Wszystkie wiadomości

Qatar poleci A380 do Londynu i Paryża Qatar poleci A380 do Londynu i Paryża
08 października 2021 09:15
Linie Qatar Airways zaplanowały powrót samolotów Airbus 380 do komercyjnych operacji lotniczych. Po ponad 1,5 roku uziemienia, największe maszyny pasażerskie na świecie mają trafić na trasy między Dohą a Londynem Heathrow i Paryżem CDG.
LOT: Zamiast ekspansji czas na rentowność LOT: Zamiast ekspansji czas na rentowność
08 października 2021 09:00
LOT stoi przed dylematem. Jak spłacić olbrzymie zadłużenie? Bez odpowiedzi na to pytanie powrót na ścieżkę ekspansji nie będzie możliwy.
SAS: Wracają loty z Poznania do Kopenhagi SAS: Wracają loty z Poznania do Kopenhagi
08 października 2021 08:55
Skandynawskie linie lotnicze kontynuują przywracanie wstrzymanych podczas pandemii połączeń. Już wkrótce przewoźnik ponownie rozpocznie rejsy na trasie z Poznania do duńskiej Kopenhagi.
Praga: Wznowiono 6 i uruchomiono 3 nowe trasy Praga: Wznowiono 6 i uruchomiono 3 nowe trasy
07 października 2021 11:23
We wrześniu br. nastąpiło ożywienie połączeń lotniczych na lotnisku Václava Havla w Pradze. Wznowiono sześć tras, a w rozkładzie pojawiły się trzy zupełnie nowe połączenia.
Pęknięcia w kadłubie A350: Konflikt Qatar vs. Airbus narasta Pęknięcia w kadłubie A350: Konflikt Qatar vs. Airbus narasta
07 października 2021 10:00
Eskaluje trwający od miesięcy konflikt pomiędzy europejskim producentem lotniczym a Qatar Airways. Przewoźnik żąda od Airbusa naprawienia problemu, którego według konstruktora samolotu nie ma.
Etihad wykona ekologiczny lot z Londynu do Abu Zabi Etihad wykona ekologiczny lot z Londynu do Abu Zabi
07 października 2021 09:36
Już 23 października br. linia Etihad wykona ekologiczny lot z Londynu do Abu Zabi, który ma uświetnić rocznicę partnerstwa przewoźnika z Boeingiem w zakresie testowania nowych, ekologicznych technologii w przemyśle lotniczym.
SAS wznawia loty z Wrocławia do Kopenhagi SAS wznawia loty z Wrocławia do Kopenhagi
07 października 2021 09:35
4 listopada br. linie SAS wznawiają loty z Wrocławia do Kopenhagi. Do stolicy Danii polecimy dwa razy w tygodniu. Przewoźnik już rozpoczął sprzedaż biletów.
Norwegian: Blisko milion pasażerów we wrześniu br. Norwegian: Blisko milion pasażerów we wrześniu br.
07 października 2021 09:15
Linia Norwegian opublikowała dane przewozowe za miniony miesiąc. We wrześniu br. przewoźnik obsłużył niespełna milion pasażerów, notując wzrost o ponad 200 proc. w porównaniu do analogicznego okresu przed rokiem.
British Airways oficjalnie zaplanował powrót A380 British Airways oficjalnie zaplanował powrót A380
07 października 2021 09:00
Brytyjski przewoźnik wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził medialne doniesienia dotyczące listopadowego powrotu samolotów Airbus 380 do czynnej służby. Jednocześnie linia opublikowała "największą siatkę połączeń od początku pandemii" na najbliższe miesiące.
Alitalia: Bez chętnych na zakup marki Alitalia: Bez chętnych na zakup marki
07 października 2021 08:43
Żaden oferent nie zgłosił chęci zakupu marki Alitalia za kwotę wywoławczą, która zdaniem wielu była zbyt wygórowana. Nie jest to jednak koniec postępowania przetargowego.
Dalsze cięcia w serwisie pokładowym Lufthansy Dalsze cięcia w serwisie pokładowym Lufthansy
07 października 2021 08:12
Począwszy od grudnia br. na międzykontynentalnych rejsach Lufthansy wycofane zostaną z oferty darmowe mocniejsze alkohole dla pasażerów klasy ekonomicznej i ekonomicznej premium.
Dyskusja o CPK. MOL wywołał decydentów do tablicy Dyskusja o CPK. MOL wywołał decydentów do tablicy
06 października 2021 16:07
Głównie dzięki mediom, a czasami i wypowiedziom znaczących postaci związanych z rynkiem lotniczym, takich, jak Michael O'Leary, prezes grupy Ryanair - decydenci wypowiadają się nieco bardziej konkretnie w kwestii CPK.
Wizz Air otwiera 7. bazę we Włoszech Wizz Air otwiera 7. bazę we Włoszech
06 października 2021 14:22
Dzisiaj (6.10) węgierski przewoźnik poinformował o otwarciu 7. bazy operacyjnej we Włoszech na lotnisku Marco Polo w Wenecji. Wraz z umieszczeniem w północnych Włoszech dwóch samolotów Airbus 321neo Wizz Air uruchomi z Wenecji szereg nowych połączeń krajowych i międzynarodowych.
Air Serbia rozważa bezpośrednie loty z Polski do Belgradu Air Serbia rozważa bezpośrednie loty z Polski do Belgradu
06 października 2021 13:29
Bałkański przewoźnik planuje rozwój w Europie Środkowej. Niewykluczone, że po przywróceniu bezpośrednich lotów z Belgradu do Pragi oraz uruchomieniu nowych rejsów m.in. ze stolicy Serbii do ukraińskiego Lwowa, Air Serbia po wieloletniej przerwie powróci również do Polski.
Ryanair: Nowe słoneczne trasy z Polski Ryanair: Nowe słoneczne trasy z Polski
06 października 2021 12:50
Irlandzki Ryanair poinformował właśnie o uruchomieniu dwóch atrakcyjnych tras z polskich lotnisk regionalnych. Przewoźnik poleci z Gdańska i Katowic do Wenecji Marco Polo. Pierwsze rotacje zaplanowano na marzec przyszłego roku.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama