"Kalendarz lotów" - Twoje lotnicze wspomnienia

"Kalendarz lotów" to aplikacja dzięki której w łatwy i przejrzysty sposób zapamiętasz wszystkie swoje dotychczasowe oraz zaplanowane loty. Nie dość że już nigdy nie zapomnisz kiedy i czym leciałeś, to nasza aplikacja zagreguje wszystkie twoje dane i przygotuje spersonalizowane statystyki twoich podróży.

Zarejestruj konto w Pasazer.com i korzystaj z "Kalendarza lotów" 
 

Aby stworzyć swój "Kalendarz lotów" należy w prosty sposób zarejestrować konto w Pasazer.com, po zalogowaniu przejść do aplikacji i... przystąpić do dodawania swoich podroży.

Dodawanie lotów do kalendarza jest banalnie proste. W odpowiednie pola wpisujesz datę, godzinę, nazwę linii lotniczej, lotniska, numer lotu...
Staramy się, aby dodawanie lotów było intuicyjne i jak najbardziej bezproblemowe. W naszej bazie danych znajduje się kilka tysięcy portów lotniczych oraz linii lotniczych na całym świecie. Dzięki funkcji podpowiadacza aplikacja będzie ci już po wpisaniu pierwszych liter lotniska sugerować i podpowiadać lotniska. To samo z linią lotniczą. Wystarczy, że znasz jej kod, a podpowiadacz podpowie wszystkie inne pozycje zawierające wpisaną frazę.


Jeśli brakuje jakiegoś lotniska bądź przewoźnika zawsze możesz zaproponować ich dodanie do naszej bazy - wystarczy, że przejdziesz na tę podstronę i przewiniesz ją na dół. Gdy już dodasz wszystkie swoje podróże, aplikacja w przejrzysty sposób wylistuje je chronologicznie od najnowszych do najstarszych.Wszystkie twoje loty automatycznie zostaną naniesione na mapę, dzięki której łatwo będziesz mógł "zwizualizować" wszystkie swoje podróże. Po najechaniu na każde z lotnisk aplikacja wyświetli ile razy z niego korzystałeś.


Aplikacja dokona także analizy dodanych przez ciebie lotów. System wyliczy m.in. przybliżoną długość wszystkich twoich lotów (jak i każdego z osobna), powie ci z ilu lotnisk i linii korzystałeś najczęściej, ile krajów odwiedziłeś, jak również który z twoich lotów był najdłuższy a który najkrótszy.


Rozbudowana analiza pozwoli na stworzenie ciekawych wykresów, które wskażą przewoźników i lotniska z których najczęściej skorzystałeś, liczbę kilometrów przebytych łącznie poszczególnymi liniami, czy którymi modelami samolotów podróżowałeś najczęściej.


W momencie kiedy dodasz bądź rozpoczniesz swój lot, informacja pojawi się w naszym serwisie społecznościowym nasz.pasazer.com. Oczywiście maszz pełną kontrolę nad danymi swojego kalendarza. To ty decydujesz czy twoje loty będą dostępne publicznie, tylko dla znajomych czy tylko dla ciebie - zrobisz to w ustawieniach prywatności.


Możesz także oceniać przewoźników, lotniska czy nawet samoloty którymi podróżujesz.

Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy