Bydgoszcz inauguruje letnią siatkę połączeń

29 marca 2024 13:40
1 komentarz
Port Lotniczy Bydgoszcz rozpoczyna sezon letni. W siatce lotów znajdą się połączenia regularne oraz wakacyjne czartery, łącznie jedenaście destynacji.
Reklama
Połączenia regularne realizowane będą przez trzech przewoźników - LOT, Ryanair oraz Wizz Air. Na pokładzie narodowej polskiej linii będzie można udać się do Warszawy oraz, podobnie jak w zeszłym roku, do Krakowa. Rozkład do stolicy Małopolski został skonstruowany tak, aby umożliwić pobyty weekendowe. Wszystkie loty krajowe wykonywane będą embraerami w różnych konfiguracjach.

Ryanair będzie z kolei oferować jedynie loty do Anglii - na londyńskie lotniska Stansted oraz Luton, a także do Bristolu i Birmingham. Zabraknie natomiast realizowanego w poprzednim sezonie połączenia do Dublina. Do Londynu Luton operować będzie również węgierski Wizz Air.


Sezon czarterowy rozpocznie się jeszcze przed majówką. Jako pierwsze, już 24 kwietnia, rozpoczną się loty do tureckiej Antalyi. W szczycie sezonu wakacyjnego z Bydgoszczy na Riwierę Turecką będzie realizowanych aż 8 lotów tygodniowo. Siatkę czarterów uzupełnią Burgas, Rodos, Kreta oraz tegoroczna nowość - Majorka.

Ostatnie komentarze

lysypiotr76 2024-03-30 14:07   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
To jedno z najbardziej patologicznych lotnisk w Polsce. Płacący ciężkie pieniądze by ktokolwiek chciał latać z tego lotniska. Lotnisko niszczy swoim postępowaniem rynek lotniczy , do tego stawia inne mniejsze lotniska w trudnej sytuacji w rozmowach z przewoźnikami.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy