×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


1 dzień, 9 godzin temu
Oblatywacz: Transatlantycka klasa biznes w Air Serbia
Egzotyczna z punktu widzenia rynku transatlantyckiego Air Serbia oferuje zaskakująco wysoki standard obsługi w klasie biznes.
1 dzień, 10 godzin temu
Avianca Brazil zmuszona do zawieszenia wszystkich operacji
W związku z pogarszającą się sytuacją finansową, Avianca Brazil została zmuszona do zawieszenia działalności. Wszystko jest efektem zawieszenia licencji na wykonywanie lotów przez brazylijskiego regulatora lotnictwa cywilnego (ANAC).
2 dni, 10 godzin temu
Pieniądze na CPK są. Wiedzy branżowej nie ma
Minister Wild nie spodziewa się, że będzie kłopot z finansowaniem portu CPK. Na rynku krajowym nie ma jednak dostatecznych kompetencji do realizacji przedsięwzięcia.
2 dni, 11 godzin temu
69 proc. mieszkańców Mazowsza nie chce likwidacji Lotniska Chopina
Sondaż IBRIS w WFS dot. CPK zbadał nastroje Mazowszan do planowanej inwestycji w Baranowie i likwidacji lotniska na Okęciu. Wnioski nie spodobają się w Ministerstwie Infrastruktury.
2 dni, 12 godzin temu
Wreszcie dojedziemy koleją do lotniska w Modlinie
Jest decyzja środowiskowa dotycząca budowy brakującego odcinka linii kolejowej do samego lotniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Koniec z przesiadkami na autobus. W 2022 r. do portu dojedziemy bezpośrednio pociągiem.
2 dni, 12 godzin temu
Rada społeczna ds. CPK skompletowana
Teresin, jako ostatnia z trzech gmin wybrała swoich przedstawicieli do rady społecznej ds. budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego.
2 dni, 12 godzin temu
Airbus nie zamierza konkurować A350 z 777X Boeinga
Od pewnego czasu branżę lotniczą obiegały plotki dotyczące planów Airbusa co do wprowadzenia do oferty powiększonej wersji A350, czyli A350-2000. Maszyna ta, oferująca ponad 400 miejsc miała by konkurować z boeingiem 777X. Ostatecznie europejski producent położył kres tym spekulacjom.
3 dni, 10 godzin temu
Ukraine International z drugim embraerem E-195
Do floty linii lotniczych Ukraine International Airlines (UIA) dołączył drugi embraer E-195. Maszyna o rejestracji UR-EMF to już siódmy samolot brazylijskiej produkcji we flocie ukraińskiego przewoźnika. Nowy nabytek UIA jest leasingowany przez GECAS.
3 dni, 12 godzin temu
British Airways kończy loty z Londynu-Heathrow do Kijowa i Petersburga
Linie British Airways potwierdziły, że od 4 października br. zaprzestaną lotów z Londynu-Heathrow do Kijowa i Petersburga.
3 dni, 12 godzin temu
Grupa Singapore Airlines z rekordowymi przychodami
Grupa Singapore Airlines odnotowała w roku fiskalnym 2018/19 najwyższe w historii roczne przychody, chociaż rosnące ceny paliwa niemal o połowę zmniejszyły zyski przedsiębiorstwa
3 dni, 13 godzin temu
Nowe trasy WestJet, do oferty dołączają Hawaje
Kanadyjskie linie lotnicze WestJet przedstawiły najnowszą ofertę połączeń obsługiwanych przez boeingi 787 dreamliner. Od 31 października przewoźnik rozpocznie loty na trasie z Calgary do Kahului na wyspie Maui na Hawajach. Ogłoszenie tej wiadomości zbiegło się z odbiorem nowych dreamlinerów.
4 dni, 5 godzin temu
Inwestycje na Okęciu mają zostać wstrzymane
Departament Lotnictwa w Ministerstwie Infrastruktury, który nadzoruje Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" nie zgodził się na planowaną rozbudowę Okęcia.
4 dni, 8 godzin temu
Flying Blue: Specjalna promocja milowa
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
4 dni, 10 godzin temu
Air France powiększa flotę o kolejnego boeing 787
To już dziewiąty dreamliner we flocie francuskiego przewoźnika. Air France modernizuje flotę dalekiego zasięgu licząc na oszczędności.
4 dni, 11 godzin temu
Airbus zwiększy zasięg airbusa A220
Airbus zwiększy maksymalną masę startową (MTOW) oraz zasięg dla samolotów z serii A220. Dzięki czemu możliwe będzie wykonywanie chociażby bezpośrednich lotów z Londynu-City do Nowego Jorku.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie