Programy lojalnościowe

Turkish Airlines: Dodatkowe mile z okazji 100-lecia Republiki Turcji Turkish Airlines: Dodatkowe mile z okazji 100-lecia Republiki Turcji
28 października 2023 14:17
Z okazji 100-lecia proklamacji Republiki Turcji wszyscy członkowie programu lojalnościowego Turkish Airlines Miles&Smiles mogą otrzymać dodatkowe mile premiowe i statusowe.
Los Angeles i Rzym w poniedziałkowej promocji milowej LOT-u Los Angeles i Rzym w poniedziałkowej promocji milowej LOT-u
23 października 2023 13:57
W najnowszej odsłonie promocji milowej LOT i programu Miles&More dostępne są wybrane połączenia do Los Angeles i po Europie. Przy planowaniu podróży członkowie Miles&More mogą skorzystać z obniżonych stawek milowych za wybrane przeloty.
Poniedziałkowa promocja milowa LOT-u Poniedziałkowa promocja milowa LOT-u
9 października 2023 11:14
W cyklicznej odsłonie promocji milowej LOT i programu Miles&More dostępne są wybrane połączenia do Astany i po Europie. Przy planowaniu podróży członkowie Miles&More mogą skorzystać z obniżonych stawek milowych za wybrane przeloty.
Flying Blue: Przeloty liniami partnerskimi bez punktów statusowych Flying Blue: Przeloty liniami partnerskimi bez punktów statusowych
14 września 2023 14:08
Niekorzystne zmiany od przyszłego roku zapowiedział należący do grupy Air France-KLM program lojalnościowy Flying Blue. Wkrótce zniknie możliwość zbierania punktów statusowych za przeloty wieloma liniami partnerskimi.
Miles&More przedłuża ważność mil dla byłych klientów mBanku i Diners Club Miles&More przedłuża ważność mil dla byłych klientów mBanku i Diners Club
25 sierpnia 2023 10:31
Bardzo dobra wiadomość dla byłych posiadaczy kart kredytowych LOT Miles&More w mBanku oraz Diners Club LOT. Program po raz kolejny przedłuży ważność ich mil premiowych.
Miles&More: Koniec darmowych zmian w biletach Miles&More: Koniec darmowych zmian w biletach
17 sierpnia 2023 16:03
Program Miles&More przywrócił od wczoraj (16.08) standardową politykę w zakresie modyfikacji biletów wystawionych za mile. Od czasów pandemii zmiany te były bezpłatne.
Spore zmiany w programie Finnair Plus Spore zmiany w programie Finnair Plus
17 sierpnia 2023 09:20
Od przyszłego roku lojalistów fińskiego przewoźnika należących do programu Finnair Plus czekają spore zmiany. Punkty zamienią się na aviosy, będą też zupełnie nowe zasady ich gromadzenia i wykorzystywania.
Los Angeles i Madryt w poniedziałkowej promocji milowej Miles&More Los Angeles i Madryt w poniedziałkowej promocji milowej Miles&More
14 sierpnia 2023 10:51
W nowej odsłonie promocji milowej LOT i programu Miles&More dostępne są wybrane połączenia do Europy oraz Los Angeles. Przy planowaniu podróży członkowie Miles&More mogą skorzystać z obniżonych stawek milowych za wybrane przeloty.
Kenya Airways oferują status match w nowym programie lojalnościowym Kenya Airways oferują status match w nowym programie lojalnościowym
13 sierpnia 2023 10:00
Kenijski przewoźnik, który niedawno zainaugurował swój własny program milowy Asante Rewards, oferuje posiadaczom wybranych kart statusowych w innych liniach prosty do zrealizowania status match.
Nowa odsłona promocji milowej LOT-u Nowa odsłona promocji milowej LOT-u
31 lipca 2023 13:38
W nowej edycji promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT dostępne są wakcyjne połączenia do Europy. Przy planowaniu urlopu członkowie Miles&More mogą skorzystać z obniżonych stawek milowych za wybrane przeloty.
Istotne zmiany w programie lojalnościowym British Airways Istotne zmiany w programie lojalnościowym British Airways
19 lipca 2023 09:10
Lojalnych pasażerów British Airways czekają już wkrótce spore zmiany w programie Executive Club. Niestety dla większości klientów brytyjskiego przewoźnika będą one niekorzystne.
Poniedziałkowa promocja milowa LOT-u Poniedziałkowa promocja milowa LOT-u
3 lipca 2023 11:40
W najnowszej odsłonie promocji milowych Polskich Linii Lotniczych LOT pojawiły się wybrane kierunki wakacyjne. Przy planowaniu urlopu członkowie Miles&More mogą skorzystać z obniżonych stawek milowych za przeloty.
Poniedziałkowa promocja milowa LOT-u Poniedziałkowa promocja milowa LOT-u
19 czerwca 2023 14:13
W bieżącej edycji promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT dostępne są połączenia do Europy i Indii. Przy planowaniu urlopu członkowie Miles&More mogą skorzystać z obniżonych stawek milowych za wybrane przeloty.
Diners Club wycofuje się z rynku polskiego Diners Club wycofuje się z rynku polskiego
1 kwietnia 2022 08:45
Diners Club wycofuje się całkowicie z rynku polskiego. Firma była jednym w kraju partnerem finansowym programu lojalnościowego LOT-u Miles&More.
Diners Club zawiesza wydawanie kart na rynku polskim Diners Club zawiesza wydawanie kart na rynku polskim
11 stycznia 2022 08:20
Diners Club Polska wstrzymuje wydawanie kart kredytowych dla polskich klientów. Firma pozostaje obecnie jedynym na naszym rynku partnerem programu Miles&More.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy