×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


2 dni, 4 godziny temu
Chorzewski: Polskie lotniska długo kryzysu nie wytrzymają
To jest największy kryzys lotnictwa cywilnego w jego ponad stuletniej historii, uważa szef Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.
2 dni, 4 godziny temu
Przez koronawirusa nie wystartuje ponad 20 nowych tras
W ten weekend powinien zacząć obowiązywać nowy rozkład lotów "Lato 2020". Pandemia koronawirusa spowodowała, że nie wystartuje ponad 20 zaplanowanych nowych tras z Polski.
3 dni, 1 godzinę temu
Hangar lotniska w Birmingham będzie kostnicą
Władze portu lotniczego w Birmingham wspólnie z policją regionu West Midlands poinformowały, że przekształcają jeden z hangarów w kostnicę. Początkowo pomieści ona 1,5 tys. ciał. W czarnym scenariuszu, miejsca może być nawet dla 12 tys. zmarłych.
4 dni, 1 godzinę temu
Enter Air powiększa flotę o kolejnego boeinga 737-800
Enter Air pozyskał kolejnego boeinga 737-800. Jest to 24. maszyna w barwach Enter Air. Dodatkowy samolot zwiększy możliwości przewozowe w sezonie letnim i pozwoli obsłużyć ruch turystyczny po wygaśnięciu epidemii koronawirusa.
4 dni, 3 godziny temu
Turcja zakazuje lotów międzynarodowych
Turcja ogłosiła wczoraj (27.03) wieczorem zakaz przyjmowania na jej terytorium lotów międzynarodowych. Tureckie lotniska pozostaną na razie otwarte w ograniczonym zakresie dla ruchu krajowego.
4 dni, 18 godzin temu
W uznaniu dla pracowników służby zdrowia
Pilot Magnus Fusion 212 wzbił się dziś (27.03) w niebo nad Węgrami, aby okazać swoje uznanie dla pracowników służby zdrowia walczących o zdrowie i życie pacjentów dotkniętych koronawirusem.
4 dni, 20 godzin temu
Lufthansa nie będzie latać aż do października? To jeden ze scenariuszy
Lufthansa zawiesi swoje połączenia do końca września br. Do takich informacji dotarła "Rzeczpospolita". Przedstawiciele przewoźnika nie chcą potwierdzić potwierdzić tych doniesień.
4 dni, 20 godzin temu
Wizz Air: Loty repatriacyjne z Niemiec do Kijowa
Wizz Air, na wniosek LTH-Baas, międzynarodowego dostawcy usług w zakresie budownictwa oraz napraw statków, wykonała loty repatriacyjne z Niemiec dla obywateli Ukrainy, którzy utknęli za granicą z powodu pandemii COVID-19.
4 dni, 21 godzin temu
Chiny zamykają się na obcokrajowców
Chińska Republika Ludowa zamyka swoje granice dla obcokrajowców. Po tym jak epidemia koronawirusa (COVID-19) została w Państwie Środka względnie opanowana, w kraju ponownie rośnie liczba zakażonych osób – niemal wszystkie u osób podróżujących z innych krajów.
4 dni, 21 godzin temu
Condor zwrócił się o kolejną pomoc publiczną
Condor zwrócił się do rządu o kolejną pomoc publiczną, tym razem w wysokości 200 milionów euro - podaje Reuters.
5 dni temu
Avia Prime zachęca do wspierania branży lotniczej
Avia Prime, grupa lotnicza zajmująca się dostawą obsługi technicznej dla linii lotniczych, apeluje by na wszelkie sposoby pomagać przewoźnikom. Ich przetrwanie jest niezbędne dla funkcjonowania gospodarki oraz zabezpiecza zakładów pracy.
5 dni, 3 godziny temu
LOT raczej nie przejmie Condora. PGL stawia warunki nie do spełnienia
Polska Grupa Lotnicza, która miała przejąć niemieckiego Condora stawiają nowe warunki, które są nie do spełnienia, a przejęcie jest poważnie zagrożone - donosi "Spiegel Online" i dodaje, że najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku.
5 dni, 3 godziny temu
LOT pozbywa się cech przewoźnika państwowego
LOT wydaje się kwintesencją państwowej linii lotniczej. Paradoksalnie jednak polski przewoźnik ma coraz mniej cech właściwych dla firm we władaniu polityków.
5 dni, 21 godzin temu
Drastyczny spadek ruchu w Europie. Wizualizacja
W związku z uziemianiem kolejnych linii lotniczych w związku z epidemią koronawirusa, w ostatnim okresie ruch na europejskim niebie zmniejszył się diametralnie. Eurocontrol zwizualizował te zmiany.
5 dni, 22 godziny temu
Condor prosi o odroczenie spłaty kredytu pomostowego
Condor prosi o dłuższy czasu na spłatę kredytu pomostowego. Jako powód podaje niepewność w wyniku światowego kryzysu epidemii koronawirusa, które objęły również PGL, polski holding i właściciela LOT-u.


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie