×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


3 dni, 17 godzin temu
Virgin Australia oczekuje na dostawę 737 MAX
Virgin Australia potwierdza termin odbioru pierwszego boeinga 737 MAX na październik 2019 roku i nie przewiduje dodatkowych opóźnień. Pierwotny termin dostarczenia nowego typu we wrześniu lub listopadzie tego roku został przesunięty już na początku 2017 roku.
3 dni, 17 godzin temu
Warszawa: W październiku 9 proc. więcej pasażerów
Lotnisko Chopina obsłużyło w październiku około 1,6 mln pasażerów. To o 9,1 proc. więcej niż w analogicznym okresie ub. roku.
3 dni, 17 godzin temu
Bydgoszcz: W październiku prawie 33 tys. pasażerów
Port Lotniczy Bydgoszcz obsłużył w minionym miesiącu 32 931 pasażerów. To o ponad 14 proc. więcej niż w analogicznym okresie ub. roku.
4 dni, 12 godzin temu
Yakutia z zawieszonymi operacjami. Kto wykona zaplanowane loty?
Po poniedziałkowym (05.11) zawieszeniu operacji Yakutia Airlines przez rosyjskie władze lotnicze, linia negocjuje z kilkoma przewoźnikami, aby ci wykonali oni loty w jej zastępstwie.
4 dni, 15 godzin temu
Wypadek B747 Sky Lease Cargo w Kanadzie
Jedyny egzemplarz 747-400F we flocie Sky Lease Cargo zjechał wczoraj (07.11) rano z końca drogi startowej po lądowaniu w porcie lotniczym Halifax Stanfield International (YHZ).
4 dni, 16 godzin temu
Finnair: Nowe kabiny ATR oraz nowa klasa premium
Finnair odnowi całą kabinę swojego samolotu ATR i wprowadzi nową drugą klasę, Premium Economy, w swojej flocie dalekodystansowej. Inwestycje te pokazują zaangażowanie Finnaira w oferowanie klientom wysokiego komfortu podróży i większego wyboru.
4 dni, 17 godzin temu
Wizz Air zakłada niższy zysk
Wizz Air obniżył prognozę zysków za 2018 r. Jako powody podał m.in. letnie zakłócenia w ruchu lotniczym i rosnące ceny paliwa lotniczego.
4 dni, 17 godzin temu
UAC: W ciągu 20 lat potrzeba będzie ponad 40 tysięcy nowych samolotów
UAC szacuje, że zapotrzebowanie na nowe samoloty w latach 2018-2037 sięgnie 43,6 tys. egzemplarzy o wartości ponad 6 bilionów dolarów amerykańskich.
4 dni, 17 godzin temu
Air Astana tworzy własną linię niskokosztową
Air Astana poinformowała, że w pierwszej połowie przyszłego roku uruchomi własną linię niskokosztową, FlyArystan.
5 dni, 9 godzin temu
LOT: "Nasi piloci ćwiczą procedury związane z błędami czujnika kąta natarcia"
PLL LOT zapewnia, że piloci ćwiczą szczegółowo procedury dotyczące usterki związanej z błędnymi odczytami czujnika "kąta natarcia", jaka mogła mieć miejsce podczas rejsu Lion Air. Piloci latający na B737 MAX 8 ćwiczyli tę procedurę także w ostatnim półroczu.
5 dni, 9 godzin temu
Lublin: Prawie 13-proc. spadek w październiku
W październiku br. lubelskie lotnisko obsłużyło 37,7 tys. pasażerów, co stanowi spadek o 12,5 proc. w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.
5 dni, 10 godzin temu
Wrocław: 17-proc. wzrost w październiku
W październiku 2018 r. wrocławskie lotnisko obsłużyło ponad 280 tys. pasażerów, co stanowi ponad 17 proc. wzrostu w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.
5 dni, 12 godzin temu
Szalona Środa w LOT: Przeloty od 249 PLN
Trwa Szalona Środa w LOT - w promocji znajdziemy przeloty do Wielkiej Brytanii, Macedonii oraz na Litwę od 249 PLN w dwie strony. Rezerwacji biletów dokonujemy do północy.
5 dni, 13 godzin temu
Enter Air: DVB Bank SE sfinansuje dwa B737 MAX. Spółka zawiesza ofertę publiczną
Grupa Enter Air podpisała z bankiem DVB dokumentację finansowania dwóch Boeingów 737-8 MAX, których dostawa planowana jest w ciągu najbliższych tygodni.
5 dni, 13 godzin temu
Problemy z ILS-em w Gdańsku. Przez ptaki
Od 21 września br. na gdańskim lotnisku nie działa system ILS drugiej kategorii. Powodem są problemy techniczne, a konkretnie brak osłon na anteny kierunku.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie