×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


2 dni, 3 godziny temu
Tajik Air zawiesił operacje
Tadżyckie narodowe linie lotnicze Tajik Air zawiesiły wszystkie operacje lotnicze. Przyczyną zaprzestania działalności były problemy finansowe.
2 dni, 3 godziny temu
Strajki na ośmiu niemieckich lotniskach
We wtorek (15.01) pasażerowie podróżujący z niemieckich lotnisk w Bremie, Dreźnie, Erfurcie, Frankfurcie, Hanowerze, Hamburgu, Lipsku i Monachium musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami z powodu strajku pracowników kontroli bezpieczeństwa w tych portach.
2 dni, 3 godziny temu
Analiza: Co Szczecin zyska dzięki połączeniu do Kopenhagi?
W sezonie letnim 2019 roku SAS uruchomi rejsy ze Szczecina do Kopenhagi. To kolejne podejście do tej trasy. Wcześniejsze okazały się one niestety nieudane. O tym, jakie są perspektywy dla rozwoju połączenia w obecnym wydaniu, staramy się odpowiedzieć w naszej analizie.
2 dni, 3 godziny temu
Podróż na podłodze w TUI. Dochodzenie Civil Aviation Authority
Brytyjski urząd lotniczy, Civil Aviation Authority (CAA), prowadzi dochodzenie w sprawie lotu TUI UK, w trakcie którego trzyosobowa rodzina podróżowała na podłodze.
2 dni, 20 godzin temu
Emirates: Modyfikacja rozkładu w związku z zamknięciem drogi startowej
Zmiany w rozkładzie podyktowane są m. in. planowanym na kwiecień i maj zamknięciem południowej drogi startowej na lotnisku w Dubaju oraz nadążeniem za dynamicznie zmieniającymi się potrzebami pasażerów na całym świecie.
2 dni, 20 godzin temu
Finnair poleci do Sapporo i Punta Cana
Od sezonu zimowego 2019/2020 fiński przewoźnik otworzy dwie nowe trasy - do dalekowschodniej Azji oraz na Karaiby.
3 dni, 1 godzinę temu
Szeremietiewo: 737 Travel Service wyjechał z pasa
Boeing 737 linii Travel Service opuścił w niedzielę (13.01) drogę startową moskiewskiego lotniska Szeremietiewo i utknął w śniegu po tym jak zajmował pozycję do startu.
3 dni, 1 godzinę temu
Katastrofa boeinga 707 w Iranie
Wczoraj (14.01) doszło do katastrofy towarowego boeinga 707-300 należącego do Saha Airlines. Samolot wylądował na niewłaściwym lotnisku i rozbił się po zjechaniu z drogi startowej.
3 dni, 2 godziny temu
Pozew kontrolerów ruchu lotniczego przeciw rządowi USA
W piątek (11.01) związek zawodowy NATCA (National Air Traffic Controllers Association) w USA złożył w sądzie pozew przeciwko rządowi, w którym skarży się, że związkowcy są bezprawnie pozbawiani wynagrodzenia z powodu tzw. "government shutdown".
3 dni, 2 godziny temu
LOT poleci do Indii. Od września loty do Delhi
Linie lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie nowego dalekodystansowego połączenia - od września polecimy bezpośrednio z Polski do Indii.
3 dni, 3 godziny temu
Brazylia daje zielone światło współpracy Boeinga z Embraerem
Brazylijski rząd zgodził się na utworzenie strategicznego partnerstwa Boeinga z Embraerem. To kolejny krok w kierunku zamknięcia transakcji, które ma nastąpić do końca 2019 r.
3 dni, 3 godziny temu
Ryanair Holidays do zamknięcia
W poniedziałek (14.01) biuro podróży europejskiego taniego przewoźnika zostało zamknięte. Stało się to po niespełna dwóch latach od jego uruchomienia.
3 dni, 3 godziny temu
Wstępny szacunek wyników finansowych LOT-u za 2018 r.
Z cząstkowych informacji o wynikach finansowych PLL LOT SA za 2018 r., które zostały przekazane mediom można pokusić się o bardzo wstępną ocenę minionego roku naszego narodowego przewoźnika.
3 dni, 3 godziny temu
Odnaleziono rejestrator rozmów 737 MAX 8 Lion Air
Ekipa nurków indonezyjskiej Marynarki Wojennej odnalazła dziś kokpitowy rejestrator rozmów z rozbitego 29 października 2018 roku w Morzu Jawajskim boeinga 737 MAX 8 linii Lion Air.
3 dni, 18 godzin temu
Frankfurt: Służby bezpieczeństwa zapowiedziały strajk na 15 stycznia
Pracownicy odpowiedzialni za kontrole bezpieczeństwa na lotnisku we Frankfurcie, zrzeszeni w ramach związku zawodowego Verdim, zapowiedzieli na wtorek (15.01) strajk, który może spowodować poważne utrudnienia z odwołaniem lotów włącznie.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie