×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Ryanair


Zalety: Lot LUZ-DUB i DUB-LUZ Loty w obie strony bez opóźnień, punktualnie. Niskie ceny biletów. Pomocny personel pokładowy.
Wady: Wysokie ceny cateringu podczas lotu.
8

/10

31/10/2018 08:35,  
Zalety: Brak
Wady: Opóźniony lot Niekomfortowy lot, start - lot - lądowanie Brak możliwości biletu elektronicznego, za brak wydrukowanego biletu 50 euro
2

/10

23/09/2018 22:04,  
Zalety: on time
Wady: not many
8

/10

23/09/2018 17:45,  
Zalety: Lot krajowy, króciutki SZC-WAW-SZC Lot w obydwie strony bez opóxnień, samolot w jedna stronę nowiutki (2 latek) w druga 9 latek. Wszystko OK!
Wady: brak
10

/10

30/08/2018 09:26,  
Zalety: Brak
Wady: Moja wypowiedź będzie bardzo wulgarna. Ta firma to najgorsze kurwy i szmaty!!! Pierdolone cwele wykorzystują swoich klientów i oszukują bo klient często nie ma innej opcji i MUSI z ich oszustw korzystać. Wczoraj wieczorem kupowałam bilet dla mojej mamy. Cena biletu w jedna stronę była 39zl -zrobilam wielkie oczy i się ucieszyłam. Kiedy doszłam do płatności 2x odrzuciło płatność a przy 3 próbie była informacja że płatność nie pobrana mam raz jeszcze wybrać lot. To się stało już nie poraz pierwszy i pewno wielu z nas mogło by to potwierdzić. Wybieram ten sam lot po raz drugi a te kurwy zmieniają cenę biletu na 81zl!!! Na chuja tak oszukujecie smary!! Mam nadzieję że już niedługo będą inne linie lotnicze nawet drozsze z których będzie można korzystać w zamian za wasze jebane machlojki!!!
1

/10

20/08/2018 09:22,  
Zalety: Lot charterowy Poznań - Varna Ryanair Sun. Samolot 3 letni. Tylko 20 minut opóźnienia. Obsługa pokładowa polsko - irlandzka, zawsze "pod ręką". Sympatyczne powitanie przez pilota z informacjami o pogodzie. Do zbyt ciepłego wina steward sam zaproponował doniesienie lodu. W samolocie dość chłodno ale zawsze można przekręcić nawiew. Piloci sprawnie ominęli burzę i bezpiecznie, choć twardo wylądowali.
Wady: Wyjątkowo mała porcja frytek do nuggetsów:-)
10

/10

14/08/2018 18:25,  
Zalety: Brak jakichkolwiek zalet tej przekłamanej tandety
Wady: -Niekompetentny personel, który nie ma pojęcia o niczym - Dodatkowe 7 godzin spędzonych na lotnisku w oczekiwaniu na lot bez jakiejkolwiek informacji ze strony obsługi -Rekompensata za opóźniony o ponad 7 godzin lot w postaci bonu na 'nie więcej niż 5 euro', śmiech na sali - Dodatkowe opóźnienia generowane przez rażącą niekompetencję pracowników - Linia odmówiła zwrotu pieniędzy za bilety, bo 'sytuacja była od nich niezależna' - można było przynajmniej poinformować pasażerów, przeprosić za niedogodności i zorganizować lot zastępczy, żadna filozofia - Tania tandeta, wyłudzająca od ludzi pieniądze za opóźnione loty, zrobią wszystko, by nie zrekompensować niedogodności - Wstyd i hańba lotnictwa
1

/10

04/08/2018 12:02,  
Zalety: zerooo
Wady: Z Tuluzy odwołali lot FR4562 22.07.2018 o 9.40 sms dostałem 21.07.2018 o godz 18.57 pozostawili mnie na 7 dni z małym dzieckiem w obcym kraju bez grosz Euro ze tak powiem nie polecam tej firmy dzieki życzliwości rodaków na obczyznie jakoś przetrwałem nie polecam dno totalne dno ale juz poszły papiery do ULC i do Rzecznika praw szukam wszystkich pasażerów tego lotu ja tego tak nie zostawie nie mam nic do stracenia jak bedze trzeba są jeszcze media pozdrawiam wszystkich forumowiczów i latajcie innymi liniami
1

/10

01/08/2018 19:01,  
Zalety: Brak
Wady: Podróżowałam z niemowlakiem. Klimatyzacja była ustawiona tak , że dzień po podróży oboje skończyliśmy z ostrym przeziębieniem. Na pokładzie ciągle coś sprzedają niczym na bazarach szczekając o tym przez głośniki tak, że dziecko budziło mi się z krzykiem co 15minut. Przewijak w toalecie jest chyba na lalkę. Mimo iż wózek oddałam na płycie lotniska i tam miał być zwrócony po locie to jednak przyjechał dopiero z walizkami po ponad godzine oczekiwania. Nie polecam
1

/10

01/08/2018 07:05,  
Zalety: brak
Wady: Linia lotnicza nie poinformowała o zmianie godziny lotu, pasażerowie dojechali na lotnisko samolot stał na płycie ale nie zostali wpuszczeni mimo, że była taka możliwość. Nie było możliwości dodzwonienia się na infolinie ponieważ w weekendy czynna jest do godziny 18 i nie ma z firma żadnego kontaktu. Na samym lotnisku (Modlin-Warszawa) nie ma nikogo z firmy ryanair aby zgłosić się po pomoc. Jak w końcu udało się skontaktować z firmą (siedziba na drugim końcu polski) kobieta po drugiej stronie słuchawki upierała się iż mail został do pasażera wysłany i na dodatek że pasażer potwierdził otrzymanie informacje co nie miało miejsca. Pasażer żadnej informacji o zmianach nie otrzymał. Nikomu nie polecam korzystania z usług tej firmy. Źle traktują klientów jeśli jest z nimi już kontakt.
1

/10

23/06/2018 20:52,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Ryanair i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie