Emirates zamówił kolejnych 15 airbusów A350-900

16 listopada 2023 14:28
Linie Emirates zamówiły kolejnych 15 Airbusów A350-900.
Reklama
Podczas Dubai Airshow linie Emirates zakontraktowały dodatkowych 15 samolotów A350-900, co powoduje, że ich sumaryczne zamówienie na maszyny tego typu wzrosło do 65.

- A350-900 powiększą naszą flotę; mamy przyjemność ogłosić dodatkowe zamówienia na ten typ samolotów. Planujemy wdrożyć nasze nowe A350 do obsługi szeregu nowych rynków, w tym połączeń długodystansowych z Dubaju trwających do 15 godzin. Będziemy ściśle współpracować z Airbusem i Rolls-Royce'em, aby zapewnić naszym pasażerom najlepsze doświadczenia z podróży. „Wszystkie zamówienia Emirates ogłoszone w tym tygodniu są starannie zaplanowane. Będą wspierać nasz przyszły rozwój i wizję gospodarki Dubaju przedstawioną przez Jego Wysokość Szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktouma. Lot Emirates to często pierwszy kontakt osób odwiedzających Dubaj z naszą kulturą, więc my chcemy, żeby wrażenia gości były jak najlepsze - mówi Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes i dyrektor naczelny linii i grupy Emirates.


- Podpisana umowa to kolejny etap długoterminowej współpracy Emirates z Airbusem. Nasze relacje służą innowacjom, zapewnieniu rentowności i doskonałości operacyjnej. Byliśmy dumni, kiedy A380 stał się kołem zamachowym działalności Emirates. Obecnie jesteśmy równie dumni z tego, jak A350 będą służyć naszemu partnerowi w nadchodzących latach - mówi Christian Scherer, dyrektor handlowy i do spraw międzynarodowych Airbusa.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy