×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


3 dni, 21 godzin temu
American Airlines zawieszają loty do Wenezueli
American Airlines podjęły decyzję, aby zawiesić loty do Wenezueli po tym gdy związek pilotów, pracujących w spółce ostrzegł przed podróżami do tego państwa.
3 dni, 22 godziny temu
ET302: Enter Air będzie domagać się odszkodowania od Boeinga
Polski przewoźnik czarterowy, Enter Air, planuje zwrócić się do Beoinga o odszkodowanie za konieczność uziemienia samolotów typu 737 MAX. Linia od niedawna wykorzystuje 737 MAX 8. Jest to pierwszy polski przewoźnik, który zapowiedział roszczenie do producenta i drugi na świecie (po Norwegianie).
3 dni, 22 godziny temu
Jet Airways zawiesza kolejne rejsy
Zmagający się z problemami finansowymi Jet Airways zawiesza kilka swoich tras. Decyzja dotyczy połączeń m.in. do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale także do Kataru i Singapuru.
3 dni, 22 godziny temu
ET302: Garuda Indonesia rozważa anulowanie zamówień na 737 MAX
Linie lotnicze Garuda Indonesia podobnie jak Lion Air rozważa po katastrofie samolotu Ethiopian Airlines zasadność podtrzymywania zamówienia na boeingi 737 MAX. Do myślenia daje też rozbicie się tego typu samolotu w październiku 2018.
3 dni, 23 godziny temu
ET302: Lion Air chce anulować zamówienie na 737 MAX
We wtorek (12.03) Bloomberg.com podał informację, według której indonezyjski tani przewoźnik Lion Air planuje zrezygnować z zamówionych boeingów 737 MAX i przejść na maszyny oferowane przez konkurencję.
3 dni, 23 godziny temu
Air France-KLM: Lutowe wyniki
Z usług linii należących do grupy Air France-KLM skorzystało w minionym miesiącu ponad 7 mln pasażerów. To o 4,1 proc. więcej niż w lutym 2018 r. Wskaźnik oferowania (ASK) wzrósł o 2,6 proc., a ruchu (RPK) o 2,8 proc. Średnie wypełnienie pokładów wyniosło 87,1 proc. (+0,2 pkt proc.).
5 dni, 21 godzin temu
Boeing: Tajna premiera 777X
W środę (13.03) w zakładach montażowych w Everett w USA miała miejsce zamknięta dla mediów prezentacja nowego samolotu Boeinga. B777-9 został zaprezentowany pracownikom amerykańskiego producenta jako pierwszy przedstawiciel rodizny 777X.
5 dni, 21 godzin temu
Hotel Hilton Podgorica Crna Gora
Hotel Hilton Podgorica Crna Gora to centralnie zlokalizowany hotel biznesowy w stolicy Czarnogóry. Obiekt oferuje przestronne i komfortowe pokoje, rozbudowane zaplecze sportowo-rekreacyjne oraz sympatyczną obsługę.
6 dni, 17 godzin temu
Air Belgium rezygnuje z Hong Kongu. Chce latać do innych chińskich miast i USA
Air Belgium poinformowało, że rezygnuje z planów przywrócenia lotów do Hong Kongu na rzecz innych chińskich miast. Ponadto przewoźnik wśród planów wymienia uruchomienie rejsów do USA i Kanady.
6 dni, 17 godzin temu
Leć do Brazylii od 2210 PLN
Linie lotnicze Air France/KLM oferują nam bilety w atrakcyjnej cenie na przeloty z Polski do Brazylii.
6 dni, 17 godzin temu
Wrocław uruchomił chatbota
Port Lotniczy Wrocław jako pierwszy port w Polsce zdecydował się na uruchomienie chatbota.
6 dni, 18 godzin temu
Lufthansa Group z rekordową liczbą pasażerów w Polsce w 2018 roku
Linie lotnicze wchodzące w skład Lufthansa Group przewiozły w Polsce w 2019 roku rekordową liczbę ponad 2,8 mln pasażerów, czyli o 10,7 proc. więcej niż w ubiegłym roku. Jest to najlepszy wynik w historii grupy.
6 dni, 21 godzin temu
ET302: Norwegian będzie domagał się od Boeinga rekompensaty za uziemienie 737 MAX
W środę (13.03) Bjorn Kjos, prezes Norwegiana, zapowiedział, że jego firma będzie domagać się od Boeinga rekompensaty za straty związane z uziemieniem samolotów z rodziny 737 MAX.
6 dni, 21 godzin temu
IAG: W lutym 6,1 proc. wzrostu
Z linii należących do IAG-u skorzystało w lutym br. 7,53 mln pasażerów. To o 6,1 proc. więcej niż w tym samym miesiącu 2018 r. Ruch mierzony wskaźnikiem RPK wzrósł o 6,3 proc., a oferowanie (ASK) o 6,4 proc. Wypełnienie samolotów spadło o 0,1 pkt proc. do poziomu 79,6 proc.
6 dni, 22 godziny temu
LOT zmniejsza liczbę rotacji z Warszawy do Amsterdamu
Polskie Linie Lotnicze LOT zmniejszą liczbę połączeń pomiędzy Lotniskiem Chopina w Warszawie a portem lotniczym Amsterdam-Schiphol.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie