 i Lato 2021. Pod nóż trafiło wiele tras do Europy, w tym Kraków, Praga czy Budapeszt.
8 godzin, 23 minuty temu
Kraków: Pierwsze statystyki po powrocie pasażerów
W czerwcu z usług krakowskiego lotniska skorzystało 14,4 tys. pasażerów. To o 98 proc. mniej
w stosunku do czerwca 2019 roku. Łącznie od początku bieżącego roku obsłużono blisko 1,55 mln osób czyli o 2,26 mln mniej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.
1 dzień, 2 godziny temu
Aeromexico z wnioskiem o bankructwo
Linia Aeromexico złożyła wniosek o ochronę przed wierzycielami. Flagowy meksykański przewoźnik lotniczy ogłosił we wtorek, że złożył wniosek o rozpoczęcie restrukturyzacji zgodnie z tzw. rozdziałem 11, co pozwoli mu na kontynuowanie działalności.
1 dzień, 3 godziny temu
LOT: Pierwsze cięcia w wakacyjnej siatce. Gruzja w sprzedaży
Z systemu rezerwacyjnego LOT-u zniknęły pierwsze połączenia z siatki wakacyjnej. Za to trasa do Tbilisi, mimo utrzymania restrykcji wjazdowych przez władze Gruzji, pozostaje w sprzedaży.
1 dzień, 4 godziny temu
W Katowicach zainaugurowano opóźniony sezon czarterowy
Dziś (2.07) z Katowice Airport zostały wznowione rejsy czarterowe. Pierwszy lot z klientami biur podróży na pokładzie zrealizował Buzz, którego samolot poleciał do bułgarskiego Burgas.
1 dzień, 5 godzin temu
Wizz Air zainaugurował pierwszy lot do Abu Dhabi
Dziś (2.07) odbył się pierwszy lot na trasie Budapeszt - Abu Dhabi. Kolejny lot do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich odbędzie się wkrótce z Bukaresztu, a we wrześniu z Sofii, Katowic i Kluż-Napoki.
1 dzień, 5 godzin temu
LOT wznawia rejsy do Ameryki Północnej i Azji
Zgodnie z bieżącymi regulacjami administracyjnymi, od lipca rozkład rejsów pasażerskich LOT-u zostanie poszerzony o nowe kierunki. Przewoźnik zabierze pasażerów do trzech miast Ameryki Północnej i Azji.
1 dzień, 7 godzin temu
Europejskie lotniska po pięciu miesiącach 2020 r.
Po pierwszych pięciu miesiącach 2020 r. sytuacja europejskich portów lotniczych jest nie do pozazdroszczenia. Największe lotniska w Europie straciły ponad 50 proc. pasażerów.
1 dzień, 7 godzin temu
Grupa Lufthansy rozszerza siatkę połączeń z Polski
Od 1 lipca uruchomiła 7 cotygodniowych połączeń z Wrocławia i Poznania do Frankfurtu, a dzień później również 7 rejsów z Gdańska do Monachium. Od 3 lipca SWISS wznawia 2 cotygodniowe rejsy pomiędzy Warszawą a Zurychem.
2 dni, 1 godzinę temu
Lecisz do Grecji. Musisz się zarejestrować!
Każdy podróżny lecący do Grecji musi wypełnić Formularz Lokalizacyjny Pasażera (PLF) przynajmniej 48 godzin przed przylotem.
2 dni, 2 godziny temu
Linie lotnicze wznawiają loty z Polski
Linie lotnicze wznawiają ruch lotniczy z Polski. Dziś swoje operacje wznowił Ryanair.
2 dni, 4 godziny temu
Enter Air wznowił operacje lotnicze z Polski
Enter Air wznowił operacje lotnicze we współpracy z biurami podróży. Sezon LATO 2020 zainaugurowały loty na Kretę i Majorkę z pasażerami TUI.
2 dni, 7 godzin temu
United Airlines wznowią loty do Chin od 8 lipca
Amerykański przewoźnik zamierza ponownie operować na trasie z portu lotniczego w San Francisco na lotnisko Szanghaj-Pudong. Początkowo loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu z międzylądowaniem w Seulu.
2 dni, 7 godzin temu
LOT wypowiada warunki umów o pracę
PLL LOT 27 czerwca br. zaproponowały swojemu personelowi pokładowego wypowiedzenia warunków umów o pracę. Nowe stawki czasu pracy i płacy mają obowiązywać od 1 października br.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie