×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Ryanair


Zalety: Lot LUZ-DUB i DUB-LUZ Loty w obie strony bez opóźnień, punktualnie. Niskie ceny biletów. Pomocny personel pokładowy.
Wady: Wysokie ceny cateringu podczas lotu.
8

/10

31/10/2018 08:35,  
Zalety: Brak
Wady: Opóźniony lot Niekomfortowy lot, start - lot - lądowanie Brak możliwości biletu elektronicznego, za brak wydrukowanego biletu 50 euro
2

/10

23/09/2018 22:04,  
Zalety: on time
Wady: not many
8

/10

23/09/2018 17:45,  
Zalety: Lot krajowy, króciutki SZC-WAW-SZC Lot w obydwie strony bez opóxnień, samolot w jedna stronę nowiutki (2 latek) w druga 9 latek. Wszystko OK!
Wady: brak
10

/10

30/08/2018 09:26,  
Zalety: Lot charterowy Poznań - Varna Ryanair Sun. Samolot 3 letni. Tylko 20 minut opóźnienia. Obsługa pokładowa polsko - irlandzka, zawsze "pod ręką". Sympatyczne powitanie przez pilota z informacjami o pogodzie. Do zbyt ciepłego wina steward sam zaproponował doniesienie lodu. W samolocie dość chłodno ale zawsze można przekręcić nawiew. Piloci sprawnie ominęli burzę i bezpiecznie, choć twardo wylądowali.
Wady: Wyjątkowo mała porcja frytek do nuggetsów:-)
10

/10

14/08/2018 18:25,  
Zalety: Brak jakichkolwiek zalet tej przekłamanej tandety
Wady: -Niekompetentny personel, który nie ma pojęcia o niczym - Dodatkowe 7 godzin spędzonych na lotnisku w oczekiwaniu na lot bez jakiejkolwiek informacji ze strony obsługi -Rekompensata za opóźniony o ponad 7 godzin lot w postaci bonu na 'nie więcej niż 5 euro', śmiech na sali - Dodatkowe opóźnienia generowane przez rażącą niekompetencję pracowników - Linia odmówiła zwrotu pieniędzy za bilety, bo 'sytuacja była od nich niezależna' - można było przynajmniej poinformować pasażerów, przeprosić za niedogodności i zorganizować lot zastępczy, żadna filozofia - Tania tandeta, wyłudzająca od ludzi pieniądze za opóźnione loty, zrobią wszystko, by nie zrekompensować niedogodności - Wstyd i hańba lotnictwa
1

/10

04/08/2018 12:02,  
Zalety: zerooo
Wady: Z Tuluzy odwołali lot FR4562 22.07.2018 o 9.40 sms dostałem 21.07.2018 o godz 18.57 pozostawili mnie na 7 dni z małym dzieckiem w obcym kraju bez grosz Euro ze tak powiem nie polecam tej firmy dzieki życzliwości rodaków na obczyznie jakoś przetrwałem nie polecam dno totalne dno ale juz poszły papiery do ULC i do Rzecznika praw szukam wszystkich pasażerów tego lotu ja tego tak nie zostawie nie mam nic do stracenia jak bedze trzeba są jeszcze media pozdrawiam wszystkich forumowiczów i latajcie innymi liniami
1

/10

01/08/2018 19:01,  
Zalety: Brak
Wady: Podróżowałam z niemowlakiem. Klimatyzacja była ustawiona tak , że dzień po podróży oboje skończyliśmy z ostrym przeziębieniem. Na pokładzie ciągle coś sprzedają niczym na bazarach szczekając o tym przez głośniki tak, że dziecko budziło mi się z krzykiem co 15minut. Przewijak w toalecie jest chyba na lalkę. Mimo iż wózek oddałam na płycie lotniska i tam miał być zwrócony po locie to jednak przyjechał dopiero z walizkami po ponad godzine oczekiwania. Nie polecam
1

/10

01/08/2018 07:05,  
Zalety: brak
Wady: Linia lotnicza nie poinformowała o zmianie godziny lotu, pasażerowie dojechali na lotnisko samolot stał na płycie ale nie zostali wpuszczeni mimo, że była taka możliwość. Nie było możliwości dodzwonienia się na infolinie ponieważ w weekendy czynna jest do godziny 18 i nie ma z firma żadnego kontaktu. Na samym lotnisku (Modlin-Warszawa) nie ma nikogo z firmy ryanair aby zgłosić się po pomoc. Jak w końcu udało się skontaktować z firmą (siedziba na drugim końcu polski) kobieta po drugiej stronie słuchawki upierała się iż mail został do pasażera wysłany i na dodatek że pasażer potwierdził otrzymanie informacje co nie miało miejsca. Pasażer żadnej informacji o zmianach nie otrzymał. Nikomu nie polecam korzystania z usług tej firmy. Źle traktują klientów jeśli jest z nimi już kontakt.
1

/10

23/06/2018 20:52,  
Zalety: Brak
Wady: Zatrudniają wybitnie mało inteligentny personel i na ziemi i w powietrzu. Stosują dużo nieprzyjaznych pasażerom praktyk, które mają doprowadzić do nieświadomego zapłacenia za dodatkową usługę. Za wszystko kasują dodatkowo. Na pokładzie beznadziejne wpychanie niepotrzebnych produktów. Beznadziejna muzyka - fanfary w przypadku przylecenia przed czasem. Nie da się dopłacić za niepuszczanie tej muzyczki. Dobrze, że ostatnio często mają opóźnienia, to nie puszczają tej muzyczki. Jeżeli jest alternatywna linia lotnicza na trasie to warto nie lecieć ryanair tylko czymkolwiek innym. Tylko wizzair może się z nimi równać w negatywach.
1

/10

07/06/2018 22:10,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Ryanair i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie