×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Emirates (EK)


 8.0

/10

EmiratesEmirates Airlines, założone w 1985 roku, są przewoźnikiem z Dubaju (wchodzącego w skład Zjednoczonych Emiratów Arabskich). Dysponują jedną z najmłodszych flot lotniczych na świecie.

Poza połączeniami do USA, Azji, Afryki i Australii, linia oferuje rejsy z Dubaju do kilkunastu portów w Europie, w tym między innymi do Frankfurtu, Monachium, Hamburga, Dusseldorfu, Wiednia, Rzymu, Mediolanu, Paryża, Nicei, Londynu, Manchesteru, Aten i Moskwy.

Nagradzana wielokrotnie klasa biznes oferuje fotele typu flat bed, pozwalające na podróż w pozycji leżącej. Klasa pierwsza Emirates Airlines uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń EmiratesZalety: - Wygodne miejsca w samolocie i system rozrywki ICE - Na 48 godzin przed lotem wybór miejsca preferowanego (zazwyczaj je dostaniesz) - Dobre jedzenie, oraz wybór różnych diet przed lotem - Dotrzemy z EK na każdy kontynent
Wady: - Czasem personel EK jest taki średni
9

/10

27/04/2019 10:45,  
Zalety: Wygodny i cichy A380
Wady: lot 30.01.2019 Londyn Gatwick-Dubaj-Manila dwa loty opóźnione , pierwszy o 2 godziny, drugi 1,5 Personel pokładowy mocno zbliżony do personelu w PLL LOT jedzenie mizerne, przed lądowaniem na śniadanie drożdżówka na pół zamarznięta podana w plastikowym koszyku. Lot z Dubaju do Manili na śniadanie taka sama drożdżówka dramat, miejsce podwójne 82 w 777-300 dwa rzędy za nami były zarezerwowane dla obsługi pokładowej. Kiedy usnąłem stewardesa obudziła mnie abym złożył fotel ponieważ ona chce tam usiąść i zjeść ! byłem w szoku tym bardziej że miała inne fotele wolne. NIE polecam 777-300 bardzo stary , wysłużony .
1

/10

12/02/2019 13:04,  
Zalety: Siatka polaczen. Nowe samoloty. System rozgrywkowy.
Wady: Obsluga na pokladzie nie jest co kiedys byla. Dosyc czesto system "ICE" nie dziala. Rejsy na trasie Warszawa - Dubaj - trzeba uzywac schody bo czesto nie ma rekawy pasazerskie aby przychodzic prosto ze samolotu do terminalu"w Dubaju a jest +45oC - tragedia.
2

/10

13/01/2019 08:44,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie