Koinzack nowym dyrektorem sprzedaży na Polskę i Czechy w Lufthansie

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
06 września 2021 10:59
1 września br. René Koinzack został nowo mianowanym dyrektorem sprzedaży na Polskę i Czechy w Lufthansie. Zastąpił na tym stanowisku Franka Wagnera.
Reklama

Pracując w Warszawie René Koinzack będzie odpowiedzialny za działania handlowe i sprzedażowe wszystkich przewoźników należących do Lufthansa Group (Austrian Airlines, Lufthansy, SWISS, Brussels Airlines i Eurowings), a także za działania sprzedażowe w sektorze B2B United Airlines oraz Air Canada, na obu wymienionych rynkach. Będzie on należał do zespołu, którym kieruje Peter Pullem, Senior Director Sales Central and Eastern Europe, Russia, CIS and Israel, Lufthansa Group.

Koinzack kjarierę rozpoczął w Lufthansa Group w 2003 roku w Londynie i od tego czasu zajmował kierownicze stanowiska w Moskwie, Londynie, a ostatnio w Kijowie. Przez ostatnie sześć lat kierował organizacją sprzedaży na Ukrainie, Białorusi, Kaukazie Południowym i w Turkmenistanie. W tym czasie skupił się na integracji partnerów, rynków, zwiększeniu oferty połączeń Lufthansa Group oraz wzbogaceniu krajobrazu dystrybucji poprzez jednoczesne wprowadzenie na swoich rynkach New Distribution Capabilities (NDC).

Koinzack zastąpi Franka Wagnera, który przez 6 lat pełnił funkcję General Manager Sales Poland i obecnie objął stanowisko General Manager Sales United Kingdom, Ireland and Iceland, Lufthansa Group oraz Petera Pollaka, który przez ostatnie pięć i pół roku zajmował stanowisko General Manager Sales Czech Republic.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama