Linia lotnicza Qatar (QR)

Lotnisko  Linia lotnicza Qatar (QR) 7.1 Qatar Airways to katarskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Ad-Dausze. Głównym węzłem linii jest Port lotniczy Ad-Dauha. Należy do sojuszu Arab Air Carriers Organization. Od 5 grudnia 2012 oferuje również rejsy z Polski.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Siatka połączeń Qatar

Atemek 11/09/2022 13:34   
1 Zalety: Brak

Wady: Stracili wszystko w moich oczach przez kłamstwa na temat opóźnienia lotu (na chwile obecna 16h) jako powód linia podała problemy na lotnisku docelowym podczas gdy teraz okazało się ze problemy to awaria samolotu.
spid108 05/01/2020 10:17   
1 Zalety: Nie widzę... Hyba, że taka , e do tej chory udało mi się 3 razy dolecieć do celu tymi tymi liniami i na tym ilość zalać się kończy..

Wady: 1. Drogie bilety... 2. Catering mega słaby. Oszczędzają na wszystkim... do tej pory wszystkimi liniami lotniczymi jakimi latałem czy to był lot czy to był aeroflot czy air france nie było problemu z dokładką lunchu, napojem, itd... a tutaj tak że normalnie oszukują ludzi grają na zwłokę, nie powiedzą ci wprost że ci nie dadzą tylko mówią że zobaczę co się da zrobić a później jak się pytasz po 40 minutach to mówią że niestety już jest za późno bo zaraz będziemy lądować... jak dla mnie to koniec już tych doświadczeń z Qatar airways już będę latał teraz tylko lotem bo tutaj nikt nie Żydzi i pasażer jest otaczany troską i czego potrzebuje, to dostaje...
Barbo 02/06/2019 17:11   
7 Zalety: Opinia tylko na podstawie 4 lotów WAW-DOH-SEZ i z powrotem. 1. Dobra cena jak na daty, które mnie interesowały - wylot i powrót w pierwszą i ostatnią sobotę ferii zimowych (2500 zł), ale kupowane 10 miesięcy wcześniej :( , dobre godziny - po przesiadce w Doha i nocy w samolocie rano na miejscu i z powrotem w kraju. 2. Miła obsługa (głównie panie, z różnych krajów, porozumiewają się w języku angielskim), dobry catering, ale bez mega rewelacji - lepszy był moim zdaniem w Lufthansie. 3. Układ miejsc w samolocie A330-300 lub A330-200 dobry dla par (2+4+2), loty do i z Warszawy pełne, do i z Seszeli mniej niż 40% miejsc zajętych. 4. Rozrywka pokładowa ok.

Wady: 1. Długa odprawa w Warszawie, mimo chek-in online, nadanie bagażu zajęło blisko pół godziny. 2. Przy przesiadce w Doha przejazd autobusem z samolotu i do samolotu, brak rękawów. Wieczorem było to do zniesienia, w upale chyba byłoby mniej fajne. Jednak traci się czas w autobusie. Poza tym przechodzi się kontrolę paszportową i bezpieczeństwa w czasie tranzytu. 3. Jedzenie i napoje w Katarze bardzo drogie, alkohol chyba niedostępny (lub bardzo drogi) na lotnisku przesiadkowym. 4. Brak wi-fi w samolocie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama