×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Qatar


Zalety: W stosunku do konkurencji- Emiratów- nie widzę, żadnych zalet.
Wady: Z przyczyn losowych musieliśmy zrezygnować z wylotu jednej osoby. Poinformowaliśmy przedstawiciela linii na lotnisku - przyjął informacje i o żadnych, dalszych skutkach nie poinformował. Oczywiście obowiazakiem naszym było przeczytanie warunków biletu - nasz błąd, ale chyba można się spodziewać informacji od przedstawiciela linii. W efekcie nastąpiło anulowanie rezerwacji biletu powrotnego. Na infolinii, rozkoszny pan Kamil, na pytanie dlaczego nie poinformowali o tym fakcie ( o zmianie wylotu o 5 min, bądź zmianie posiłków, toinformuja), po konsultacji z przełożonym, oznajmił, ze nie maja obowiązku udzielania informacji!! To mają być najlepsze linie!! Oprócz tego naburmuszone stewardesy i rozpadający się fotel. Obym nigdy więcej nie musiała z ich usług korzystać. Uczcie się od Emiratów poziomu obsługi - daleko wam do nich!
2

/10

3 dni, 19 godzin temu,  
Zalety: Kolejna przygoda z tą linią. Lot: Warszawa - Doha (A 330) i Doha - Perth (A380). Powrót Perth - Doha (A 380). Doha - Warszawa (B787). Zaleta - doleciałem
Wady: Z roku na rok coraz gorszy serwis. Hasło najlepsza linia na świecie to jakiś żart.
2

/10

30/11/2018 19:42,  
Zalety: Dobre godziny lotów, jedzenie na pokładzie, alkohol i napoje. Filmowe premiery, gry i seriale w rozrywce pokładowej.
Wady: LOT HKT-DOH opózniony o 3h. Brudny B787, naburmuszona załoga.
7

/10

25/08/2018 13:08,  
Zalety: Dobre godziny lotów, jedzenie na pokładzie, alkohol i napoje. Filmowe premiery, gry i seriale w rozrywce pokładowej.
Wady: LOT HKT-DOH opózniony o 3h. Brudny B787, naburmuszona załoga.
7

/10

25/08/2018 13:07,  
Zalety: ...
Wady: Qatar Airways advertises itself as a 5 * airline But It is an ABSOLUTE LIE !!! I have been flying with them for 10 years and I'm a part of the Privilege Club Program and unfortunately as it turns out the passengers do not have any rights or care in case of unexpected circumstances. Due to technical problems, my flight from Jakarta-Doha- Warsaw was delayed, so I was redirected to Brussels but Qatar Airways forgot to book me the further flight to Warsaw, which led to my 25 hours late arrival in Warsaw. My destination was Poznań, I had to change the ticket 3x and of course pay the extra costs. In Brussels, representatives of Qatar Airways told us that all costs associated with our travel will be compensated by Qatar Airways. After describing the events and sending them to the given address, I got the answer: ... Allow us to be a member of Jakarta, which is a non-EU member state, the European Regulation EC261 is not applicable, it does not apply to Non-European Carriers' flights to the European Union Regrettably, considering the circumstances of the flight delay, we are able to offer ... Siddhartha S Rajalingam It is very strange that flying to EUROPE this airline do not have to comply with EU low and passengers rights are not protected
1

/10

13/03/2018 19:46,  
Zalety: Duży plus za możliwość skorzystania z darmowego noclegu 2 Doha. Miła obsługa na pokładach samolotów. Czysto.
Wady: Porażka jeżeli chodzi o lot a320 do Doha, czułem się jakbym leciał Wizzair do Dubaju. Jak dla mnie taka linia nie powinna sobie na to pozwolić i tu zdecydowanie przegrywa z Emiratami. Jedzenie słabe. Lotnisko w Doha strasznie drogie, croissant 20-30 zł. Jak dla mnie linia ta zdecydowanie przegrywa z Emirates. System rozrywki słabszy niż w Emirates. Wolę Emirates, Singapores Airlines oraz Thai Airways.
4

/10

22/01/2018 14:19,  
Zalety: Lot WAW-DOH-Male. Klasa jakości pod względem przestrzeni i standardu obsługi godna naśladowania. Rewelacyjna business class i conajmniej dobra economic. Spory katalog muzyczny i filmowy.
Wady: W PL tylko Wawa.
9

/10

28/11/2017 11:07,  
Zalety: Bez rewelacji niestety (WAW-DOH-BKK), ale do zalet: - punktualnie na wszystkich czterech lotach, - A380-800 DOH-BKK, samolot klasa sama w sobie, - Dużo miejsca na nogi w klasie ekonomicznej (ograniczenia wynikające z enterteiment boxes w kilku rzędach), - Superl lotnisko DOH, w zasadzie można się jedynie doczepić o dość przeciętną ofertę gastronomiczną.
Wady: - Airbus A330-300 już mocno wysłużony, - Przeciętne jedzenie, - Takie sobie stewki, w ostatnim locie powrotnym jak by za karę, - Słabiutki system rozrywki pokładowej (poza ofertą dla dzieci) (W trzech ostatnich Emirates bije Qatar na głowę).
7

/10

19/11/2017 17:49,  
Zalety: Bardzo dobre linie lotnicze, wygodne fotele w klasie ekonomicznej, przyzwoity catering. Klasa biznes na bardzo wysokim poziomie, nagroda za najlepszą klase biznes na świecie jak najbardziej zasłużona.
Wady: Brak
10

/10

01/06/2017 17:33,  
Zalety: Przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie, duży wybór trunków i przede wszystkim pełne poczucie bezpieczeństwa. Polecam !
Wady: brak
10

/10

16/11/2015 15:51,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Qatar i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie