×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


4 dni temu
IATA: Spada popyt i podaż na lotnicze cargo
Światowy popyt na lotnicze przewozy towarowe spadł w kwietniu o prawie 28 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim - podaje IATA - jest to najostrzejszy spadek w historii.
4 dni temu
LIVE: Dokąd zmierza LOT i CPK? Dyskusja ekspertów
Tym razem nasi eksperci będą debatować nad przyszłością polskiego rynku lotniczego, a w szczególności sytuacji LOT-u i projektu CPK.
4 dni, 1 godzinę temu
Oblatywacz: LOT-em po kraju w czasie pandemii
W kolejnym "Oblatywaczu" prezentujemy ofertę Polskich Linii Lotniczych LOT na wznowionych po przerwie rejsach krajowych. Zmiany w produkcie linii i związane z nimi nowe procedury bezpieczeństwa zostały zdeterminowane przez trwającą pandemię.
4 dni, 2 godziny temu
Komentarz: Pomoc dla Lufthansy – niespodziewany zwrot akcji
Wydarzenia toczą się błyskawicznie. W ubiegłą środę Rada Nadzorcza Lufthansy praktycznie odrzuciła warunki pomocy, by w sobotę przyjąć nowe warunki Komisji Europejskiej.
4 dni, 17 godzin temu
Tajemniczy klon LOT-u. Powstała spółka LOT Polish Airlines SA
Polska Grupa Lotnicza powołała do życia nowy podmiot o nazwie LOT Polish Airlines SA. Czy może to oznaczać kontrolowaną upadłość spółki Polskie Linie Lotnicze LOT SA? Biuro prasowe dementuje.
4 dni, 18 godzin temu
Qatar Airways wraca do Warszawy. Będzie latać airbusem A320
Qatar Airways planuje wznowić loty na trasie Warszawa – Doha od 1 lipca 2020 r. a loty będą obsługiwane airbusem a320.
4 dni, 23 godziny temu
Emirates przymierza się do zwolnienia prawie 200 pilotów
W najbliższych dniach linie lotnicze Emirates mają wypowiedzieć umowy członkom załóg lotniczych. Prezes dubajskiej firmy jest jednak optymistą.
5 dni, 1 godzinę temu
Tanie linie naciskają na lotniska. Chcą zniżek, a nawet całkowitych zwolnień
Europejskie tanie linie naciskają na porty lotnicze, by te obniżyły opłaty lotniskowe w zamian za wznowienie lotów. Po zamrożeniu lotnictwa spowodowanego epidemią COVID-19 lowcosty intensyfikuje wyścig z tradycyjnymi przewoźnikami, by jak najbardziej obniżyć koszty i wygrać biznes po pandemii.
5 dni, 2 godziny temu
Jak spędzimy w tym roku urlop?
4 maja tego roku zmieniła się sytuacja polskiej branży turystycznej. Pierwszy etap otwarcia hoteli spowodował, że Polacy znowu zaczęli realizować swoje marzenia i planować letnie wakacje.
5 dni, 2 godziny temu
Pakiet stabilizacyjny Lufthansy zaakceptowany
Na poniedziałkowym (1.06) posiedzeniu Rada Nadzorcza Lufthansy zagłosowała za akceptacją pakietu stabilizacyjnego oferowanego przez niemiecki rządowy fundusz WSF, zgadzając się tym samym na warunki przedstawione przez Komisję Europejską.
5 dni, 21 godzin temu
Pomoc dla lotnisk: Nie dla wszystkich może starczyć
Projekt rozporządzenia ministra infrastruktury o pomocy finansowej dla lotnisk jest już w uzgodnieniach. Z proponowanych przepisów wynika, że z wnioskami o wsparcie będzie trzeba się śpieszyć.
6 dni temu
Kraków: W maju 116 pasażerów
W maju z usług krakowskiego lotniska skorzystało 116 pasażerów, to blisko 100 proc. mniej w stosunku do maja 2019 roku.
6 dni, 2 godziny temu
Lufthansa sprzeda sloty we Frankfurcie i Monachium
W ramach pakietu pomocowego dla niemieckiego przewoźnika, Lufthansa będzie zobowiązana do sprzedaży slotów w portach lotniczych we Frankfurcie oraz Monachium. Zarząd linii zgodził się na pozbycie się łącznie 24 praw do startu oraz lądowania.
6 dni, 2 godziny temu
Eksperci o branży lotniczej po pandemii
Jak będzie wyglądać branża lotnicza po pandemii. Jak zmieni się ruch lotniczy i czy ceny biletów wzrosną - zastanawiali się eksperci branży lotniczej, podczas debaty na żywo, organizowanej przez portal Pasazer.com.
6 dni, 3 godziny temu
Okęcie przyjęło pierwszych pasażerów w rejsach rozkładowych
Dziś (1.06) wystartowały pierwsze od 15 marca br. komercyjne rejsy LOT-u. Z samego rana Lotnisko Chopina przyjęło podróżnych udających się do siedmiu miast w Polsce.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie