NOSTA Logistik otwiera biuro frachtu lotniczego w Warszawie

8 grudnia 2022 11:53
NOSTA Logistik, należąca do Grupy NOSTA, międzynarodowego dostawcy usług TSL, przyspiesza tempo rozwoju i rozszerza zakres usług świadczonych na polskim rynku.
Reklama
Wzmacniając globalną ofertę w zakresie frachtu lotniczego i transportu różnych grup towarów, NOSTA Logistik otworzyła właśnie biuro w Warszawie, co powiększa jej sieć w Polsce o czwartą lokalizację.

- Fracht lotniczy ma kluczowe znaczenie dla międzynarodowego biznesu a tym samym zwiększenia naszej konkurencyjności. W odpowiedzi na wyzwania rynku i potrzeby firm poszukujących możliwości rozwoju na arenie międzynarodowej, rozszerzamy teraz naszą ofertę produktową o usługi spedycji lotniczej - mówi Daniel Głuchowski, Team Leader Air Freight w NOSTA Logistik. „

Do tej pory w Polsce NOSTA z powodzeniem realizowała głównie usługi spedycji drogowej i morskiej. W tym kontekście, jak podkreśla Daniel Głuchowski, otwarcie biura w Warszawie, przy największym terminalu lotniczym cargo w Polsce, odgrywa strategiczną rolę w rozwoju firmy.


Usługi aircargo oferowane przez nowo otwarty oddział uzupełniają kompleksową obsługę klientów, którzy wysyłają drogą lotniczą swoje przesyłki w imporcie i eksporcie, w tym ekspresowe. Oprócz usług spedycyjnych, NOSTA zarządza konsolidacją przesyłek lotniczych, bezpośrednim załadunkiem oraz lotami czarterowymi (częściowymi lub pełnymi czarterami), a także usługami handlingowymi, odprawami celnymi, transportem do/z lotnisk i dostawami door-to-door. Warszawskie biuro NOSTA specjalizuje się w organizacji i realizacji dostaw lotniczych dla różnych grup towarów, w tym niebezpiecznych i pilnych.

W ramach łańcucha dostaw NOSTA realizuje transporty na całym świecie dzięki współpracy z wieloma liniami lotniczymi oraz uznanymi partnerami lokalnymi i międzynarodowymi. Dostawy lotnicze, organizowane przez NOSTA, obejmują wszystkie destynacje świata, a kluczowym kierunkiem są Stany Zjednoczone. W przyszłości warszawskie biuro ma być wspierane przez oddział NOSTA w Bensenville k/Chicago (USA), który korzysta z usług amerykańskiego partnera posiadającego własny magazyn celny. Dzięki rozbudowanej i silnej sieci logistycznej, NOSTA może teraz oferować transport drobnicowy lotniczy i morski do/z Chicago, w tym odprawę celną oraz dostawy do odbiorców w USA i Polsce.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy