Paweł Cybulak - redaktor naczelny

Paweł Cybulak W redakcji od 05/08/2004 roku.
Napisał 4308 artykułów

Gdzie praca staje się pasją - tak pokrótce scharakteryzować można to co robimy od 2004 roku. Lotnictwo to nasze ogromne hobby, którego rezultatem jest najbardziej rozpoznawalny na rynku portal lotniczy.

Dzięki naszemu zespołowi informacje, które zamieszczamy w naszych serwisach są zawsze aktualne. Niejednokrotnie pojawiają się u nas wcześniej, niż zostaną oficjalnie ogłoszone. Często słyszymy od naszych rozmówców, że wiadomości o tym co dzieje się na rynku lotniczym czerpią właśnie z naszych serwisów. Nie ma większej satysfakcji. Dodatkowo daje nam to ogromną motywację do jeszcze większego zaangażowania w rozwijanie naszych projektów.

O zaufaniu do nas świadczy duże zainteresowanie mediów komentarzami do wydarzeń z rynku lotniczego, a także fakt, iż to nasz portal pasazer.com jest chętnie pozyskiwanym patronem wielu branżowych wydarzeń. Ale także organizacja dużych imprez branżowych tj. Plebiscyt Najlepsza Linia Lotnicza Roku, który wpisał się w kalendarz wydarzeń branży lotniczej w Polsce.

Bądźcie z nami!

Ostatnie artykuły tego autora

Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama