Dlaczego warto zaplanować zakupy na lotniskach?

16 marca 2018 09:19
Częste podróże i konieczność pakowania się to dla wielu kobiet prawdziwa udręka. Jak poradzić sobie w sytuacji, gdyż ogranicza nas wielkość bagażu podręcznego a czeka nas wiele ważnych spotkań, na których musimy się nienagannie prezentować?
Reklama
Idealnie w takich sytuacjach sprawdzą się kompaktowe zestawy do makijażu, które zawierają podstawowe produkty pozwalające na zamaskowanie zmęczenia oraz niedoskonałości cery. Wśród zestawów dostępnych na rynku największym powodzeniem cieszą się takie składające się z produktów dedykowanych wybranej kategorii makijażu. Wówczas w niewielkim pudełeczku możemy znaleźć cienie do powiek, ciemną kredkę do oczu lub brwi oraz tusz do rzęs.Natomiast zestawy zawierające kredkę, kilka odcieni pomadek i błyszczyków doskonale sprawdzą się wśród wielbicielek podkreślonych ust. Najbardziej wymagające pasażerki znajdą również rozbudowane zestawy, które nie zajmą więcej miejsca niż przeciętny portfel.


Podczas podróży bowiem, najważniejsze są sprytne rozwiązania, pozwalające na oszczędność miejsca, ale również czasu. Bardzo dobrym rozwiązaniem oszczędzającym czas są również zakupy robione w sklepach Duty Free na lotniskach. Wyselekcjonowane marki oraz bogata oferta kosmetyków dostępna w sklepach Baltona pozwala na wybranie dla siebie lub ukochanej niepowtarzalnego prezentu, niedostępnego w zwykłych sklepach. Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Baltona.

materiał sponsorowany
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy