Z lotnisk

Okęcie: Przetarg na wymianę nawierzchni i oświetlenia dróg kołowania Okęcie: Przetarg na wymianę nawierzchni i oświetlenia dróg kołowania
23 grudnia 2020 16:07
Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" ogłosiło przetarg na wymianę nawierzchni i oświetlenia dróg kołowania.
Budowa trzeciej drogi startowej na lotnisku Heathrow odblokowana Budowa trzeciej drogi startowej na lotnisku Heathrow odblokowana
16 grudnia 2020 12:55
Sąd Najwyższy Zjednoczonego Królestwa uchylił zakaz budowy trzeciej drogi startowej w jednym z największych portów lotniczych Europy - Londynie Heathrow. Wyrok otwiera drogę do rozpoczęcia inwestycji.
Heathrow: Terminal 4 zamknięty jeszcze przynajmniej rok Heathrow: Terminal 4 zamknięty jeszcze przynajmniej rok
16 grudnia 2020 09:50
Londyńskie lotnisko Heathrow podało, że terminal 4 największego portu w Wielkiej Brytanii pozostanie zamknięty do końca 2021 roku.
Katowice Airport rozbuduje bazę MRO dla Wizz Aira Katowice Airport rozbuduje bazę MRO dla Wizz Aira
15 grudnia 2020 12:53
Katowice Airport rozbuduje bazę do obsługi technicznej samolotów. Użytkownikiem nowego hangaru będzie linia lotnicza Wizz Air
Zanzibar dołącza do rozkładu lotów z Wrocławia Zanzibar dołącza do rozkładu lotów z Wrocławia
11 grudnia 2020 09:29
Dobre informacje dla miłośników egzotycznych kierunków wakacyjnych. W zimowym rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław pojawiły się loty czarterowe na Wyspę Przypraw w Tanzanii.
Tradycyjna wiecha na budowie pirsu w Gdańsku Tradycyjna wiecha na budowie pirsu w Gdańsku
11 grudnia 2020 08:37
Wiecha zawisła na budowie zachodniego pirsu terminalu Portu Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, który będzie przedłużeniem istniejącego terminalu pasażerskiego T2 w kierunku zachodnim.
Wizz Air i Ryanair wznowią loty z polskich lotnisk Wizz Air i Ryanair wznowią loty z polskich lotnisk
09 grudnia 2020 15:42
Wizz Air i Ryanair wznowią zawieszone połączenia z polskich lotnisk.
Szwagierka Sasina członkinią rady nadzorczej lotniska w Lublinie Szwagierka Sasina członkinią rady nadzorczej lotniska w Lublinie
09 grudnia 2020 11:56
Od wtorku (8.12) rada nadzorcza Portu Lotniczego Lublin ma dwóch nowych członków, są nimi Daniel Rudnicki i Angelika Konaszczuk, szwagierka wicepremiera Jacka Sasina.
Katowice Airport ogłosiły przetarg na budowę hangaru Katowice Airport ogłosiły przetarg na budowę hangaru
09 grudnia 2020 11:17
GTL ogłosił przetarg na wybór wykonawcy robót budowlanych hangaru technicznego H3 na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.
Lotnisko de Gaulle’a w Paryżu przygotowuje się do dystrybucji szczepionek Lotnisko de Gaulle’a w Paryżu przygotowuje się do dystrybucji szczepionek
09 grudnia 2020 09:49
Lotnisko Charlesa de Gaullea (CDG) w Paryżu mobilizuje siły przed nadchodzącą niebawem wyjątkową operacją logistyczną – dystrybucją szczepionek przeciwko Covid-19.
Lufthansa Cargo otwiera w Katowice Airport bazę do obsługi frachtu Lufthansa Cargo otwiera w Katowice Airport bazę do obsługi frachtu
07 grudnia 2020 11:41
Począwszy od 4 stycznia 2021 roku, ładunki klientów Lufthansy Cargo transportowane z i do Polski konsolidowane będą w Pyrzowicach.
Udziałowiec Modlina blokuje pomoc finansową dla lotniska. Czy port upadnie? Udziałowiec Modlina blokuje pomoc finansową dla lotniska. Czy port upadnie?
02 grudnia 2020 09:00
Umowa realizująca niezbędna pomoc dla lotniska w Modlinie wzbudza poważne wątpliwości PPL, jednego z udziałowców portu. Zarząd Modlina szuka argumentów, by odeprzeć oskarżenia państwowej spółki.
Horała: Duże inwestycje na Lotnisku Chopina nie wchodzą już w grę Horała: Duże inwestycje na Lotnisku Chopina nie wchodzą już w grę
30 listopada 2020 12:55
Plany inwestycyjne na Okęciu zostały na ten moment wstrzymane z powodu planów budowy CPK oraz kryzysu rynku lotniczego spowodowanego pandemią - poinformował Marcin Horała, wiceminister infrastruktury.
Radom: Podpisano umowę na LSRG i wieżę PAŻP Radom: Podpisano umowę na LSRG i wieżę PAŻP
25 listopada 2020 12:42
Umowa na prace projektowe i budowlane budynku LSRG i wieży PAŻP na lotnisku w Radomiu podpisana.
Lotnisko Chopina wśród lotniczej europejskiej elity Lotnisko Chopina wśród lotniczej europejskiej elity
25 listopada 2020 10:15
Londyn, Monachium, Lizbona, Madryt, a teraz także – Warszawa. Lotnisko Chopina znalazło się w gronie 30 portów lotniczych w Europie, w których wdrożono zaawansowany system A- CDM. Co to jednak oznacza dla największego lotniska w Polsce oraz jakie korzyści odczują sami pasażerowie?
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama