×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


2 godziny, 23 minuty temu
Kanada: Nowa ochrona praw pasażerów
W poniedziałek (15.07) weszły w życie nowe przepisy chroniące prawa pasażerów lotniczych w Kanadzie i nie tylko. Odszkodowania będą wyższe niż w Europie.
2 godziny, 28 minut temu
Ruszyła nowa strona lotniska w Pyrzowicach
Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA pod adresem www.katowice-airport.com uruchomiło nową stronę internetową pyrzowickiego lotniska.
2 godziny, 38 minut temu
Linie United Airlines zakupiły używane boeingi 737-700
Amerykańskie linie United Airlines zdecydowały się na zakup dziewiętnastu używanych boeingów 737-700. Choć podejrzewa się, że ma to złagodzić skutki uziemienia 737 MAX to przewoźnik zapewnia, że transakcja nie ma nic wspólnego z kryzysem dotyczącym maxów.
2 godziny, 42 minuty temu
Prezes Lufthansy oskarża lowcosty o niskie ceny biletów
Dyrektor generalny Lufthansy, Carsten Spohr, skrytykował konkurentów za oferowanie nierentownych, bardzo tanich taryf, ponieważ wojna cenowa ogranicza zyski w branży.
3 godziny, 17 minut temu
Ryanair będzie szkolił pilotów razem z Bartolini Air
Ryanair ogłosił partnerstwo z polskim ośrodkiem szkolenia pilotów Bartolini Air pod nazwą Ryanair/Bartolini Air Mentored Pilot Training Programme.
1 dzień temu
Szalona Środa w LOT: Przeloty od 229 PLN
Trwa Szalona Środa w LOT - w promocji znajdziemy przeloty z Polski do wybranych miast na całym świecie od 229 PLN w dwie strony.
1 dzień temu
Szczyt lotniczy GIAS 2020 już w styczniu w Dubaju
Urząd Lotnictwa Cywilnego Zjednoczonych Emiratów Arabskich (GCAA) ogłosił, że 27 stycznia 2020 roku w Dubaju rozpocznie się druga edycja Global Investment in Aviation Summit - GIAS 2020. Motywem przewodnim będzie rozwój globalnego wzrostu lotnictwa poprzez pozyskiwanie funduszy i partnerstwo.
1 dzień, 1 godzinę temu
Nowe połączenia Air India do Dubaju
Lotnisko Dubai International przyjęło w niedzielę (15.07) pierwszy samolot linii lotniczych Air India na trasie z Indore, stolicy indyjskiego stanu Madhya Pradesh. Przewoźnik będzie też wykonywał do Dubaju loty z Kalkuty.
1 dzień, 2 godziny temu
Amerykański inwestor zainteresowany Adrią
Nieznana firma ze Stanów Zjednoczonych rozważa możliwość strategicznego partnerstwa z Adria Airways i obecnie dokonuje przeglądu działalności linii. Słoweński przewoźnik potwierdził, że prowadzone są rozmowy, a ich wyniki są spodziewane są w ciągu miesiąca.
1 dzień, 2 godziny temu
IATA: Popyt jest stabilny, ale rośnie coraz wolniej
Stowarzyszenie IATA ogłosiło wyniki światowego ruchu pasażerskiego za maj, wykazując, że popyt mierzony w RPK wzrósł o 4,5 proc. w porównaniu z tym samym miesiącem w 2018 r.
1 dzień, 2 godziny temu
Emirates uruchamia połączenie do Mexico City
Linie lotnicze Emirates ogłosiły, że po długich negocjacjach z rządem Meksyku udało się doprowadzić do otrzymania zgody na uruchomienie połączenia do Mexico City przez Barcelonę. Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 9 grudnia br., a obsługiwać ją będzie boeing 777-200LR.
1 dzień, 2 godziny temu
A321XLR a sprawa polska. Będą nowe połączenia dalekodystansowe z lotnisk regionalnych
Pierwsze airbusy A321XLR, według zapowiedzi producenta, zostaną dostarczone klientom w 2023 roku, zatem parę lat przed uruchomieniem CPK. Nie ulega wątpliwości, że nowe airbusy mogą mieć wpływ na sztandarową polską inwestycję.
1 dzień, 3 godziny temu
Austrian chce rządowych dopłat do krajowych tras
Austrian Airlines rozważa złożenie wniosku o pomoc ze strony władz lokalnych lub o nałożenie przez Komisję Europejską obowiązku z tytułu świadczenia usług użyteczności publicznej dla tras krajowych przynoszących straty.
1 dzień, 3 godziny temu
Oświadczenie IATA w sprawie powrotu 737 MAX
Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) wezwało krajowe organy nadzoru bezpieczeństwa lotniczego do dalszego dostosowywania się do wymogów walidacji technicznej przed bezpiecznym powrotem boeingów 737 MAX do służby.
1 dzień, 19 godzin temu
PPL zerwał umowę z firmą rozbierającą terminal w Radomiu. Wybrano nowego wykonawcę
PPL, zarządzający Portem Lotniczym w Radomiu, wybrało nowego wykonawcę, który dokończy rozbiórkę terminalu lotniskowego. Umowa z poprzednim wykonawcą została rozwiązana ze względu na przekroczenie ustalonych terminów.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie