×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


1 dzień, 16 godzin temu
airBaltic będzie obsługiwał 17 tras do czerwca
Od 25 maja br. airBaltic kontynuuje wznawianie dodatkowych połączeń. Do 9 czerwca linia lotnicza będzie obsługiwać 17 tras, na pokładach samolotów Airbus A220-300.
1 dzień, 16 godzin temu
Baza Laudamotion w Wiedniu do likwidacji
Ryanair Holdings podjął decyzję o zamknięciu bazy Laudamotion w Wiedniu. Pracę straci ponad 300 pracowników.
1 dzień, 16 godzin temu
easyJet wznowi połaczenia z Wielkiej Brytanii i Francji
easyJet poinformowały, że od 15 czerwca br. uruchomią część swoich połączeń w Wielkiej Brytanii i Francji, ale także z Portugali i Hiszpanii.
1 dzień, 16 godzin temu
W Krywlanach mogą już lądować niewielkie samoloty pasażerskie
Na lotnisku Krywlany w Białymstoku mogą już lądować niewielkie samoloty pasażerskie. Urząd Lotnictwa Cywilnego przedłużył certyfikat lotniska, a 21 maja ogłoszono to w międzynarodowym zbiorze danych i informacji o lotniskach.
1 dzień, 16 godzin temu
Trzy etapy przywracanie lotów
Przywracanie pasażerskich połączeń lotniczych będzie się odbywało w trzech etapach: od 1 czerwca loty krajowe, potem trasy europejskie i na koniec międzykontynentalne, ale tylko tam, gdzie sytuacja epidemiczna jest pod kontrolą - zapowiedział Marcin Horała, wiceminister infrastruktury
1 dzień, 19 godzin temu
LOT: Wyrównujemy warunki „postojowego”
LOT wydał oświadczenie po odrzuceniu przez związki zawodowe propozycji obniżki pensji członkom personelu lotniczego. Stanowisko narodowego przewoźnika zamieszczamy poniżej.
2 dni, 16 godzin temu
Kolumbia do końca sierpnia zamknięta dla linii lotniczych i turystów
Władze kolumbijskie aż do końca sierpnia zakażą liniom lotniczym przylotów do tego kraju. Oznacza to także, że co najmniej do tego czasu Kolumbia będzie niedostępna dla turystów.
2 dni, 17 godzin temu
Rozbił się samolot Pakistan International Airlines
Dzisiaj (22.05) w godzinach popołudniowych lokalnego czasu w pobliżu Karaczi rozbił się samolot linii Pakistan International Airlines. Na pokładzie znajdowało się 107 osób włącznie z członkami załogi.
2 dni, 17 godzin temu
Miliony wsparcia dla portów lotniczych w Polsce
Ogólne zasady udzielenie długo oczekiwanego wsparcia dla polskich portów lotniczych zostały dziś (22.05) ogłoszone przez wiceministra infrastruktury Marcina Horałę.
2 dni, 19 godzin temu
Alitalia ogranicza oferowanie, ale ciągle lata
W czerwcu br. Alitalia wznowi połączenia do Nowego Jorku, Hiszpanii i południowych Włoch. W trzecim kwartale 2020 r. włoski przewoźnik planuje uruchomić 40 proc. lotów.
2 dni, 20 godzin temu
Loty międzynarodowe zawieszone do 6 czerwca, krajowe do 31 maja
Zawieszenie lotów międzynarodowych będzie obowiązywało tydzień dłużej niż w przypadku lotów krajowych.
2 dni, 22 godziny temu
Etihad wycofuje A380, zwalnia kolejnych pracowników
W czwartek (21.05) światowe media obiegła informacja, że narodowy przewoźnik ZEA ma w planach redukcję zatrudnienia, zakończenie operacji Airbusem A380, a także rezygnację z zamówionych A350 – w związku z kryzysem w lotnictwie wywołanym przez światową pandemią koronawirusa (COVID-19).
3 dni, 14 godzin temu
LOT: Porozumienie z pilotami i personelem pokładowym
W czwartek (21.05) Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały, że osiągnęły porozumienie z większością pilotów i członków personelu pokładowego, w sprawie warunków pracy w okresie pandemii koronawirusa.
3 dni, 15 godzin temu
Brussels Airlines: Prawie 30 połączeń do likwidacji
W ramach restrukturyzacji i programu ratunkowego Brussels Airlines zrezygnuje z tras w Europie i w Afryce. Wśród likwidowanych kierunków znajdują się też dwa w Polsce.
3 dni, 16 godzin temu
Nie będzie likwidacji South African Airways. Linia znów skorzysta z pomocy publicznej.
Wszystko wskazuje na to, że nie będzie zapowiadanej kilka tygodni temu likwidacji South African Airways. Rząd RPA zdecydował o udzieleniu linii po raz kolejny wsparcia finansowego.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie