Ryanair przywróci cztery trasy z Modlina

6 marca 2024 08:50
Z systemu rezerwacyjnego wynika, że irlandzki niskobudżetowy przewoźnik przywróci cztery połączenia z Modlina pomimo trwającego sporu z władzami lotniska i zapowiadanych cięć.
Reklama

Na początku stycznia pisaliśmy, że Ryanair zdecydował się na przywrócenie lotów z lotniska Warszawa-Modlin do Bolonii, Neapolu oraz Liverpoolu. Tym razem w systemie rezerwacyjnym pojawiły się kolejne trasy – do Rygi, Helsinek, Manchesteru oraz Edynburga.


Jako pierwsze wznowione zostanie połączenie do Helsinek. Pierwszy lot do stolicy Finlandii odbędzie się 6 kwietnia. Rejsy będą wykonywane trzy razy w tygodniu w każdy wtorek, sobotę oraz niedzielę. Drugim przywróconym kierunkiem będzie Ryga. Pierwszy rejs do stolicy Łotwy zaplanowany jest na 15 kwietnia br. Loty z Modlina do Rygi będą realizowane trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki oraz niedziele. Następnego dnia do siatki połączeń irlandzkiego przewoźnika powróci trasa z Modlina do Edynburga. Rejsy będą się odbywały we wtorki, środy oraz czwartki. Jako ostatnia wznowiona zostanie trasa do Manchesteru. Tak jak w przypadku trzech pozostałych miast, loty będą realizowane trzy razy w tygodniu – w środy, piątki oraz niedziele. Warto zaznaczyć, że będzie to jedyne bezpośrednie połączenie lotnicze pomiędzy stolicami Polski i Szkocji.


Irlandzki niskobudżetowy przewoźnik postanowił również zawiesić połączenia z Lotniska Chopina do Bolonii, Liverpoolu oraz Neapolu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy