O Pasazer.com

Na spotkanie biznesowe, wakacje, w odwiedziny, a czasem po prostu dla przyjemności - Polacy latają coraz częściej. Ze wzrostem liczby pasażerów i rozwojem branży rośnie potrzeba rzetelnego informowania. Pasazer.com to opiniotwórczy portal internetowy zajmujący się tematyką lotnictwa cywilnego i podróży w Polsce. To najpopularniejsze medium relacjonujące wydarzenia dla osób zawodowo lub hobbystycznie związanych z lotnictwem, dla menedżerów, pasażerów i podróżników.

Pasazer.com to także organizator prestiżowych konkursów. Linie lotnicze co roku rywalizują o cenną nagrodę "Najlepszej Linii Lotniczej". Lotniskom przyznajemy tytuł "Portu Przyjaznego Pasażerom".

Pasazer.com to cztery działy: 

  • Pasażer to przede wszystkim wiarygodne źródło wiadomości o nowych połączeniach, promocjach i zmianach na rynku lotniczym. Pasażerowie dowiedzą się jak, czym, dokąd i za ile polecieć. Ten dział przeznaczony jest zarówno dla regularnie latających i pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero poznają lotnictwo. Poza informacjami to także dogłębne, fachowe analizy, wywiady i artykuły przybliżające biznesowe i techniczne podstawy lotnictwa cywilnego. 
  • Pasażer Pro to duży dział dla szeroko rozumianej branży. To wiadomości związane z zamówieniami, przejęciami i decyzjami strategicznymi z całego świata. To także informacje specjalistyczne, dotyczące m.in. sektorów cargo, techniki oraz tego wszystkiego, czego potrzebują menedżerowie w największych spółkach lotniczych. 
  • Pasażer Podróże to obszerny dział podróżniczy. Wiadomości, reportaże i relacje fotograficzne inspirują do podróży - wszak lotnictwo to najłatwiejszy sposób na szybką podróż do dowolnego miejsca na świecie. 
  • Pasażer Gate czyli wszystko to, co dzieje się wokół lotniskowych gate’ów. Ważną częścią działu są recenzje i przewodniki po strefach handlowych lotnisk - mają one pomóc pasażerom jak najlepiej spędzić czas w oczekiwaniu na samolot, podpowiadamy, jak nie wydać za dużo na jedzenie oraz co najlepiej kupić na danym lotnisku. 

Pasazer.com od 2004 r. cieszy się rosnącym zaufaniem i popularnością Czytelników. Serwis doceniają także menedżerowie w branży oraz media, w których redaktorzy Pasazer.com często komentują branżę lotniczą. To najlepsze, tworzone przez profesjonalistów w lotnictwie, turystyce i dziennikarstwie źródło wiedzy dla wszystkich Pasażerów!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy