Miles&More oferuje status match dla klientów SAS

8 czerwca 2024 09:30
Program lojalnościowy Miles&More, którego członkiem jest również LOT, zaoferował status match dla lojalistów skandynawskich linii lotniczych SAS. Ma to związek z planowanym przejściem przewoźnika do SkyTeam.
Reklama
Oferta jest skierowana wyłącznie do statusowych członków programu SAS-u Eurobonus, którzy wkrótce staną przed ważną decyzją co do swojej dalszej strategii lojalnościowej. Od 1 września skandynawski przewoźnik stanie się bowiem członkiem konkurencyjnego sojuszu SkyTeam, a zatem uczestnicy jego programu stracą dotychczasowe przywileje statusowe w ramach Star Alliance.

Status match oznacza najogólniej wyrównanie statusów oferowane często podróżującym klientom, którzy posiadają wysoki status w programach lojalnościowych u konkurencji. Z propozycji Miles&More mogą skorzystać posiadacze wszystkich statusów w ramach Eurobonus. Członkowie programu SAS o statusie Silver mogą otrzymać status Frequent Traveller (Star Alliance Silver), natomiast klienci o statusach Gold, Diamond i Pandion odpowiednio status Senator (Star Alliance Gold). W ramach oferty nie ma możliwości uzyskania najwyższego statusu w Miles&More czyli HON Circle.


Aby skorzystać ze status match należy wypełnić formularz dostępny na stronie Miles&More. Oferta jest ważna do 30 września br.

Po akceptacji wniosku członkowie Eurobonus otrzymają status ważny do 28 lutego 2025 roku, a zarazem bardzo łatwą możliwość jego przedłużenia na kolejny rok. W tym celu wystarczy zarezerwować i odbyć dwa loty (dla statusu FTL) lub sześć rejsów (dla statusu Senator) w terminie do 30 listopada br. Przeloty muszą być zrealizowane na pokładach samolotów Grupy Lufthansy, LOT-u, Luxair lub Croatia Airlines. W promocji na przedłużenia statusu nie będą uwzględniane loty innymi liniami z sojuszu Star Alliance. Po spełnieniu tego warunku status zostanie wydłużony na kolejny rok - do 20 lutego 2026 roku.

Klienci, którzy uzyskają status w ramach tej oferty będą mogli skorzystać z wszystkich przywilejów statusowych z wyjątkiem możliwości uzyskania kredytu milowego oraz eVoucherów służących do upgrade'ów klasy podróży.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy