Czarterowe nowości. W ofercie Kolumbia, Indie oraz Filipiny

23 lutego 2024 08:30
1 komentarz
W najbliższym sezonie zimowym pasażerów z Polski czekają kolejne nowe trasy czarterowe. Będzie można polecieć do Kolumbii, Indii oraz Filipin.
Reklama
Wszystkie te kierunki znajdują się w ofercie biura podróży Rainbow i będą oferowane polskim turystom w okresie zimowym. Bezpośrednie loty realizowane będą do Cartageny w Kolumbii, Goa w Indiach oraz Cebu na Filipinach.

Jako pierwsze wystartują loty do Ameryki Południowej. Pasażerowie udadzą się tam z warszawskiego Lotniska Chopina od 2 listopada. Loty realizowane będą raz w tygodniu przez hiszpańską linię Plus Ultra.

- W Kolumbii co prawda byliśmy już wcześniej obecni oferując kilka bardzo dobrych objazdówek, ale do tej pory realizowanych na niezbyt dużych blokach w samolotach rejsowych. Postanowiliśmy bardzo mocno rozbudować ofertę, wzbogacając ją o więcej programów zwiedzania, ale przede wszystkim o ofertę pobytową w najpiękniejszym regionie Kolumbii - jej karaibskiej części z kolonialną Cartageną de Indias. Pasażerów zabierzemy tam na pokładzie Airbusa hiszpańskiej linii lotniczej Plus Ultra, z którą z powodzeniem realizujemy już połączenia na Margaritę i na Kubę. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i na kolejny sezon wprowadzimy kilka nowych udogodnień, które jeszcze bardziej wpłyną na komfort lotu. Pierwszą znaczącą i potwierdzoną już zmianą jest inny typ Airbusa, w którym układ foteli 3-3-3 będzie zastąpiony wygodniejszym układem 2-4-2, z szerszymi o 5 cm siedzeniami i większymi odstępami

- powiedział Maciej Szczechura, Prezes Zarządu Rainbow.

Do Indii polecieć można będzie z Warszawy oraz Katowic. W obu przypadkach przewoźnikiem będzie Enter Air, a podczas lotów zostanie wykonane techniczne międzylądowanie na dotankowanie samolotu. Przeloty wykonywane będą co półtora tygodnia, tak aby umożliwić pobyty 10 oraz 11 dniowe.

Ostatnią z nowości są Filipiny. Bezpośrednie loty z Warszawy rozpoczną się 20 grudnia i będą realizowane co dwa tygodnie. Do Cebu będzie można udać się na pokładzie dreamlinera linii LOT.


Pakiety wypoczynkowe trafiły już do sprzedaży. Z dużym prawdopodobieństwem, podobnie jak w przypadku innych kierunków, będzie istniała możliwość zakupu samego przelotu czarterowego bez zagwarantowanego noclegu.

Ostatnie komentarze

krzysiekl 2024-02-23 10:36   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Cebu to ciekawa opcja.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy