Między gateami

Między gate'ami: Lotnisko Warszawa Modlin
05 lipca 2018 09:00
Między gate'ami: Lotnisko Warszawa Modlin W kolejnym odcinku cyklu "Między gate'ami" odwiedzamy strefę handlową lotniska w Modlinie. Po przejęciu przez Lagardere placówek handlowych Inflight Service Poland w miejscu Euro Shop w strefie wolnocłowej pojawił się sklep Aelia Duty Free.
Między gate'ami: Poznań
21 lipca 2017 08:00
Między gate'ami: Poznań Strefa handlowa poznańskiego lotniska Ławica jest niewielka, a kawiarnie i restauracje w terminalu są bardzo drogie. Główny sklep Baltony jest dobrze wyposażony i centralnie zlokalizowany, ale przestrzeń terminala można by lepiej wykorzystać.
Między gate'ami: Wrocław
05 maja 2017 11:00
Między gate'ami: Wrocław Lotnisko w Wrocławiu dysponuje jednym z najnowocześniejszych terminali w kraju. Także jego strefa handlowo-usługowa stoi na wysokim poziomie - jest dobrze zorganizowana, uporządkowana i zróżnicowana.
Między gate'ami: Gdańsk
24 marca 2017 08:00
Między gate'ami: Gdańsk Strefa handlowa gdańskiego lotniska jest obecnie w intensywnej przebudowie. Przybywa sklepów premium, a cała strefa handlowa, której operatorem jest Lagardere Travel Retail, staje się coraz atrakcyjniejsza dla pasażerów.
Między gate'ami: Kraków
20 grudnia 2016 09:38
Między gate'ami: Kraków Lotnisko w Krakowie dysponuje najnowszym terminalem w kraju. Jednak budynek - choć bardzo ładny - nie jest zbyt praktyczny. Strefa handlowa jest ciasna i ciemna, a przez to niezbyt przyjazna pasażerom.
Między gate'ami: Lotnisko Chopina w Warszawie
23 czerwca 2016 11:35
Między gate'ami: Lotnisko Chopina w Warszawie Pasazer.com rozpoczyna nowy cykl recenzji. W dziale "Między gate'ami" będziemy opisywać strefy handlowe polskich, a potem też zagranicznych lotnisk. W pierwszej kolejności - największe warszawskie Lotnisko Chopina.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama