×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Ryanair


Zalety: samlot lata
Wady: niezrozumiała nieludzka, nastawiona na zysk polityka bagazowa. Oszukańcza polityka sprzedaży biletów! Uwaga pomimo ze miałem rachunek na 1500zł z karty ściągneli mi ponad 1700 !! Dlaczego ? bo sprzedawali mi w PLN a ściągneli sobie EUR po kursie banku. W 6 godzinnym locie siedzenia sie nie rokładają !!! Ludzie , przeciez my nie jesteśmy jakims bydłem, choć i jemu należy się humanitarne traktowanie. Priority check to komedia do oporu. w moim locie wykupilo go z 95% pasażeów - czyli w zasadzie nikt go nie miał a wszyscy zapłacili. Ogólnie to polecam tę linię UNIKAĆ !!! Tego rodzaju biznes jest szkodliwy dla zdrowia i wypoczynku. Współczuję pasażerom i pracownikom.
2

/10

5 dni, 15 godzin temu,  
 - Profil
Zalety: "szybko sprzedają bilety i jeszcze szybciej przyjmują przelewy zazwyczaj od większej ilości pasażerów niż mogą zabrać na pokład" - napisane z ironią, ale prawdziwe...
Wady: RYANAIR z góry ukierunkowany jest na oszukanie pasażera, stały punkt okradania pasażerów to pobieranie opłaty na lotnisku aktualnie 760 PLN za poprawienie literówki w karcie pokładowej w imieniu lub nazwisku. Wystarczy, że wpiszesz źle 3 litery i już musisz zapłacić na lotnisku 760 PLN za zmianę w karcie pokładowej przed odlotem bo inaczej nie polecisz. Nie ważne, że możesz nie mieć akurat na lotnisku tych 760 PLN, nie lecisz i koniec, co bezsprzecznie łamie podstawowe prawa konsumenta --- JESZCZE RAZ ODRADZAM LATANIE RYANAIR - lepiej dopłacić i lecieć normalną linią szanującą swoich klientów. Zresztą czego wymagać od linii i zarządu takiej linii, która nawet swoich pracowników nie potrafi szanować. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa - reszta się nie liczy...
1

/10

18/10/2019 17:21,  
Zalety: Przystępne ceny biletów, dobre samoloty, wiele kierunków połączeń lotniczych.
Wady: Brak znajomości języka polskiego przez pracowników firmy. Na wakacje leciałem czarterem Ryanair Sun. Na pokładzie samolotu stewardesa naliczyła mi podwójną opłatę za złożone zamówienie, które płaciłem kartą bez autoryzacji. Po przelocie złożyłem reklamację za pośrednictwem email. Reklamacja nie została przyjęta ponieważ napisana była w języku polskim. W zestawie 14 języków w których można złożyć reklamację w Ryanair nie ma języka polskiego. Bilet kupowałem w Polsce, płacąc w PLN, czy jest to zgodne z prawem aby Ryanair nie respektował polskiego języka działają na terytorium RP? Chyba zapytam UOKiK.
1

/10

03/10/2019 20:45,  
Zalety: Po tym wszystkim uważam że brak jest zalet linii lotniczych ryanair
Wady: Oszustwo, brak profesjonalizmu, zniszczyli walizkę podróżną a po zgłoszeniu tego na lotnisku wystawili lipny świstek który nic nie warty ponieważ nie można nawet nim się podeprzeć przy wypisaniu reklamacji fałszywe dane. Szkoda słów, uważam że linie tak traktujące ludzi powinny przestać działać. ?
1

/10

14/09/2019 12:44,  
Zalety: ...
Wady: Trasa Rzym Ciampino - Warszawa-Modlin 15 lutego 2019. Załoga nie poinformowała pasażerów o przywróceniu kontroli paszportowej na granicach w Polsce ze względu na międzynarodową konferencję na temat pokoju na Bliskim Wschodzie. Z tego powodu po wyjściu z samolotu pasażerowie stali w ogromnej kolejce do kontroli (wielu na zewnątrz bo zabrakło miejsca w terminalu), zdezorientowani co się dzieje. Dopiero niektórzy polscy pasażerowie sami sobie przypomnieli o co chodzi i ogłosili wszem i wobec o co chodzi. A wystarczyłaby krótka informacja.
3

/10

18/02/2019 08:29,  
Zalety: Żadnych
Wady: Ignorują pasażerów.. Taka linia nie powinna istnieć!
1

/10

19/01/2019 16:17,  
Zalety: Lot LUZ-DUB i DUB-LUZ Loty w obie strony bez opóźnień, punktualnie. Niskie ceny biletów. Pomocny personel pokładowy.
Wady: Wysokie ceny cateringu podczas lotu.
8

/10

31/10/2018 08:35,  
Zalety: Brak
Wady: Opóźniony lot Niekomfortowy lot, start - lot - lądowanie Brak możliwości biletu elektronicznego, za brak wydrukowanego biletu 50 euro
2

/10

23/09/2018 22:04,  
Zalety: on time
Wady: not many
8

/10

23/09/2018 17:45,  
Zalety: Lot krajowy, króciutki SZC-WAW-SZC Lot w obydwie strony bez opóxnień, samolot w jedna stronę nowiutki (2 latek) w druga 9 latek. Wszystko OK!
Wady: brak
10

/10

30/08/2018 09:26,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Ryanair i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie