Opinie o linii lotniczej Qatar

Atemek 11/09/2022 13:34   
1 Zalety: Brak

Wady: Stracili wszystko w moich oczach przez kłamstwa na temat opóźnienia lotu (na chwile obecna 16h) jako powód linia podała problemy na lotnisku docelowym podczas gdy teraz okazało się ze problemy to awaria samolotu.
spid108 05/01/2020 10:17   
1 Zalety: Nie widzę... Hyba, że taka , e do tej chory udało mi się 3 razy dolecieć do celu tymi tymi liniami i na tym ilość zalać się kończy..

Wady: 1. Drogie bilety... 2. Catering mega słaby. Oszczędzają na wszystkim... do tej pory wszystkimi liniami lotniczymi jakimi latałem czy to był lot czy to był aeroflot czy air france nie było problemu z dokładką lunchu, napojem, itd... a tutaj tak że normalnie oszukują ludzi grają na zwłokę, nie powiedzą ci wprost że ci nie dadzą tylko mówią że zobaczę co się da zrobić a później jak się pytasz po 40 minutach to mówią że niestety już jest za późno bo zaraz będziemy lądować... jak dla mnie to koniec już tych doświadczeń z Qatar airways już będę latał teraz tylko lotem bo tutaj nikt nie Żydzi i pasażer jest otaczany troską i czego potrzebuje, to dostaje...
Barbo 02/06/2019 17:11   
7 Zalety: Opinia tylko na podstawie 4 lotów WAW-DOH-SEZ i z powrotem. 1. Dobra cena jak na daty, które mnie interesowały - wylot i powrót w pierwszą i ostatnią sobotę ferii zimowych (2500 zł), ale kupowane 10 miesięcy wcześniej :( , dobre godziny - po przesiadce w Doha i nocy w samolocie rano na miejscu i z powrotem w kraju. 2. Miła obsługa (głównie panie, z różnych krajów, porozumiewają się w języku angielskim), dobry catering, ale bez mega rewelacji - lepszy był moim zdaniem w Lufthansie. 3. Układ miejsc w samolocie A330-300 lub A330-200 dobry dla par (2+4+2), loty do i z Warszawy pełne, do i z Seszeli mniej niż 40% miejsc zajętych. 4. Rozrywka pokładowa ok.

Wady: 1. Długa odprawa w Warszawie, mimo chek-in online, nadanie bagażu zajęło blisko pół godziny. 2. Przy przesiadce w Doha przejazd autobusem z samolotu i do samolotu, brak rękawów. Wieczorem było to do zniesienia, w upale chyba byłoby mniej fajne. Jednak traci się czas w autobusie. Poza tym przechodzi się kontrolę paszportową i bezpieczeństwa w czasie tranzytu. 3. Jedzenie i napoje w Katarze bardzo drogie, alkohol chyba niedostępny (lub bardzo drogi) na lotnisku przesiadkowym. 4. Brak wi-fi w samolocie.
volen 17/05/2019 12:48   
5 Zalety: Bezpiecznie do celu.

Wady: To już nie ten sam Qatar co kiedyś... Serwis bardzo przeciętny. Na 4 odcinkach lotu stewardesy rozdają menu. Po czym jak przychodzi do wyboru: sorry sir we dont have... I tak na 3 z 4 loty. Napoje rozlewają do małych kubeczków i do tego jeszcze mniej niż połowę. Trzeba się prosić ciągle o łyk napoju bo przy 6 godzinach dostaniemy 100mil. Słabe. Dopiero polska stewardessa uratowała honor linii i dała mi pełną szklankę(kubek napoju). Więc lepiej przed lotem się nawodnić. Jedzenie średnie w porównaniu np do Turkish. Kolejna sprawa lot. Waw - Doh - po wylądowaniu samolot nas zawiózł do Cargo!!! dopiero stamtąd autobusami zostaliśmy przewiezieni do terminalu dla ludzi... Lot Doh - Sez opóźniony. Wyleciał 1,5 godzinie po czasie. Wszystkie odcinki A330 i zależy od modelu. W jednym ciasno jak cholera, w innym w miarę ok. Na 4 odcinki dwa samoloty bardzo ciasne a dwa ok - podobne miejsca. Serwis rozrywkowy dość ubogi. Kilka nowości ale szału nie ma. Dostateczny. Ale to napewno nie jest już 5* linia. Rzekłbym że 3* najwyżej. Nic specjalnego. Bilety nie były z jakiejś promocji powyżej 3k. Lot powrotny także ze średnim serwisem. Podsumowując. Economy słabe, lepszy serwis i jedzenie było w Turkish czy w Kenya Airways. Opóźnienia, cienki system rozrywki, oszczędzanie na napojach, i dodatkowo lądowanie na cargo.
usuniety 06/12/2018 20:14   
2 Zalety: W stosunku do konkurencji- Emiratów- nie widzę, żadnych zalet.

Wady: Z przyczyn losowych musieliśmy zrezygnować z wylotu jednej osoby. Poinformowaliśmy przedstawiciela linii na lotnisku - przyjął informacje i o żadnych, dalszych skutkach nie poinformował. Oczywiście obowiazakiem naszym było przeczytanie warunków biletu - nasz błąd, ale chyba można się spodziewać informacji od przedstawiciela linii. W efekcie nastąpiło anulowanie rezerwacji biletu powrotnego. Na infolinii, rozkoszny pan Kamil, na pytanie dlaczego nie poinformowali o tym fakcie ( o zmianie wylotu o 5 min, bądź zmianie posiłków, toinformuja), po konsultacji z przełożonym, oznajmił, ze nie maja obowiązku udzielania informacji!! To mają być najlepsze linie!! Oprócz tego naburmuszone stewardesy i rozpadający się fotel. Obym nigdy więcej nie musiała z ich usług korzystać. Uczcie się od Emiratów poziomu obsługi - daleko wam do nich!
gm1975 30/11/2018 19:42   
2 Zalety: Kolejna przygoda z tą linią. Lot: Warszawa - Doha (A 330) i Doha - Perth (A380). Powrót Perth - Doha (A 380). Doha - Warszawa (B787). Zaleta - doleciałem

Wady: Z roku na rok coraz gorszy serwis. Hasło najlepsza linia na świecie to jakiś żart.
crew061993 25/08/2018 13:08   
7 Zalety: Dobre godziny lotów, jedzenie na pokładzie, alkohol i napoje. Filmowe premiery, gry i seriale w rozrywce pokładowej.

Wady: LOT HKT-DOH opózniony o 3h. Brudny B787, naburmuszona załoga.
crew061993 25/08/2018 13:07   
7 Zalety: Dobre godziny lotów, jedzenie na pokładzie, alkohol i napoje. Filmowe premiery, gry i seriale w rozrywce pokładowej.

Wady: LOT HKT-DOH opózniony o 3h. Brudny B787, naburmuszona załoga.
HONIA 13/03/2018 19:46   
1 Zalety: ...

Wady: Qatar Airways advertises itself as a 5 * airline But It is an ABSOLUTE LIE !!! I have been flying with them for 10 years and I'm a part of the Privilege Club Program and unfortunately as it turns out the passengers do not have any rights or care in case of unexpected circumstances. Due to technical problems, my flight from Jakarta-Doha- Warsaw was delayed, so I was redirected to Brussels but Qatar Airways forgot to book me the further flight to Warsaw, which led to my 25 hours late arrival in Warsaw. My destination was Poznań, I had to change the ticket 3x and of course pay the extra costs. In Brussels, representatives of Qatar Airways told us that all costs associated with our travel will be compensated by Qatar Airways. After describing the events and sending them to the given address, I got the answer: ... Allow us to be a member of Jakarta, which is a non-EU member state, the European Regulation EC261 is not applicable, it does not apply to Non-European Carriers' flights to the European Union Regrettably, considering the circumstances of the flight delay, we are able to offer ... Siddhartha S Rajalingam It is very strange that flying to EUROPE this airline do not have to comply with EU low and passengers rights are not protected
Rjeka 22/01/2018 14:19   
4 Zalety: Duży plus za możliwość skorzystania z darmowego noclegu 2 Doha. Miła obsługa na pokładach samolotów. Czysto.

Wady: Porażka jeżeli chodzi o lot a320 do Doha, czułem się jakbym leciał Wizzair do Dubaju. Jak dla mnie taka linia nie powinna sobie na to pozwolić i tu zdecydowanie przegrywa z Emiratami. Jedzenie słabe. Lotnisko w Doha strasznie drogie, croissant 20-30 zł. Jak dla mnie linia ta zdecydowanie przegrywa z Emirates. System rozrywki słabszy niż w Emirates. Wolę Emirates, Singapores Airlines oraz Thai Airways.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama