×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie lotnicze


9 godzin, 17 minut temu
Air France-KLM: Niższy zysk w 2019 r.
Całoroczny zysk operacyjny Air France-KLM spadł prawie o 20 proc. w 2019 r., kiedy to wyższe koszty paliwa i pogarszający się rynek przewozów towarowych miały negatywny wpływ na wyniki grupy.
9 godzin, 47 minut temu
Air France: Wycofanie A380 będzie kosztować prawie 300 mln euro
Wycofanie airbusów A380 przez linię Air France będzie kosztowało przewoźnika prawie 300 mln euro, tylko w roku finansowym 2019 r. koszt ten będzie wynosił 126 mln euro.
10 godzin, 17 minut temu
Air France-KLM ograniczy swoją obecność w Azji. Przez wirusa
Grupa Air France-KLM rozważa pewne przesunięcia oferowania z Azji na inne rynki w sezonie letnim 2020 r. Zmiany te mają związek ze zwiększonym wpływem koronawirusa na chińskie i pozostałe azjatyckie trasy.
10 godzin, 47 minut temu
Condor nie boi się konkurencji. PGL pomoże w rozwoju
Condor nie obawia się rosnącej konkurencji na niemieckim rynku przewozów turystycznych. Przewoźnik wypełnił już lukę po klientach Thomasa Cooka i liczy na dynamiczny rozwój ze wsparciem PGL - mówią przedstawiciele Condora w rozmowie z Pasazer.com.
11 godzin, 47 minut temu
Belavia zamówiła embraery E195-E2
Białoruski narodowy przewoźnik podpisał umowę na leasing trzech nowych embraerów E195-E2. Samoloty dołączą do floty linii pomiędzy grudniem br. a kwietniem 2021 roku.
1 dzień, 6 godzin temu
PGL ma zgodę na przejęcie Condora
Niemiecki urząd antymonopolowy wydał zgodę na przejecie linii lotniczej Condor przez Polską Grupę Lotniczą.
1 dzień, 8 godzin temu
Wizz Air: Z Gdańska do Skellefteå w Szwecji
Węgierska linia niskokosztowa Wizz Air połączy Gdańsk z Skellefteå w północno-wschodniej Szwecji.
1 dzień, 8 godzin temu
Wizz Air poleci z Katowic na Majorkę
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią sezonowe połączenie z Katowic na hiszpańską Majorkę.
1 dzień, 10 godzin temu
Air Canada liczy straty w związku z epidemią
We wtorek (18.02) narodowy kanadyjski przewoźnik ogłosił, że spodziewa się utraty przychodu w wysokości ok. 200 mln dolarów kanadyjskich z powodu wybuchu epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2) w Azji.
2 dni, 9 godzin temu
British Airways przewozi więcej pasażerów. Kosztem klasy biznes
Brytyjski przewoźnik od kilku ostatnich dni boryka się z kłopotami, jak chociażby z huraganem Dennis czy z problemami technicznymi. Obie te sytuacje doprowadziły do wielu opóźnionych oraz odwołanych lotów.
2 dni, 10 godzin temu
Singapore Airlines znacząco zmniejszają ofertę połączeń
Linie Singapore Airlines poinformowały, że począwszy od 24 lutego znacząco zmniejszy swoją ofertę z uwagi na drastyczny spadek popytu na loty. Przyczyną jest wybuch epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2) w Azji.
2 dni, 11 godzin temu
EgyptAir z A320neo we flocie
W piątek (14.02) przedstawiciele egipskiego przewoźnika oficjalnie odebrali pierwszy samolot modelu A320neo podczas ceremonii w Tuluzie. Właścicielem maszyny jest firma leasingowa AerCap.
3 dni, 9 godzin temu
Belavia rozważa uruchomienie tanich lotów
Białoruska linia Belavia rozważa uruchomienie tanich lotów z lotnisk regionalnych, które miałyby zapewnić niższe stawki opłat za swoje usługi.
3 dni, 11 godzin temu
Norwegian: Efekty restrukturyzacji zobaczymy już w tym roku
Restrukturyzacja Norwegiana ma przynieść zysk netto już w tym roku, dzięki dużym cięciom oferowania, po tym jak przewoźnik zanotował straty spowodowane globalnym uziemieniem boeingów 737 MAX i problemami z dreamlinerami.
4 dni, 8 godzin temu
Ryanair poleci z Wrocławia na Korfu
Ryanair uruchomi nowe, sezonowe połączenie z Wrocławia na Korfu. Pierwszy rejs odbędzie się 4 czerwca, zaś ostatni 24 września br.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie