×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


5 godzin, 53 minuty temu
Wybór nowych samolotów dla LOT-u nie wcześniej niż za kilka miesięcy
Polska Grupa Lotnicza (PGL), w której skład wchodzą trzy spółki z branży lotniczej Skarbu Państwa (LOT, LOT AMS, LS Airport Services) pracuje nad wyborem nowych samolotów dla naszego narodowego przewoźnika.
6 godzin, 23 minuty temu
Szalona Środa w LOT: Przeloty od 349 PLN
Trwa Szalona Środa w LOT - w promocji znajdziemy przeloty do Niemiec, Włoch oraz na Ukrainę od 349 PLN w dwie strony. Rezerwacji biletów dokonujemy do północy.
8 godzin, 51 minut temu
Wizz Air otworzy bazę w Krakowie
Wiosną przyszłego roku Wizz Air otworzy bazę na lotnisku w Krakowie. Początkowo do portu im. Jana Pawła II przyporządkowany będzie jeden samolot typu airbus A321, na jesieni pojawi się kolejny.
11 godzin temu
Wietnam z Warszawy za 1499 PLN
Bezpośrednie przeloty super last minute do Wietnamu w atrakcyjnej cenie - z Warszawy do Ho Chi Minh polecimy za 1499 PLN w dwie strony.
11 godzin, 17 minut temu
easyJet zamawia 17 dodatkowych A320neo
Airbus podpisał kolejną umowę z liniami easyJet, tym razem dotyczącą zakupu 17 samolotów A320neo. Łączna liczba zamówionych przez linię maszyn z rodziny A320 nowej generacji wzrosła tym samym do 147.
11 godzin, 43 minuty temu
Stansted ze zgodą na zwiększenie przepustowości
Lokalne władze wyraziły zgodę na wdrożenie na lotnisku Londyn Stansted planu zwiększenia przepustowości pasażerskiej do 43 mln rocznie. Oznaczałoby to wzrost o 23 proc. w stosunku do obecnego limitu 35 mln pasażerów, których może obsłużyć teraz lotnisko.
12 godzin, 30 minut temu
Pozwolenie na rozbudowę Terminala 1 w Monachium
Monachijski port lotniczy otrzymał od lokalnego bawarskiego rządu pozwolenie na budowę dodatkowej części Terminala 1. Prace przygotowawcze na płycie lotniska rozpoczną się jeszcze w tym roku, zaś oddanie nowego skrzydła do użytku jest planowane na rok 2023.
12 godzin, 35 minut temu
Norwegian Air Argentina wprowadza darmowe Wi-Fi
Argentyński oddział Norwegiana uruchomił w piątek (16.11) usługę, która zapewnia pasażerom lotów krajowych bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Operacje w Argentynie tego niskokosztowego przewoźnika rozpoczęły się miesiąc wcześniej.
12 godzin, 42 minuty temu
Emirates dołącza do "Worldwide by easyJet"
Linia easyJet ogłosiła, że Emirates stanie się nowym partnerem w ramach usługi "Worldwide by easyJet", dzięki której pasażerowie brytyjskiego low-costa będą mogli przesiadać się na loty przewoźnika z Dubaju.
1 dzień temu
Madagaskar z Warszawy za 1514 PLN
Przeloty last minute na Madagaskar w atrakcyjnej cenie - z Warszawy do Antananarywy polecimy za 1514 PLN w dwie strony.
1 dzień temu
Zanzibar z Warszawy za 1699 PLN
Tanie przeloty czarterowe last minute do Tanzanii - z Warszawy na Zanzibar polecimy za 1699 PLN w dwie strony.
1 dzień, 1 godzinę temu
Mauritius z Warszawy za 1377 PLN
Przeloty czarterowe last minute na Mauritius w atrakcyjnej cenie - z Warszawy do Port Luis polecimy za 1377 PLN w dwie strony.
1 dzień, 5 godzin temu
Sky Taxi z bazą w Rzeszowie
Dziś (20.11) firma Sky Taxi poinformowała, że umieści w Rzeszowie swojego boeinga 767-200, który będzie wykorzystywany do przewozów cargo.
1 dzień, 5 godzin temu
Ryanair: Pięć nowych tras z Kijowa
Ryanair uruchomi w przyszłym sezonie letnim pięć kolejnych tras z Kijowa-Boryspolu - informuje ukraiński portal lotniczy Avianews.com.
1 dzień, 10 godzin temu
KLM poleci z Wrocławia do Amsterdamu
KLM będzie latał do czwartego miasta w Polsce. Od 6 maja 2019 holenderska linia zaoferuje bezpośrednie rejsy z Wrocławia do Amsterdamu.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie