Emirates poleciał z Dubaju do Bogoty

6 czerwca 2024 12:51
Emirates uruchomiły połączenie z Dubaju do Bogoty, rozszerzając południowoamerykańską siatkę połączeń przewoźnika do 4 kierunków i oferując loty do 19 lokalizacji w obu Amerykach.
Reklama
Inaugurację połączenia do najnowszej destynacji Emirates, świętowano przy bramce A14 na międzynarodowym lotnisku w El Dorado po przylocie samolotu EK213 z Miami, który powitali tradycyjni kolumbijscy tancerze. Ceremonia krojenia tortu i symboliczna wymiana prezentów upamiętniły tę okazję w obecności delegacji VIP-ów, w tym: Jego Ekscelencji Luisa Miguela Merlano Hoyosa, ambasadora Kolumbii w ZEA, Jego Ekscelencji Mohameda Alshamsi, ambasadora ZEA w Kolumbii – Sergio Paris Mendoza, dyrektora generalnego Aeronáutica Civil de Colombia oraz Natali Leal, dyrektor generalnej OPAIN.


Codzienne połączenie przez Miami jest obsługiwane przez samolot Boeing 777, który będzie oferował pasażerom usługi premium w ramach codziennych lotów do Bogoty. Emirates stały się również pierwszymi liniami lotniczymi oferującymi usługi w klasie pierwszej na popularnej trasie między Miami a Bogotą.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy