×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


5 dni, 23 godziny temu
Condor prosi o odroczenie spłaty kredytu pomostowego
Condor prosi o dłuższy czasu na spłatę kredytu pomostowego. Jako powód podaje niepewność w wyniku światowego kryzysu epidemii koronawirusa, które objęły również PGL, polski holding i właściciela LOT-u.

6 dni temu
Apel o wstrzymanie podatków i opłat branży lotniczej
Związek Regionalnych Portów Lotniczych zaapelował do ministerstwa rozwoju o wstrzymanie narodowych, regionalnych, lokalnych podatków i opłat dotyczących całej branży lotniczej. Ruch w portach regionalnych spadł o 87 proc.
6 dni, 1 godzinę temu
UIA tymczasowo zawiesza wszystkie połączenia
W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej na Ukrainie i w Europie linie Ukraine International Airlines zawieszają wszystkie rozkładowe połączenia w okresie do 24 kwietnia.
6 dni, 2 godziny temu
Lufthansa zmieniła A330 w samolot cargo
Z powodu światowej pandemii koronawirusa (COVID-19) Lufthansa zmuszona była do uziemienia większości swojej floty. Przewoźnik postanowił jednak przekształcić jeden ze swoich airbusów A330-300 w samolot towarowy.
6 dni, 3 godziny temu
Hilton automatycznie przedłuża statusy lojalnym klientom
W związku ogólnoświatowym paraliżem transportu lotniczego i podróży sieć hotelowa Hilton ogłosiła, że jej wszyscy lojalni klienci zachowają bez zmian swoje dotychczasowe przywileje.
6 dni, 4 godziny temu
Ruch lotniczy a koronawirus
Linie lotnicze odwołują loty i szukają rozwiązań, które pozwolą zachować płynność finansową. Klienci nieustannie próbują wrócić do domu i uzyskać zwroty za niewykorzystane bilety lotnicze.
6 dni, 18 godzin temu
Port lotniczy Londyn-City zamknięty do końca kwietnia
Władze londyńskiego lotniska City ogłosiły dziś (25.03), że z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa port pozostanie zamknięty dla ruchu komercyjnego i prywatnego do końca kwietnia.
6 dni, 23 godziny temu
#ZmienTerminNieOdwoluj - akcja polskiej branży turystycznej
Epidemia koronawirusa mocno uderza w branżę turystyczną. Dlatego m.in. Polska Organizacja Turystyczna promuje akcję #ZmienTerminNieOdwoluj, która ma na celu zachęcanie podróżnych jedynie do zmiany planów wyjazdowych a nie ich całkowitego zaniechania.
25/03/2020 12:19
34 tys pasażerów wróciło LOT-em do Polski
Przez ostatnie 10 dni na pokładach polskiego przewoźnika wróciło do Polski ponad 34 tys. pasażerów. Jeszcze dzisiaj LOT zabiera Polaków i uprawnionych do tego cudzoziemców m.in. z Zanzibaru, Bangkoku, Chicago, Denpasar, Dublina, Londynu, Oslo, Paryża i Barcelony.
25/03/2020 12:16
Lufthansa wysyła swój personel medyczny do walki z epidemią
Lufthansa zdecydowała, że każdy pracownik z przeszkoleniem medycznym może na zasadzie dobrowolności zgłosić się do pracy w placówkach medycznych i pomagać w walce z koronawirusem. Jednocześnie przewoźnik zapewnia, że będzie wypłacał podstawowe pensje swoim zatrudnionym.
25/03/2020 11:46
Włoszek: Nie obsłużymy w marcu 450 tys. pasażerów
- Nie obsłuży 450 tysięcy pasażerów w stosunku do zakładanych planów na marzec br. - mówi Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport w rozmowie z Pasazer.com.
25/03/2020 09:59
Aegean Airlines zawiesza loty międzynarodowe
Grecki przewoźnik wstrzyma wszystkie rozkładowe połączenia międzynarodowe od 26 marca do 30 kwietnia br. z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa.
25/03/2020 09:00
Uziemiono tysiące samolotów. Co się teraz z nimi dzieje?
Większość linii lotniczych w czasie pandemii koronawirusa uziemiła swoje samoloty. Co się dzieje z nimi w trakcie postoju? Sprawdzamy w bazie obsługi samolotów LineTech w Katowicach.
24/03/2020 20:35
Zakaz lotów przedłużony o kolejne dwa tygodnie
Zakaz ruchu lotniczego na terytorium Polski został przedłużony do 11 kwietnia br. czyli o kolejne dwa tygodnie. Rada Ministrów opublikowała rozporządzenie w tej sprawie.
24/03/2020 14:10
Wizz Air zamyka wszystkie polskie bazy
Wizz Air ogłosił dziś (24.03), że w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19, zamyka wszystkie bazy w Polsce. Ponowne otwarcie nastąpi 1 maja 2020 r.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie