×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


58 minut temu
Modlin: Zwołano spotkanie wszystkich udziałowców
W najbliższą środę (19.06) odbędzie się spotkanie wszystkich udziałowców Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin zwołane przez Przedsiębiorstwo Państwowe “Porty Lotnicze”.
4 godziny, 50 minut temu
Emirates ograniczy użycie plastiku na pokładach
Emirates ograniczy użycie plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku na pokładzie wszystkich swoich samolotów. 1 czerwca przewoźnik wprowadził ekologiczne papierowe słomki, które wkrótce całkowicie zastąpią swoje plastikowe odpowiedniki na trasach Emirates.
4 godziny, 56 minut temu
Ruszają nowe trasy Wizz Air z Polski
Wizz Air rozpoczyna operacje na nowych trasach z Polski. Linia zainaugurowała połączenie między Warszawą i Podgoricą, Katowicami i Podgoricą, Santander i Castellonem, a także pomiędzy Gdańskiem i Londynem Gatwick.
5 godzin, 37 minut temu
PAS 2019: Airbus zaprezentował A330-900 dla AirAsia
Podczas targów Paris Air Show Airbus zaprezentował najnowszy szerokokadłubowy samolot przeznaczony dla grupy AirAsia.
6 godzin, 38 minut temu
PAS 2019: Middle East Airlines zamawiają A321XLR
Middle East Airlines na trwających targach w Le Bourget zawarły umowę z Airbusem na dostawę czterech egzemplarzy modelu A321XLR.
7 godzin, 12 minut temu
Korean Air zwiększa oferowanie do Zagrzebia
Bezpośrednie rozkładowe połączenie pomiędzy lotniskiem Seul–Incheon a chorwacką stolicą jest obsługiwane od września 2018 r., a zainteresowanie lotami jest na tyle duże, że koreański przewoźnik zdecydował się na podstawienie większego samolotu obsługującego trasę.
7 godzin, 30 minut temu
Monachium: 5,4 proc. wzrostu w maju
Z lotniska w Monachium skorzystało w maju br. 4,3 mln pasażerów. Wynik ten jest lepszy od ubiegłorocznego w tym miesiącu o 5,4 proc.
8 godzin, 5 minut temu
Kraków: Nowa linia autobusowa na lotnisko
Pasażerowie krakowskiego portu będą mogli w okresie wakacyjnym dotrzeć na lotnisko nową linią przyspieszoną, która zapewni transport z/do centrum miasta.
8 godzin, 36 minut temu
Brussels Airlines poleci do Walencji
Od 17 lutego 2020 r. Brussels Airlines będzie oferował bezpośrednie rejsy z Brukseli-Zaventem do Walencji. Tym samym będzie to 16. miasto w Hiszpanii w siatce połączeń belgijskiej linii.
8 godzin, 50 minut temu
Paris Airshow 2019: Airbus na prowadzeniu
Dziś na lotnisku Le Bourget w Paryżu rozpoczęły się 53. targi lotnicze w Paryżu. Firmy leasingowe i linie lotnicze dokonały już pierwszych zamówień.
9 godzin, 6 minut temu
Poznań: Odbicie w maju
Z lotniska w Poznaniu skorzystało w maju prawie 210,8 tys. pasażerów. To o 2 proc. więcej niż w tym samym okresie 2018 r. Jest to także odwrócenie spadkowej tendencji, jaka utrzymywała się od 6 miesięcy.
1 dzień, 4 godziny temu
Airbus zaprezentował A321 XLR
Na trwającym właśnie salonie lotniczym w Le Bourget pod Paryżem europejski producent samolotów Airbus zaprezentował projekt nowego wąskokadłubowego samolotu A321 XLR.
1 dzień, 6 godzin temu
UIA i Air Astana z partnerstwem code-share
Ukraine International Airlines i Air Astana zawarły początkiem czerwca partnerstwo codeshare.
1 dzień, 7 godzin temu
Rosyjskie S7 odebrało 99. samolot
Największa rosyjska prywatna spółka lotnicza S7 złożona z linii Sibir i Globus odebrała w pierwszej połowie czerwca swój 99. samolot. Maszyna to airbus A320neo o rejestracji VP-BWC, który pierwszy lot komercyjny odbył 8 czerwca na trasie z Nowosybirska do Petersburga.
1 dzień, 7 godzin temu
10 lat sojuszu między Air France, KLM i Deltą
Air France, KLM i Delta obchodzą 10-lecie współpracy, oferując rozbudowaną siatkę lotów transatlantyckich między Europą a Ameryką Północną. W ciągu dekady, linie zaoferowały swoim klientom nowy poziom podróży przez Atlantyk, oddając do ich dyspozycji nowe trasy i zharmonizowanych usług.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie