Alicja Wójcik-Gołębiowska country managerem Ryanair

16 stycznia 2023 08:40
Ryanair ogłosił mianowanie Alicji Wójcik-Gołębiowskiej na stanowisko CEE & Baltics Country Manager. Od stycznia Alicja jest odpowiedzialna za wszystkie działania marketingowe, PR i komunikacyjne w regionie.
Reklama
Wójcik-Gołębiowska ma ponad 15-letnie doświadczenie w komunikacji brandowej oraz korporacyjnej, doradztwie kryzysowym i zarządzaniu kryzysami. Przez ponad 7 lat, zanim dołączyła do Ryanair, pracowała w MSL Polska jako Head of Brand PR, a przez ostatnie 2 lata jako CEE Business Director, nadzorując agencje MSL w Europie Środkowo-Wschodniej, budując świadomość regionalnej obecności MSL i napędzając regionalny biznes. Alicja pracowała dla wielu globalnych korporacji, w tym Procter & Gamble, Pernod Ricard, Coca-Cola, Nestle, Kraft Heinz i Danone.

- Mamy przyjemność powołać Alicję Wójcik-Gołębiowską na stanowisko naszego nowego Country Managera na region CEE & Baltics. Alicja wnosi do tej roli znaczącą znajomość sektora komunikacyjnego oraz bogate doświadczenie wynikające ze współpracy z takimi międzynarodowymi firmami jak Coca-Cola i Procter & Gamble - mówi Chiara Ravara, Head of Sales & Marketing, Ryanair.

- Jestem bardzo podekscytowana dołączeniem do zespołu Ryanair, firmy która jest w pełni zaangażowana w swój wzrost i rozwój w regionie CEE i Bałtyku. Cieszę się, że w mojej nowej roli Country Managera będę napędziać ten wzrost i zwiększać obecność Ryanair w regionie - mówi Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics, obejmującym Polskę, Węgry, Czechy, Słowację, Rumunię, Ukrainę, Bułgarię, Litwę, Łotwę oraz Estonię.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy