×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Qatar (QR)


 7.3

/10

QatarQatar Airways to katarskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Ad-Dausze. Głównym węzłem linii jest Port lotniczy Ad-Dauha. Należy do sojuszu Arab Air Carriers Organization. Od 5 grudnia 2012 oferuje również rejsy z Polski.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń QatarZalety: W stosunku do konkurencji- Emiratów- nie widzę, żadnych zalet.
Wady: Z przyczyn losowych musieliśmy zrezygnować z wylotu jednej osoby. Poinformowaliśmy przedstawiciela linii na lotnisku - przyjął informacje i o żadnych, dalszych skutkach nie poinformował. Oczywiście obowiazakiem naszym było przeczytanie warunków biletu - nasz błąd, ale chyba można się spodziewać informacji od przedstawiciela linii. W efekcie nastąpiło anulowanie rezerwacji biletu powrotnego. Na infolinii, rozkoszny pan Kamil, na pytanie dlaczego nie poinformowali o tym fakcie ( o zmianie wylotu o 5 min, bądź zmianie posiłków, toinformuja), po konsultacji z przełożonym, oznajmił, ze nie maja obowiązku udzielania informacji!! To mają być najlepsze linie!! Oprócz tego naburmuszone stewardesy i rozpadający się fotel. Obym nigdy więcej nie musiała z ich usług korzystać. Uczcie się od Emiratów poziomu obsługi - daleko wam do nich!
2

/10

06/12/2018 20:14,  
Zalety: Kolejna przygoda z tą linią. Lot: Warszawa - Doha (A 330) i Doha - Perth (A380). Powrót Perth - Doha (A 380). Doha - Warszawa (B787). Zaleta - doleciałem
Wady: Z roku na rok coraz gorszy serwis. Hasło najlepsza linia na świecie to jakiś żart.
2

/10

30/11/2018 19:42,  
Zalety: Dobre godziny lotów, jedzenie na pokładzie, alkohol i napoje. Filmowe premiery, gry i seriale w rozrywce pokładowej.
Wady: LOT HKT-DOH opózniony o 3h. Brudny B787, naburmuszona załoga.
7

/10

25/08/2018 13:08,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie