Z lotnisk

Ruch lotniczy w Hiszpanii wraca do normy. Już 88 proc. ruchu sprzed pandemii Ruch lotniczy w Hiszpanii wraca do normy. Już 88 proc. ruchu sprzed pandemii
18 maja 2022 09:42
AENA czyli państwowy operator hiszpańskich lotnisk poinformował, że kwiecień br. był kolejnym miesiącem wzrostu liczby odprawionych pasażerów, która wyniosła ponad 20 milionów i stanowiła już 88 proc. ruchu sprzed pandemii.
Blisko 90 kierunków z Wrocławia. Aż 8 to nowości Blisko 90 kierunków z Wrocławia. Aż 8 to nowości
14 maja 2022 15:10
Włoska nowość i cztery kierunki, które wracają po przerwie na wrocławskie lotnisko. W maju w rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław znów pojawiły się nowe połączenia, które zapewniły ponad 90 proc. wypełnienia samolotów.
Będą nowe połączenia z Zielonej Góry Będą nowe połączenia z Zielonej Góry
13 maja 2022 12:01
Obecnie z lotniska w Zielonej Górze obsługiwane są loty do Warszawy oraz do Antalyi w Turcji. Wkrótce mają pojawić się kolejne wakacyjne kierunki.
Gdańsk: Otwarto biurowiec Alpha Airport City Gdańsk: Otwarto biurowiec Alpha Airport City
13 maja 2022 09:05
Wczoraj (12.05) miało miejsce uroczyste otwarcie budynku biurowego Alpha, który jest pierwszym z wybudowanych biurowców kompleksu Airport City Gdańsk. Inauguracja budynku Alpha ma być początkiem nowego rozdziału w historii gdańskiego lotniska.
Pierwsi pasażerowie na lotnisku Warszawa-Radom mają pojawić się już w przyszłym roku Pierwsi pasażerowie na lotnisku Warszawa-Radom mają pojawić się już w przyszłym roku
13 maja 2022 08:30
Nowoczesne, komfortowe, bezpieczne - już na wiosnę Lotnisko Warszawa-Radom obsłuży pierwszych pasażerów. Port to ambitny projekt, który powstaje z myślą o ruchu wakacyjnym i wyjazdach weekendowych.
Katowice: Trwa odbudowa linii kolejowej na lotnisko Katowice: Trwa odbudowa linii kolejowej na lotnisko
10 maja 2022 19:26
Port Lotniczy w Katowicach zapowiedział, że już wkrótce pasażerowie będą mogli skorzystać z nowej infrastruktury kolejowej, która uczni pyrzowickie lotnisko bardziej dostępnym. To zasługa trwającej modernizacji linii kolejowej na trasie Tarnowskie Góry - Zawiercie.
Więcej lotów ze Szczecina Więcej lotów ze Szczecina
09 maja 2022 10:20
W najbliższych miesiącach do Goleniowa powrócą kolejne połączenia, których realizacja była niemożliwa w okresie pandemii koronawirusa. Już w czerwcu br. linia Norwegian wznowi trasę do Oslo Gardermoen, a na początku tegorocznego sezonu zimowego linia Ryanair ponownie poleci do Liverpoolu.
System ILS drugiej kategorii w Szczecinie System ILS drugiej kategorii w Szczecinie
06 maja 2022 09:18
Lotnisko Szczecin-Goleniów będzie miało system ILS drugiej kategorii.
Z Pragi do USA, Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu Z Pragi do USA, Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu
05 maja 2022 09:30
Linie lotnicze w sezonie "Lato 2022" zaoferują nowe bezpośrednie połaczenia z Pragi do USA, Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu.
Keflavik: Pasażerowie wrócili na Islandię Keflavik: Pasażerowie wrócili na Islandię
04 maja 2022 10:25
Największe islandzkie lotnisko w Keflaviku podsumowało ostatni miesiąc. Z usług portu skorzystało w kwietniu br. 390 tys. pasażerów, czyli ponad 80 proc. podróżnych sprzed pandemii koronawirusa. Lotnisko w Keflaviku podkreśliło, że ruch odbudowuje się szybciej niż zakładano.
Ruch na Lotnisku Chopina dynamicznie rośnie Ruch na Lotnisku Chopina dynamicznie rośnie
29 kwietnia 2022 14:46
Wczoraj (28.04) Lotnisko Chopina odprawiło prawie 39 tys. osób. Wyraźnie pokazuje to odbudowę ruchu lotniczego, który już dziś wynosi 75 proc. w odniesieniu do rekordowego roku 2019, kiedy tego dnia obsłużono 51 tys. podróżnych.
Poznań: Blisko ćwierć miliona pasażerów w pierwszym kwartale Poznań: Blisko ćwierć miliona pasażerów w pierwszym kwartale
29 kwietnia 2022 09:20
Port Lotniczy w Poznaniu im. Henryka Wieniawskiego przekazał, że w pierwszym kwartale bieżącego roku obsłużył blisko ćwierć miliona pasażerów, co stanowi wzrost o 1266 proc. w stosunku do analogicznego okresu przed rokiem. Najwięcej przybyło połączeń niskokosztowych.
Gdańsk: Siedem parkingów na lotnisku Gdańsk: Siedem parkingów na lotnisku
27 kwietnia 2022 10:35
Port Lotniczy w Gdańsku poinformował, że w ostatnich dniach oddano do użytku na terenie lotniska najtańszy parking samochodowy. Obiekt, na którym tygodniowy postój będzie kosztował 35 złotych, znajduje się 10 minut piechotą od terminala.
Katowice przejmą część lotów z Warszawy Katowice przejmą część lotów z Warszawy
27 kwietnia 2022 10:00
Mija kolejny dzień, a porozumienia w PAŻP-ie jak nie było, tak nie ma. Trwa walka o utrzymanie możliwie największej liczby połączeń, aby uchronić pasażerów przed masowymi odwołaniami majówkowych lotów. Lotnisko w Katowicach zadeklarowało, że przejmie część rejsów z Lotniska Chopina.
Linie lotnicze przeniosą połączenia do Łodzi? Linie lotnicze przeniosą połączenia do Łodzi?
26 kwietnia 2022 10:28
Kryzys w PAŻP-ie sprawił, że za kilka dni działalność Lotniska Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego Modlin zostanie drastycznie ograniczona. Przewoźnicy już teraz zastanawiają się, jak mogą uniknąć cięć w przepustowości warszawskich lotnisk.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama