Emirates i Condor z wzajemną umową interline

16 listopada 2023 14:33
Emirates i Condor ogłosiły aktywację wzajemnej umowy. Zwiększy ona dostępność do 70 tras dla klientów obsługiwanych przez obie linie lotnicze w Europie, Afryce, Azji, Australazji i na Bliskim Wschodzie, a to wszystko przy jednym bilecie i bezproblemowej polityce bagażowej.
Reklama

Umowy zostały podpisane podczas Dubai Airshow przez Adnana Kazima, dyrektora komercyjnego Emirates oraz Jensa Boyda, dyrektora komercyjnego Condor. Dzięki niej pasażerowie Condor otrzymają wygodny, dodatkowy dostęp do lotów obsługiwanych przez Emirates między Frankfurtem a Dubajem oraz dalej, do 12 punktów w Azji, Australazji, Afryce i na Bliskim Wschodzie, obejmując Auckland, Bangkok, Male, Maskat i Mauritius. Bilety są już dostępne w sprzedaży.


Nowe partnerstwo poszerzy obecność Emirates w Europie o dodatkowe 57 punktów, poprzez cztery destynacje w Niemczech, zapewniając większą liczbę opcji i połączeń dla klientów linii lotniczych do popularnych miejsc w Europie i na Karaibach, zarówno w podróżach służbowych, jak i rekreacyjnych.


Emirates obsługuje Niemcy od 1987 roku i obecnie przeprowadza 63 loty tygodniowo do Frankfurtu, Hamburga, Dusseldorfu i Monachium. Linie lotnicze nadal rozbudowują swoją globalną obecność, aby sprostać wymaganiom klientów, współpracując z partnerami strategicznymi w celu zapewnienia bezproblemowego dostępu do wielu miejsc poza własną siecią 144 destynacji. Dzięki dołączeniu Condor do swojej sieci, obejmującej 30 partnerów codeshare i 121 interline, klienci Emirates mogą bezproblemowo dotrzeć do ponad 1500 miast na 6 kontynentach.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy