Rzeszów: 15 letnich kierunków czarterowych

28 marca 2024 08:50
Letnia siatka połączeń czarterowych z rzeszowskiego lotniska będzie składała się z aż 15 różnych kierunków, które zaoferują ponad 40 rotacji tygodniowo.
Reklama
Najwcześniej, bo już 15 kwietnia rozpoczną się loty z Rzeszowa do tureckiej Antalyi, które będą realizowane 6 razy w tygodniu. Jedenaście dni później dołączą do niej greckie wyspy, Kreta (4 razy w tygodniu) i Rodos (2 razy w tygodniu). W maju do oferty dołączą również wakacyjne połączenia do Bodrum, Izmiru, Kefalonii i na Zakhyntos, do każdego z tych miejsc czarterowy samolot będzie zabierał turystów raz w tygodniu. Od czerwca będzie można również polecieć do tunezyjskiej Enfidhy (raz w tygodniu), Tivatu (raz w tygodniu), Burgas (raz w tygodniu), Podgoricy (raz w tygodniu), Tirany (3 razy w tygodniu) oraz na Majorkę (raz w tygodniu).

W dalszym ciągu będą również realizowane również obecne w ofercie od zimy loty do Sharm el Sheikhu i Hurghady, w zależności od miesiąca ich częstotliwość będzie się wahać od 2 do 3 lotów tygodniowo.


To rekordowa oferta touroperatorów z rzeszowskiego lotniska. W ubiegłym roku, który okazał się być najlepszym w historii pod względem wakacyjnych lotów, ze stolicy Podkarpacia można było polecieć czarterami do 13 słonecznych destynacji, z których skorzystało łącznie 114 tys. podróżnych. Wszystko wskazuje, że 2024 rok okaże się być jeszcze lepszy.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy