×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


1 dzień, 22 godziny temu
Saudia: Retrofitting A320 na europejskie trasy
Linie lotnicze Saudi Arabian Airlines rozpoczęły retrofitting kabin siedmiu airbusów A320, które wykorzystywane są na średniodystansowych połączeniach europejskich. Nowe wnętrza zaoferują nowoczesny system rozrywki pokładowej i klasę biznes z fotelami rozkładanymi do pozycji leżącej.
1 dzień, 22 godziny temu
Vinci Airports z zezwoleniem KE na zakup lotniska w Gatwick
Komisja Europejska dała zielone światło francuskiemu operatorowi lotnisk, firmie Vinci Airports, na zakup pakietu kontrolnego portu lotniczego Londyn Gatwick. Wartość transakcji sięgnie ok. 3,9 mld. dolarów amerykańskich.
1 dzień, 23 godziny temu
Teheran: pożar samolotu linii Iran Air po lądowaniu
Wczoraj (19.03) wieczorem, na lotnisku Mehrabad w Teheranie doszło do incydentu z udziałem fokkera 100 linii Iran Air. Po lądowaniu maszyny podróżującej z wyspy Keszm w Zatoce Perskiej doszło do pożaru samolotu. Nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.
1 dzień, 23 godziny temu
Więcej Lufthansy w Rzeszowie
Od 31 marca br. Lufthansa będzie oferowała codziennie dwa rejsy między Rzeszowem a Monachium. Oznacza to, że przewoźnik jeszcze zwiększy oferowanie między Podkarpaciem a Bawarią w stosunku do planów z października ubiegłego roku.
2 dni, 9 godzin temu
W Poznaniu rozdano nagrody CEESAR Awards
Wszystko jasne! Tegoroczne "lotnicze Cezary" dla najlepszych linii lotniczych otrzymali: PLL LOT, Lufthansa i Wizz Air. W głosowaniu wyróżniono również przewoźników w siedmiu kategoriach szczegółowych. Swoje nagrody przyznała także ekspercka kapituła.
2 dni, 16 godzin temu
Gala "CEESAR Awards" już dziś w Poznaniu. Transmisja live
Dzisiaj o godz. 19 w Sali "Iglica" Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się uroczysta gala "CEESAR Awards", podczas której poznamy najlepsze linie lotnicze 2018 roku.
2 dni, 20 godzin temu
LOT zwycięzcą przetargu na promocję województwa lubuskiego
Ogłoszony 8 lutego br. przez urząd marszałkowski przetarg na promocję województwa lubuskiego poprzez przewoźników lotniczych operujących z lotniska Zielona Góra do Warszawy wygrał LOT.
2 dni, 20 godzin temu
Więcej rejsów LOT-u do Wiednia
Od 1 kwietnia br. PLL LOT zwiększą liczbę rejsów między Warszawą a Wiedniem z dwóch do trzech dziennie. Nowa rotacja będzie obsługiwana wczesnym popołudniem.
2 dni, 21 godzin temu
easyJet wycofuje się z negocjacji z Alitalią
Brytyjski niskokosztowy przewoźnik easyJet zdecydował się na wycofanie się z trwających negocjacji dotyczących ewentualnego inwestowania we włoskie linie lotnicze Alitalia, które od maja 2017 znajdują się w długotrwałych kłopotach finansowych.
2 dni, 21 godzin temu
Analiza: Czy uda się zamknąć Lotnisko Chopina?
Dlaczego budując Centralny Port Komunikacyjny (CPK) należy zamknąć Lotnisko Chopina i czy uda się je zlikwidować? Próbujemy odpowiedzieć na te dwa ważne pytania.
2 dni, 22 godziny temu
easyJet zwiększy liczbę rejsów z Krakowa na Gatwick
Od 28 kwietnia przynajmniej na cały sezon letni 2019, easyJet zwiększy liczbę lotów z Krakowa do Londynu-Gatwick z 9 do 11 w tygodniu. Drugi rejs dziennie pojawi się w środy i niedziele.
2 dni, 22 godziny temu
ET302: Aeroflot grozi Boeingowi
Aeroflot anuluje zamówienie na dwadzieścia samolotów boeing 737 MAX 8, jeśli amerykański producent nie zagwarantuje bezpieczeństwa.
2 dni, 23 godziny temu
Poznań: 5 proc. w dół w lutym
Z poznańskiego lotniska skorzystało w lutym br. nieco ponad 122,9 tys. pasażerów. Wynik ten jest gorszy od ubiegłorocznego o 5 proc.
3 dni, 20 godzin temu
British Airways: Ostatnie z malowań okolicznościowych na 100-lecie linii
British Airways opublikowały kolejny i jednocześnie ostatni wzór malowania samolotu na stulecie powstania linii. Pomalowaną maszyną zostanie kultowy boeing 747-400 Jumbo Jet.
3 dni, 21 godzin temu
ET302: Wstępna analiza czarnych skrzynek łączy dwie katastrofy 737 MAX 8
Wstępna analiza danych zarejestrowanych w czarnych skrzynkach boeinga 737 MAX 8 linii Ethiopian Airlines wskazuje na duże podobieństwo sekwencji wydarzeń poprzedzających katastrofę do tych, które towarzyszyły październikowej tragedii lotu JT610 linii Lion Air.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie