Chcesz rozwijać karierę jako pilot ACMI? Dołącz do załogi SmartLynx Group

8 stycznia 2023 08:00
Chcesz odkrywać świat i zmieniać go na lepsze? SmartLynx Group, globalnie uznany operator lotów ACMI, czarterowych i cargo poszukuje pilotów airbusa A320, A330 oraz boeinga B737. Nie przegap okazji! Weź udział w naszym roadshow. Spotkaj się z nami osobiście lub online i zrealizuj swoje marzenia!
Reklama
W jaki sposób współpraca z operatorem lotów w formule ACMI może odmienić Twoją karierę?

Uznana marka i praktyki pracy są dla personelu lotniczego coraz ważniejsze. Życie pełne przygód, zero rutyny oraz poczucie misji – to tylko niektóre z cech odróżniających pracę dla operatora lotów w formule ACMI od pracy dla linii lotniczej obsługującej loty komercyjne. Polegająca na świadczeniu usług różnym klientom praca w ramach formuły ACMI nierzadko przywodzi skojarzenia z tajną misją. To bardzo adekwatne porównanie – ta praca wymaga dokładności i bezbłędności, ale jednocześnie jest ekscytująca, wyjątkowa i zapewnia poczucie robienia czegoś ważnego dla świata.

SmartLynx Group to jedna z czołowych europejskich linii lotniczych obsługujących loty w formule ACMI. Współpracujemy z operatorami lotniczymi z całego świata i wkraczamy na nowe rynki pozaeuropejskie wraz z naszą stale powiększającą się flotą samolotów Airbus A320/A330 oraz Boeing 737 MAX 8. Naszym pilotom zapewniamy niezbędne wsparcie i warunki gwarantujące realizację ich celów zawodowych między innymi w postaci coraz to nowych, fantastycznych doświadczeń oraz rozwijających kontaktów z podobnie myślącymi przedstawicielami personelu lotniczego, wykonującymi swoją pracę zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Szanse oraz wsparcie zapewniane przez SmartLynx Group uskrzydlają naszych pilotów i zachęcają ich do nieustannego podnoszenia kwalifikacji.

Bez względu na poziom doświadczenia piloci ACMI mają możliwość wykonywania pracy zapewniającej im niezrównaną elastyczność oraz wyjątkowo bogate możliwości rozwoju, a także mnogość doświadczeń, jakiego nie jest w stanie dostarczyć praca w żadnej innej branży. A wszystko to pod skrzydłami jednego z największych i najbardziej ambitnych graczy na rynku. Praca dla SmartLynx Group to podróż bez granic!


Gotowi rozpocząć pełne przygód życie pilota ACMI? Spotkaj się z nami podczas jednego z naszych wydarzeń:
 • Roadshow online: 9, 12, 16 i 19 stycznia 2023 r.
 • Warszawa – 16 stycznia 2023 r.
 • Katowice – 17 stycznia 2023 r.
 • Kraków – 17 stycznia 2023 r.
Aby wziąć udział w naszych wydarzeniach, należy złożyć wniosek, który znajduje się pod tym linkiem.


Jakie są minimalne wymagania?

Osoby aplikujące na stanowisko kapitana muszą spełnić następujące kryteria:
 • wydana przez kraj członkowski EASA licencja ATPL(A);
 • ważne uprawnienie IR/ME;
 • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie ICAO level 4;
 • wykonanie co najmniej 500 godzin lotów na stanowisku pilota dowódcy.
Osoby aplikujące na stanowisko pierwszego oficera muszą spełnić następujące wymagania:
 • wydana przez kraj członkowski EASA licencja CPL(A) oraz zdanie teoretycznego egzaminu ATPL (licencja liniowa zamrożona);
 • ważne uprawnienie IR/ME;
 • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie ICAO level 4;
 • wykonanie co najmniej 500 godzin lotów uprawniających do ubiegania się o odpowiednie uprawnienie na dany typ.


artykuł sponsorowany
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy