Opinie o linii lotniczej Ryanair

wiktor2992 06/04/2020 22:12   
wiktor2992 - Profil wiktor2992
4 Zalety: Tanie bilety, brak opóżnień.

Wady: Mało miejsca na nogi, mały asortyment i twarde lądowania.
TADEUSZ2000 23/03/2020 12:20   
TADEUSZ2000 - Profil TADEUSZ2000
1 Zalety: Tanie bilety

Wady: Niemiły personel naziemny i pokładowy, mało miejsca na nogi, głośna kabina.
zaniepokojona1 25/02/2020 15:40   
zaniepokojona1 - Profil zaniepokojona1
1 Zalety: nie widzę

Wady: Oprócz niskiego standardu, starych samolotów i okropnej polityki bagażowej, ta linia odepchnęła mnie na zawsze. Na początku lutego kupiłam bilety do Mediolanu, w momencie kiedy coronavirus szaleje w tym mieście, obiekty publiczne są zamknięte, szaleje panika, półki sklepowe świecą pustkami - pisze do Ryanair z zapytaniem czy anulują mi bilet, bo boję się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo i rezygnuje z lotu. Dostałam odpowiedź, że oni nie widzą problemu, wszystkie loty odbędą się wg planu. Na zapytanie czy w sytuacji epidemiologicznej i zbliżającej się pandemii, osoby decyzyjne będą odstępować od swojego standardowego regulaminu. Dostałam obcasową odpowiedź, że nie zmienią swojego stanowiska. Od wielu innych pasażerów czytałam, że nawet ich ubezpieczone bilety nic nie pomogły. Scenariusz może być taki, że polecimy tam, ale już nie wrócimy do kraju przez kwarantannę. W okresie #coronavirusa nie kupujcie biletów od tej linii lotniczej, lepiej kupić od zaufanej, która w sytuacji epidemii anuluje loty osobom, które boją się o zdrowie. Ja zdecydowanie nie chce mieć już nigdy do czynienia z Ryanair.
godare 16/02/2020 22:52   
godare - Profil godare
2 Zalety: samlot lata

Wady: niezrozumiała nieludzka, nastawiona na zysk polityka bagazowa. Oszukańcza polityka sprzedaży biletów! Uwaga pomimo ze miałem rachunek na 1500zł z karty ściągneli mi ponad 1700 !! Dlaczego ? bo sprzedawali mi w PLN a ściągneli sobie EUR po kursie banku. W 6 godzinnym locie siedzenia sie nie rokładają !!! Ludzie , przeciez my nie jesteśmy jakims bydłem, choć i jemu należy się humanitarne traktowanie. Priority check to komedia do oporu. w moim locie wykupilo go z 95% pasażeów - czyli w zasadzie nikt go nie miał a wszyscy zapłacili. Ogólnie to polecam tę linię UNIKAĆ !!! Tego rodzaju biznes jest szkodliwy dla zdrowia i wypoczynku. Współczuję pasażerom i pracownikom.
18/10/2019 17:21   
 - Profil
1 Zalety: "szybko sprzedają bilety i jeszcze szybciej przyjmują przelewy zazwyczaj od większej ilości pasażerów niż mogą zabrać na pokład" - napisane z ironią, ale prawdziwe...

Wady: RYANAIR z góry ukierunkowany jest na oszukanie pasażera, stały punkt okradania pasażerów to pobieranie opłaty na lotnisku aktualnie 760 PLN za poprawienie literówki w karcie pokładowej w imieniu lub nazwisku. Wystarczy, że wpiszesz źle 3 litery i już musisz zapłacić na lotnisku 760 PLN za zmianę w karcie pokładowej przed odlotem bo inaczej nie polecisz. Nie ważne, że możesz nie mieć akurat na lotnisku tych 760 PLN, nie lecisz i koniec, co bezsprzecznie łamie podstawowe prawa konsumenta --- JESZCZE RAZ ODRADZAM LATANIE RYANAIR - lepiej dopłacić i lecieć normalną linią szanującą swoich klientów. Zresztą czego wymagać od linii i zarządu takiej linii, która nawet swoich pracowników nie potrafi szanować. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa - reszta się nie liczy...
walwil 03/10/2019 20:45   
walwil - Profil walwil
1 Zalety: Przystępne ceny biletów, dobre samoloty, wiele kierunków połączeń lotniczych.

Wady: Brak znajomości języka polskiego przez pracowników firmy. Na wakacje leciałem czarterem Ryanair Sun. Na pokładzie samolotu stewardesa naliczyła mi podwójną opłatę za złożone zamówienie, które płaciłem kartą bez autoryzacji. Po przelocie złożyłem reklamację za pośrednictwem email. Reklamacja nie została przyjęta ponieważ napisana była w języku polskim. W zestawie 14 języków w których można złożyć reklamację w Ryanair nie ma języka polskiego. Bilet kupowałem w Polsce, płacąc w PLN, czy jest to zgodne z prawem aby Ryanair nie respektował polskiego języka działają na terytorium RP? Chyba zapytam UOKiK.
LEVY 14/09/2019 12:44   
LEVY - Profil LEVY
1 Zalety: Po tym wszystkim uważam że brak jest zalet linii lotniczych ryanair

Wady: Oszustwo, brak profesjonalizmu, zniszczyli walizkę podróżną a po zgłoszeniu tego na lotnisku wystawili lipny świstek który nic nie warty ponieważ nie można nawet nim się podeprzeć przy wypisaniu reklamacji fałszywe dane. Szkoda słów, uważam że linie tak traktujące ludzi powinny przestać działać. ?
masaj 18/02/2019 08:29   
masaj - Profil masaj
3 Zalety: ...

Wady: Trasa Rzym Ciampino - Warszawa-Modlin 15 lutego 2019. Załoga nie poinformowała pasażerów o przywróceniu kontroli paszportowej na granicach w Polsce ze względu na międzynarodową konferencję na temat pokoju na Bliskim Wschodzie. Z tego powodu po wyjściu z samolotu pasażerowie stali w ogromnej kolejce do kontroli (wielu na zewnątrz bo zabrakło miejsca w terminalu), zdezorientowani co się dzieje. Dopiero niektórzy polscy pasażerowie sami sobie przypomnieli o co chodzi i ogłosili wszem i wobec o co chodzi. A wystarczyłaby krótka informacja.
Arianna 19/01/2019 16:17   
Arianna - Profil Arianna
1 Zalety: Żadnych

Wady: Ignorują pasażerów.. Taka linia nie powinna istnieć!
dizzylizzy 31/10/2018 08:35   
dizzylizzy - Profil dizzylizzy
8 Zalety: Lot LUZ-DUB i DUB-LUZ Loty w obie strony bez opóźnień, punktualnie. Niskie ceny biletów. Pomocny personel pokładowy.

Wady: Wysokie ceny cateringu podczas lotu.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama