Recenzje saloników

Recenzja: Sala VIP Mitad Del Mundo w Quito
07 marca 2020 10:27
Recenzja: Sala VIP Mitad Del Mundo w Quito Najlepsza w rankingu Priority Pass poczekalnia kontraktowa w Ameryce Południowej wyróżnia się nietuzinkowym designem oraz wszystkimi udogodnieniami, które powinny być do dyspozycji gości w miejscach tego typu.
Recenzja: SATS Premium Lounge w Singapurze (Terminal 1)
25 stycznia 2020 10:08
Recenzja: SATS Premium Lounge w Singapurze (Terminal 1) SATS Premium Lounges to standardowe poczekalnie kontraktowe dostępne dla pasażerów podróżujących z singapurskiego lotniska Changi. Recenzujemy jedną z nich zlokalizowaną w terminalu 1.
Recenzja: Sumaq Lounge w Limie
11 stycznia 2020 10:45
Recenzja: Sumaq Lounge w Limie Sumaq Lounge to jedna z dwóch poczekalni biznesowych dostępnych w terminalu międzynarodowym lotniska im. Jorge Cháveza w Limie.
Recenzja: South African Airways VIA Lounge w Johannesburgu
08 grudnia 2019 10:04
Recenzja: South African Airways VIA Lounge w Johannesburgu Należąca do South African Airways poczekalnia biznesowa dla pasażerów rejsów krajowych w Johannesburgu pozytywnie zaskakuje swoim wystrojem i ofertą kulinarną.
Recenzja: Asiana Lounge w Seulu-Inczonie
23 listopada 2019 10:39
Recenzja: Asiana Lounge w Seulu-Inczonie Poczekalnie Asiana Airlines w Seulu nie zaskakują niczym szczególnym na tle wielu znakomicie urządzonych salonów biznesowych w Azji, ale stanowią w pełni akceptowalną ofertę dla pasażerów podróżujących z głównej bazy tego koreańskiego przewoźnika.
Recenzja: Air Serbia Premium Lounge w Belgradzie
13 października 2019 10:33
Recenzja: Air Serbia Premium Lounge w Belgradzie Air Serbia Premium Lounge w Belgradzie to flagowy salon biznesowy serbskich linii lotniczych. Wyróżnia się sympatyczną i uczynną obsługą, komfortowymi wnętrzami i solidnym zaopatrzeniem.
Recenzja: British Airways Lounge w Kapsztadzie
08 września 2019 13:14
Recenzja: British Airways Lounge w Kapsztadzie British Airways Lounge w Kapsztadzie to poczekalnia przeznaczona przede wszystkim dla pasażerów korzystających z codziennych rejsów brytyjskiego przewoźnika do Londynu.
Recenzja: Air France Business Lounge w Paryżu-CDG (Terminal 2E)
23 sierpnia 2019 13:33
Recenzja: Air France Business Lounge w Paryżu-CDG (Terminal 2E) Nowoczesny, nietuzinkowy design to główna cecha wyróżniająca najnowszą i największą poczekalnię biznesową Air France na paryskim lotnisku Charlesa De Gaulle'a.
Recenzja: Plaza Premium Lounge w Phnom Penh
15 sierpnia 2019 10:11
Recenzja: Plaza Premium Lounge w Phnom Penh Plaza Premium Lounge na lotnisku w Phnom Penh zapewnia doskonałe warunki do relaksu przed odlotem.
Recenzja: Air Mauritius Amédée Maingard Lounge na Mauritiusie
29 czerwca 2019 12:15
Recenzja: Air Mauritius Amédée Maingard Lounge na Mauritiusie Dwupoziomowy Amédée Maingard Lounge na lotnisku na Mauritiusie to flagowy salon Air Mauritius - narodowego przewoźnika tego wyspiarskiego kraju.
Recenzja: MasterCard Lounge w Pradze
18 maja 2019 10:32
Recenzja: MasterCard Lounge w Pradze MasterCard Lounge to przestronna poczekalnia kontraktowa dostępna dla pasażerów podróżujących z praskiego lotniska do krajów spoza strefy Schengen.
Recenzja: GOL Premium Lounge w São Paulo-Guarulhos
24 marca 2019 10:22
Recenzja: GOL Premium Lounge w São Paulo-Guarulhos Należący do brazylijskich linii GOL Premium Lounge to standardowa, nieźle wyposażona poczekalnia biznesowa w najstarszym terminalu lotniska São Paulo-Guarulhos.
Recenzja: Pearl Lounge w Marrakeszu
08 marca 2019 10:08
Recenzja: Pearl Lounge w Marrakeszu Pearl Lounge na lotnisku w Marrakeszu zapewnia komfortowe warunki do oczekiwania na lot, ale ocena oferty kulinarnej salonu wypada słabo.
Recenzja: Passenger Lounge w Rzymie-Fiumicino
01 lutego 2019 17:30
Recenzja: Passenger Lounge w Rzymie-Fiumicino Passenger Lounge to dość standardowa poczekalnia kontraktowa dostępna dla pasażerów podróżujących rejsami międzynarodowymi z terminalu 3 lotniska Fiumicino w Rzymie.
Recenzja: Bolero Executive Lounge w Warszawie
18 stycznia 2019 09:00
Recenzja: Bolero Executive Lounge w Warszawie Bolero Executive Lounge to jedna z trzech poczekalni prowadzonych bezpośrednio przez warszawskie lotnisko.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama