Emirates przywraca połączenie do Phnom Penh

4 marca 2024 09:10
1 komentarz
Emiracki narodowy przewoźnik przywróci do swojej siatki połączeń trasę do Phnom Penh. Inauguracja zaplanowana jest na 1 maja 2024 roku.
Reklama

Emirates będzie latał pomiędzy największym miastem Zjednoczonych Emiratów Arabskich a stolicą Kambodży codziennie z międzylądowaniem w Singapurze. Linia uzyskała również prawa do przewozu pasażerów wyłącznie pomiędzy Singapurem i Phnom Penh. Do obsługi połączenia wykorzystywane będą samoloty typu Boeing 777-300ER, które będą latały według poniższego rozkładu:

Emiracki przewoźnik po raz ostatni obsługiwał loty do stolicy Kambodży w marcu 2020 roku gdy epidemia wirusa COVID-19 zaczęła się rozprzestrzeniać po całym świecie. Wówczas rejsy odbywały się z międzylądowaniem w Bangkoku. Przez pewien czas rejsy pomiędzy Dubajem i Phnom Penh były również realizowane z międzylądowaniem w stolicy Birmy – Rangunie.Nie jest to jedyna nowość w siatce połączeń Emirates. Na początku kwietnia linia poleci do Tel Awiwu po blisko półrocznej przerwie związanej z wojną pomiędzy Izraelem i palestyńskim Hamasem. W październiku emiracki przewoźnik przywróci połączenie do Adelajdy, a także uruchomi w czerwcu loty do Bogoty z międzylądowaniem w Miami. Ponadto Emirates może również w najbliższym czasie zainaugurować loty na Madagaskar. Przewoźnik obsługuje obecnie ponad 130 międzynarodowych połączeń do blisko 80 krajów ze swojego węzła przesiadkowego na międzynarodowym lotnisku w Dubaju.

Ostatnie komentarze

krzysiekl 2024-03-04 13:12   
krzysiekl - Profil krzysiekl
w końcu. choć sądziłem że będzie bezpośrednio
natomiast może być ciekawe na stop w Singapurze w drodze do Kambodży.
Kiepsko że do Warszawy nadal tylko jeden lot, a rozwija się tylko Flydubai
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy