×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Qatar (QR)


 7.3

/10

QatarQatar Airways to katarskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Ad-Dausze. Głównym węzłem linii jest Port lotniczy Ad-Dauha. Należy do sojuszu Arab Air Carriers Organization. Od 5 grudnia 2012 oferuje również rejsy z Polski.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń QatarZalety: Bezpiecznie do celu.
Wady: To już nie ten sam Qatar co kiedyś... Serwis bardzo przeciętny. Na 4 odcinkach lotu stewardesy rozdają menu. Po czym jak przychodzi do wyboru: sorry sir we dont have... I tak na 3 z 4 loty. Napoje rozlewają do małych kubeczków i do tego jeszcze mniej niż połowę. Trzeba się prosić ciągle o łyk napoju bo przy 6 godzinach dostaniemy 100mil. Słabe. Dopiero polska stewardessa uratowała honor linii i dała mi pełną szklankę(kubek napoju). Więc lepiej przed lotem się nawodnić. Jedzenie średnie w porównaniu np do Turkish. Kolejna sprawa lot. Waw - Doh - po wylądowaniu samolot nas zawiózł do Cargo!!! dopiero stamtąd autobusami zostaliśmy przewiezieni do terminalu dla ludzi... Lot Doh - Sez opóźniony. Wyleciał 1,5 godzinie po czasie. Wszystkie odcinki A330 i zależy od modelu. W jednym ciasno jak cholera, w innym w miarę ok. Na 4 odcinki dwa samoloty bardzo ciasne a dwa ok - podobne miejsca. Serwis rozrywkowy dość ubogi. Kilka nowości ale szału nie ma. Dostateczny. Ale to napewno nie jest już 5* linia. Rzekłbym że 3* najwyżej. Nic specjalnego. Bilety nie były z jakiejś promocji powyżej 3k. Lot powrotny także ze średnim serwisem. Podsumowując. Economy słabe, lepszy serwis i jedzenie było w Turkish czy w Kenya Airways. Opóźnienia, cienki system rozrywki, oszczędzanie na napojach, i dodatkowo lądowanie na cargo.
5

/10

4 dni, 22 godziny temu,  
Zalety: W stosunku do konkurencji- Emiratów- nie widzę, żadnych zalet.
Wady: Z przyczyn losowych musieliśmy zrezygnować z wylotu jednej osoby. Poinformowaliśmy przedstawiciela linii na lotnisku - przyjął informacje i o żadnych, dalszych skutkach nie poinformował. Oczywiście obowiazakiem naszym było przeczytanie warunków biletu - nasz błąd, ale chyba można się spodziewać informacji od przedstawiciela linii. W efekcie nastąpiło anulowanie rezerwacji biletu powrotnego. Na infolinii, rozkoszny pan Kamil, na pytanie dlaczego nie poinformowali o tym fakcie ( o zmianie wylotu o 5 min, bądź zmianie posiłków, toinformuja), po konsultacji z przełożonym, oznajmił, ze nie maja obowiązku udzielania informacji!! To mają być najlepsze linie!! Oprócz tego naburmuszone stewardesy i rozpadający się fotel. Obym nigdy więcej nie musiała z ich usług korzystać. Uczcie się od Emiratów poziomu obsługi - daleko wam do nich!
2

/10

06/12/2018 20:14,  
Zalety: Kolejna przygoda z tą linią. Lot: Warszawa - Doha (A 330) i Doha - Perth (A380). Powrót Perth - Doha (A 380). Doha - Warszawa (B787). Zaleta - doleciałem
Wady: Z roku na rok coraz gorszy serwis. Hasło najlepsza linia na świecie to jakiś żart.
2

/10

30/11/2018 19:42,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie