Rhonen Azoulay nowym dyrektorem sprzedaży Lufthansy na Polskę i Czechy

5 marca 2024 09:00
W styczniu br. nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora generalnego grupy Lufthansy ds. sprzedaży w Polsce i Czechach, René Koinzacka zastąpił Rhonen Azoulay.
Reklama
Rhonen Azoulay urodził się w Ejlacie w Izraelu, a wychowywał w austriackim Wiedniu.Karierę w branży lotniczej rozpoczął w 2008 roku od stanowiska agenta obsługi klienta Austrian Airlines w Wiedniu. Następnie piął się po kolejnych szczeblach kariery w austriackich liniach lotniczych, aż ostatecznie został managerem w Grupie Lufthansa. W przeszłości odpowiadał między innymi za sprzedaż Austriana w Azji i Ameryce Północnej i wyniki całej Grupy Lufthansy w Belgii, pełnił również funkcję eksperta ds. zarządzania klientami Grupy Lufthansa.


W styczniu 2024 r. Rhonen Azoulay przeniósł się do Warszawy, gdzie objął stanowisko Dyrektora Generalnego ds. sprzedaży na Polskę i Czechy Grupy Lufthansa. Na stanowisku zastąpił Rene Koinzacka, który swoją funkcję pełnił od września 2021 roku. W Warszawie Rhonen Azoulay będzie odpowiedzialny za działania handlowe i sprzedażowe wszystkich przewoźników należących do Lufthansa Group (Austrian Airlines, Lufthansy, SWISS, Brussels Airlines i Eurowings).

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy