Programy lojalnościowe

Wraca poniedziałkowa promocja milowa LOT-u
15 czerwca 2020 12:03
Wraca poniedziałkowa promocja milowa LOT-u Po przerwie spowodowanej zawieszeniem lotów rozkładowych Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły nową edycję promocji milowych. W jej ramach można skorzystać z obniżonych stawek na wybranych rejsach krajowych.
Miles&More przedłuża statusy lojalnym pasażerom
18 maja 2020 09:22
Miles&More przedłuża statusy lojalnym pasażerom Członkowie Miles&More mogą liczyć na automatyczne przedłużenie ich statusów lojalnościowych w programie. Dotyczy to jednak tylko tych osób, którym status wygasa w przyszłym roku.
Co stanie się z milami w razie bankructwa linii lotniczej?
04 maja 2020 10:30
Co stanie się z milami w razie bankructwa linii lotniczej? Bezprecedensowe zawieszenie lotów wskutek trwającej pandemii wywołuje coraz większe obawy o możliwość przetrwania wielu linii lotniczych na rynku. W tym kontekście pojawia się także pytanie o przyszłość zgromadzonych w ich programach mil.
Flying Blue przedłuży statusy lojalnym pasażerom
16 kwietnia 2020 09:10
Flying Blue przedłuży statusy lojalnym pasażerom Program Flying Blue ogłosił, że wszystkim uczestnikom automatycznie przedłuży o rok posiadane aktualnie statusy lojalnościowe. Do dobra wiadomość dla osób często podróżujących rejsami Air France, KLM i innych linii z sojuszu Sky Team.
Turkish Airlines przedłuża ważność statusów lojalnościowych
09 kwietnia 2020 09:29
Turkish Airlines przedłuża ważność statusów lojalnościowych Turkish Airlines poinformował uczestników swojego programu Miles&Smiles o przedłużeniu o pół roku ważności wszystkich statusów lojalnościowych. Jest to reakcja na bieżącą sytuację na rynku przewozów pasażerskich.
Hilton automatycznie przedłuża statusy lojalnym klientom
26 marca 2020 09:23
Hilton automatycznie przedłuża statusy lojalnym klientom W związku ogólnoświatowym paraliżem transportu lotniczego i podróży sieć hotelowa Hilton ogłosiła, że jej wszyscy lojalni klienci zachowają bez zmian swoje dotychczasowe przywileje.
IHG Rewards Club obniża wymogi kwalifikacyjne dla stałych klientów
17 marca 2020 09:56
IHG Rewards Club obniża wymogi kwalifikacyjne dla stałych klientów Kryzys wywołany pandemią koronawirusa uderza nie tylko w linie lotnicze, ale także sieci hotelowe. Wraz z narastającymi z dnia na dzień ograniczeniami w podróżowaniu stają one w obliczu konieczności modyfikacji zasad programów lojalnościowych.
LOT: Taniej za mile do Bejrutu, Chicago i Nur-Sułtan
09 marca 2020 13:00
LOT: Taniej za mile do Bejrutu, Chicago i Nur-Sułtan W pierwszej marcowej edycji promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT polecimy za mniejszą liczbę mil do Chicago, Nur-Sułtan i Bejrutu oraz na wybranych trasach europejskich i krajowych.
Miles&More: Likwidacja biletów Fly Smart
04 marca 2020 10:22
Miles&More: Likwidacja biletów Fly Smart Program Miles&More ogłosił kolejną niekorzystną zmianę. Tym razem z oferty wycofane zostaną bilety typu Fly Smart pozwalające na rezerwację przelotów z krótkim wyprzedzeniem za niższą od standardowej stawkę milową.
Flying Blue: Taniej za mile do Brazylii, Ekwadoru i Gujany Francuskiej
02 marca 2020 10:03
Flying Blue: Taniej za mile do Brazylii, Ekwadoru i Gujany Francuskiej W lutowej odsłonie promocji milowej Air France i KLM polecimy taniej do Brazylii, Ekwadoru, Gujany Francuskiej i USA. Zniżki sięgają 50 proc. standardowych stawek.
LOT: Taniej za mile do Japonii, Kazachstanu i USA
24 lutego 2020 11:31
LOT: Taniej za mile do Japonii, Kazachstanu i USA W nowej edycji promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT polecimy za mniejszą liczbę mil do Chicago, Nur-Sułtan i Tokio oraz na wybranych trasach europejskich.
LOT: Taniej za mile do Ameryki Północnej i Azji
10 lutego 2020 15:10
LOT: Taniej za mile do Ameryki Północnej i Azji W kolejnej edycji promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT polecimy za mniejszą liczbę mil do USA, Kanady i Azji, a także na wybranych trasach europejskich.
Flying Blue: Lutowa promocja milowa, loty do 50 proc. taniej
01 lutego 2020 10:34
Flying Blue: Lutowa promocja milowa, loty do 50 proc. taniej W lutowej odsłonie promocji milowej Air France i KLM polecimy taniej m.in. do Kanady, Meksyku, USA i na Madagaskar. Zniżki sięgają 50 proc. standardowych stawek.
Star Alliance ogranicza dostęp do niektórych poczekalni biznesowych
31 stycznia 2020 15:56
Star Alliance ogranicza dostęp do niektórych poczekalni biznesowych Star Alliance zmienia zasady dostępu do poczekalni biznesowych dla klientów linii zrzeszonych w sojuszu. Posiadacze złotych kart nie będą już mieli zagwarantowanego dostępu do salonów kontraktowych.
IHG PointBreaks: Koniec popularnej promocji hotelowej?
30 stycznia 2020 12:31
IHG PointBreaks: Koniec popularnej promocji hotelowej? Wiele wskazuje na to, że sieć hotelowa IHG nie zamierza kontynuować swojej popularnej promocji PointBreaks. Pozwała ona uczestnikom programu lojalnościowego IHG Rewards Club na rezerwowanie pobytów w atrakcyjnych stawkach punktowych.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama