Pięć wakacyjnych kierunków z Zielonej Góry. 60 proc. wzrost w maju

10 czerwca 2024 15:00
W maju br. Babimost zanotował blisko 60 proc. wzrost liczby pasażerów. Podczas tegorocznych wakacji z lubuskiego lotniska polecieć można będzie w pięciu kierunkach.
Reklama
Statystyki Zielona Góra (IEG)
 
W maju br. Lotnisko Zielona Góra-Babimost odprawiło prawie 5,5 tys. osób. Od stycznia do końca maja z usług portu w Babimoście skorzystało prawie 22 tys. podróżnych.

W maju z lubuskiego portu kontynuowano loty regularne do Warszawy na pokładzie maszyn PLL LOT oraz rejsy czarterowe do Marsa Alam w Egipcie (do 15.05). Pod koniec miesiąca w siatce połączeń z Babimostu pojawiły się kolejne kierunki: turecka Antalya, tunezyjska Enfidha i egipska Hurghada, do których będą realizowane rejsy przez okres wakacyjny.

Od połowy czerwca z Zielonej Góry polecieć będzie można też do Tirany w Albanii. W sezonie wakacyjnym z lubuskiego portu połączenia realizowane będą w pięciu kierunkach, regularne do Warszawy i czarterowe do: Antalyi, Hurghady, Enfidhy i Tirany. Wycieczki z wylotem z Lotniska w Babimoście oferują obecnie biura podróży: Coral Travel, ITAKA i Rego Bis.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy