Miles&More przedłuża ważność mil dla byłych klientów mBanku i Diners Club

25 sierpnia 2023 10:31
Bardzo dobra wiadomość dla byłych posiadaczy kart kredytowych LOT Miles&More w mBanku oraz Diners Club LOT. Program po raz kolejny przedłuży ważność ich mil premiowych.
Reklama
LOT i Miles&More podjęły decyzję o dalszym przedłużeniu ważności mil zgromadzonych na kontach dawnych posiadaczy co-brandingowych kart w mBanku i Diners Club. Zachowają one ważność co najmniej do marca 2024 roku. Decyzja ma związek z brakiem obecnie na polskim rynku partnera finansowego programu Miles&More. Korzystanie z jednej z kart oferowanych przez poprzednich partnerów zapewniało bezterminową ważność gromadzonych mil dla osób nieposiadających statusu FTL, Senator lub HON Circle.

Miles&More zarazem potwierdził wcześniejsze informacje o współpracy z Bankiem Pekao S.A., który w pierwszym kwartale 2024 roku udostępni klientom karty kredytowe dające możliwość gromadzenia mil w programie. Szczegółowe informacje na temat tych produktów nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że dzięki współpracy z Bankiem Pekao uczestnicy programu, którzy skorzystają z jego oferty, będą mogli zachować mile premiowe także po marcu 2024 roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy