Miles&More: Koniec darmowych zmian w biletach

17 sierpnia 2023 16:03
Program Miles&More przywrócił od wczoraj (16.08) standardową politykę w zakresie modyfikacji biletów wystawionych za mile. Od czasów pandemii zmiany te były bezpłatne.
Reklama
Rezygnacja z pobierania opłat za zmianę, a wcześniej także anulowanie rezerwacji dokonanych z wykorzystaniem zgromadzonych w programie mil były elementem elastycznej polityki dostosowanej do specyficznych okoliczności podróżowania w okresie pandemii. Obecnie zatem powrócono do standardowych rozwiązań w tym zakresie sprzed 2020 roku.

Zgodnie z regułami programu za każdą zmianę biletu pobierana będzie odtąd opłata w wysokości 50 EUR lub w kwocie zbliżonej w lokalnych walutach naliczana od każdego pasażera. W przypadku polskiego biura rezerwacyjnego Miles&More jest to obecnie 200 PLN. Zarazem warto pamiętać, że możliwość modyfikacji dotyczy wyłącznie daty podróży, a nie jej trasy. W takiej sytuacji konieczne jest anulowanie rezerwacji (również za tą samą opłatą), a następnie dokonanie nowej.

Tak jak dotychczas nie ma możliwości zmiany i zwrotu biletów wystawionych za mile w ramach dostępnych w programie cyklicznych akcji promocyjnych, np. "Najmilszych Poniedziałków" LOT-u czy "Okazji milowych".Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy