Felietony

Felieton: Refleksyjnie o "minicenach"
04 lipca 2010 22:47
Felieton: Refleksyjnie o Rusza najnowsza kampania reklamowa LOT-u i tym samym promocja "krajówki w mini cenach". Charakteryzować ma się ona "wrzuceniem" w system 100 tysięcy biletów w cenach od 79 zł; tak niskie ceny obowiązywać będą oczywiście tylko w przypadku zakupu biletu poprzez witrynę internetową przewoźnika.
Felieton: Zebrało się Wam, LOTku...
30 czerwca 2010 17:12
Felieton: Zebrało się Wam, LOTku... Po czym poznać, że za chwilę popełni gafę? Po tym, że zaczyna otwierać usta; taki oto dowcip krąży w eterze o jednym z kandydatów na prezydenta RP. Choć to lotniczy, a nie agitacyjny portal, to nie mogło mi się to inaczej skojarzyć.
Felieton: Skazani na Wizz Air?
22 marca 2010 22:55
Felieton: Skazani na Wizz Air? Choć od ogłoszenia wyników plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza 2009 minęły ponad dwa tygodnie, mnie nadal intryguje przez siebie stawiane pytanie: Jak to jest, że w kategorii LCC wciąż wygrywa Wizz Air, a Ryanair pozostaje daleko w tyle, poza czołówką? Spokoju mi to nie daje tym bardziej, że w pretensjonalnym tonie zadają mi to samo pytanie także inni obserwatorzy „sceny”. Szukałem odpowiedzi i mam „swoją teorię”.
Felieton: Ile wart głos pasażerów?
07 marca 2010 16:10
Felieton: Ile wart głos pasażerów? Rzecz jasna wygrał Wizz Air. Oczywiście w kategorii, która wzbudza najwięcej emocji (przynajmniej pośród forumowiczów).
Felieton: Bliżej Tatr czy Bałtyku?
08 lutego 2010 21:25
Felieton: Bliżej Tatr czy Bałtyku? Od dawna zapowiadana, obiecywana, wyczekiwana, pewnie też przez niektórych wymarzona – pierwsza baza Ryanaira w Europie Środkowo – Wschodniej. Już jutro Michael O’Leary przetnie wszelkie spekulacje.
Felieton: Dobrze się dzieje...
11 grudnia 2009 21:21
Felieton: Dobrze się dzieje... …w państwie polskim. A konkretyzując: na polskim niebie.
Felieton: Podążać za (nowo) modą
15 listopada 2009 01:58
Felieton: Podążać za (nowo) modą Polskie Linie Lotnicze LOT co jakiś czas, od jakiegoś już czasu, czasem tylko na jakiś czas (takie to nastały czasy), wprowadzają kuszące i inspirujące (do zakupów i podróży) oferty promocyjne. Bywał już ohotLOT, bywa promoLOT.
Felieton: (V)olno (I)dą (P)rzetargi...
29 sierpnia 2009 16:10
Felieton: (V)olno (I)dą (P)rzetargi... Przyznam szczerze, że nigdy nie byłem zwolennikiem faktu, aby bądź co bądź niewielkie Embraery, stały się polskimi „Air Force One”. Z naszego punktu widzenia (pasażera, fanów latania) są to samoloty bardzo przyjazne, wygodne i nowoczesne; jednak blisko 40.
Felieton: 5 lat... zwyczajnie dziękuję
12 sierpnia 2009 00:49
Felieton: 5 lat... zwyczajnie dziękuję Stworzyć felieton, z okazji jubileuszu, to trudne zadanie - a przecież sam sobie je postawiłem już kilka tygodni temu. I choć każdego dnia myślałem „co i jak”, to bynajmniej z każdym dniem nie było łatwiej.
Felieton: Wizz w Krakowie to sci-fi?
21 lipca 2009 01:08
Felieton: Wizz w Krakowie to sci-fi? Właściwie to sam nie wiem, co ma być celem tego felietonu ani jakie ma przynieść skutki. Ba, nawet do końca nie wiem (a właściwie, to za nic w świecie się nie przyznam, że wiem), co jest przyczyną jego powstania.
Felieton: Europosłem być...
10 czerwca 2009 15:16
Felieton: Europosłem być... To będzie rekordowo krótki felieton. Prawie jak fraszka.
Felieton: Wolna Polska, wolne niebo!
04 czerwca 2009 00:04
Felieton: Wolna Polska, wolne niebo! Dwie dekady wolności. Od wielu miesięcy o niczym innym w naszym kraju się nie mówi, jak o rocznicowych obchodach właśnie, związanych z tym radościach, sentymentach.
Felieton: Komisariat niemalże podniebny
02 czerwca 2009 15:25
Felieton: Komisariat niemalże podniebny Okęcie. Największe lotnisko w Polsce, przez które przewija się rocznie około 11 mln osób.
Felieton: Życzymy, życzymy...
13 maja 2009 12:11
Felieton: Życzymy, życzymy... Ta radosna, góralska przyśpiewka, szybko wpadająca w ucho i na długo "brzmiąca w zakamarkach umysłu" idealnie nadaje się do odśpiewania nowemu, już nie pełniącemu obowiązki prezesa, prezesowi. Polskich Linii Lotniczych LOT, rzecz jasna.
Felieton: Licznik bije...
22 kwietnia 2009 01:10
Felieton: Licznik bije... Stan licznika: ponad dziewięćdziesiąt tysięcy wpisów. Forum żyje, a forumowicze aktywnie działają.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama