Z lotnisk

Nowe lotnisko w Berlinie... razi prądem Nowe lotnisko w Berlinie... razi prądem
12 stycznia 2021 09:40
Pracownicy ochrony portu lotniczego Berlin–Brandenburg już 60 razy zostali porażeni prądem podczas obsługi urządzeń do kontroli bagaży. Awarii i nieprawidłowości nie stwierdzono, jednak związki zawodowe domagają się wstrzymania obsługi pasażerów w terminalu T1, gdzie dochodzi do wypadków.
Trwa paraliż madryckiego lotniska Trwa paraliż madryckiego lotniska
10 stycznia 2021 12:08
Z powodu ekstremalnych opadów śniegu od kilku dni całkowicie sparaliżowane jest madryckie lotnisko Barajas. Nadal nie dobywa się zdecydowana większość z zaplanowanych lotów.
W Wietnamie ruszyła budowa lotniska Long Thanh. Ma odciążyć Ho Chi Minh W Wietnamie ruszyła budowa lotniska Long Thanh. Ma odciążyć Ho Chi Minh
08 stycznia 2021 10:09
Na początku stycznia br. ruszyła budowa nowego międzynarodowego lotniska Long Thanh na południu Wietnamu. Nowy port lotniczy ma odciążyć lotnisko w Ho Chi Minh.
Chorwacja z nową linią. Będzie wozić turystów nad Adriatyk Chorwacja z nową linią. Będzie wozić turystów nad Adriatyk
08 stycznia 2021 08:50
ETF Airways to lotniczy chorwacki start-up, który planuje konkurować z zagranicznymi rywalami i przywozić Europejczyków do chorwackich kurortów nad Adriatykiem. Pierwsze rejsy mają ruszyć jeszcze w tym roku.
Samochód lotniskowy zakleszczył się pod airbusem Wizz Aira Samochód lotniskowy zakleszczył się pod airbusem Wizz Aira
07 stycznia 2021 20:52
Pojazd techniczny wjechał pod kadłub zaparkowanego na gdańskim lotnisku airbusa linii Wizz Air i się pod nim zakleszczył.
Kloskowski: Mimo pandemii prowadzimy dwa duże procesy inwestycyjne Kloskowski: Mimo pandemii prowadzimy dwa duże procesy inwestycyjne
31 grudnia 2020 12:17
- Jesteśmy portem o dobrych i zdrowych podstawach, mamy zdolność kredytową i większą płynność finansową niż mniejsze lotniska. Mimo pandemii prowadzimy dwa duże procesy inwestycyjne - podsumowuje mijający rok szef gdańskiego lotniska.
Trzy kolejne przetargi na lotnisku w Radomiu Trzy kolejne przetargi na lotnisku w Radomiu
30 grudnia 2020 08:29
W ostatnich dniach 2020 roku PPL ogłosił trzy kolejne przetargi związane z budową lotniska w Radomiu. Są to już ostatnie zamówienia finalizujące całą inwestycję.
Kraków ogłasza przetarg na nowy terminal cargo Kraków ogłasza przetarg na nowy terminal cargo
29 grudnia 2020 15:03
W poniedziałek (28.12) lotnisko Kraków–Balice ogłosiło przetarg na budowę nowego terminala cargo dla małopolskiego portu lotniczego. Większy i nowocześniejszy terminal ma spełnić wymagania stale wzrastającego ruchu towarowego.
Radom: Prace nad nowym terminalem idą pełną parą Radom: Prace nad nowym terminalem idą pełną parą
24 grudnia 2020 08:30
Państwowe Porty Lotnicze donoszą, że pomimo pandemii koronawirusa prace budowlane w Radomiu idą sprawnie, a termin oddania obiektu do użytku nie wydaje się być zagrożony.
Okęcie: Przetarg na wymianę nawierzchni i oświetlenia dróg kołowania Okęcie: Przetarg na wymianę nawierzchni i oświetlenia dróg kołowania
23 grudnia 2020 16:07
Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" ogłosiło przetarg na wymianę nawierzchni i oświetlenia dróg kołowania.
Budowa trzeciej drogi startowej na lotnisku Heathrow odblokowana Budowa trzeciej drogi startowej na lotnisku Heathrow odblokowana
16 grudnia 2020 12:55
Sąd Najwyższy Zjednoczonego Królestwa uchylił zakaz budowy trzeciej drogi startowej w jednym z największych portów lotniczych Europy - Londynie Heathrow. Wyrok otwiera drogę do rozpoczęcia inwestycji.
Heathrow: Terminal 4 zamknięty jeszcze przynajmniej rok Heathrow: Terminal 4 zamknięty jeszcze przynajmniej rok
16 grudnia 2020 09:50
Londyńskie lotnisko Heathrow podało, że terminal 4 największego portu w Wielkiej Brytanii pozostanie zamknięty do końca 2021 roku.
Katowice Airport rozbuduje bazę MRO dla Wizz Aira Katowice Airport rozbuduje bazę MRO dla Wizz Aira
15 grudnia 2020 12:53
Katowice Airport rozbuduje bazę do obsługi technicznej samolotów. Użytkownikiem nowego hangaru będzie linia lotnicza Wizz Air
Zanzibar dołącza do rozkładu lotów z Wrocławia Zanzibar dołącza do rozkładu lotów z Wrocławia
11 grudnia 2020 09:29
Dobre informacje dla miłośników egzotycznych kierunków wakacyjnych. W zimowym rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław pojawiły się loty czarterowe na Wyspę Przypraw w Tanzanii.
Tradycyjna wiecha na budowie pirsu w Gdańsku Tradycyjna wiecha na budowie pirsu w Gdańsku
11 grudnia 2020 08:37
Wiecha zawisła na budowie zachodniego pirsu terminalu Portu Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, który będzie przedłużeniem istniejącego terminalu pasażerskiego T2 w kierunku zachodnim.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama