Piotr Rotmański nowym prezesem Welcome Airport Services

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
11 sierpnia 2023 10:29
Rada Nadzorcza Welcome Airport Services  powołała Piotra Rotmańskiego do składu zarządu, powierzając mu funkcję prezesa.
Reklama
Piotr Rotmański ukończył studia magisterskie z zakresu nauk politycznych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest również absolwentem studiów podyplomowych, na których pogłębił wiedzę o prawie europejskim oraz strategii i planowaniu biznesu. Z lotnictwem cywilnym jest związany zawodowo od blisko 20 lat. Swoją pracę zaczynał w 2004 roku w Porcie Lotniczym Bydgoszcz jako agent obsługi pasażerskiej, by ostatnie 12 lat pracy na bydgoskim lotnisku pełnić funkcję dyrektora operacyjnego.

Welcome Airport Services jest największym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Spółka aktualnie zatrudnia około 2200 osób w 8 oddziałach na terenie Polski. Jest członkiem IATA Ground Handling Council. Spółka posiada wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia do odpowiedzialnego i profesjonalnego działania. Firma otrzymała prestiżowy certyfikat ISAGO przyznawany przez Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych (IATA).

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy